Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cafelutza de Emirate (3)


Recommended Posts

Annie daca asteptarile nu-ti sunt prea mari cred ca nu vei fii dezamagita de Ro. Sa te tii bine cand vei vedea preturile daca mergi in orase mari. Pe site-ul lor am fost si eu si am incercat sa cumpar biletele dar nu merge, scriu tot si spune apoi ca ne intoarcem curand[bang]. Pt. luna aprilie ma intereseaza. Ar fii ceva clienti, si cum sunt si cu copii as vrea in pachetul oferit sa intre si o zi acolo.Si cred ca vin si eu cu cel mare..[:D] 7 ani. Merci mult de tot pt. ajutor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

doar ce am raspuns la crema de ochi.... am verificat si ieri, zilnic o fac nush cum mi-a scapat .... e supe r crema dar cu apa si somn... si sa nu se creada gresit .... nu dispar ridurile cu ea pt tine ca faci si sport poate sa mearga mai bine....aplicatorul e mortal... rece pt masaj ...e super in tara merg singura, clau ramane aici , el poate la vara... geez sper sa nu mai treaca 5 ani pana dat viitoare [bang] tu de unde esti di RO? Delphin u owe me 2 dhs LOL deci: e deschis zilnic waterland pana la 10 Pm iar splashland pana la 6PM beletele, cumparate si folosite in ziua respectiva altceva? uite ca n-am intrebat de bani [alcool] --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie merci mult de tot! Va invit cu placere pe 2 aprilie sau 3 la o cafea si pe tine si pe Eme, ce ziceti? Deci eu plec cu 7 pers pe 1 aprilie din nou pt. un Week-end. Cu ocazia asta imi mai vad o tura prietena si il aduc cu mine si pe fiul meu cel mare pt. o mica excursie...sa se plimbe cu metroul[alcool] Ma tot gandesc la o posibila colaborare cu una dintre voi, pt. excursii. Eu una mai am putin de stat aici, dar e potential sa faceti ceva banuti de buzunar. Ce ziceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin, cu placere eu nu stau in dubai city, de vazut daca e sa ne vedem va trebui sa fie vineri si aibe al meu sot day off... eu timp liber am destul cat sa ma plictisesc, as putea sa te ajut, mi-ar place sa fac si altceva in afar de home... dar mai intai sa ma intorc aici --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De venit, eu iar vin de joi seara si plec duminica dimineata. Vineri am prevazut o plimbare cu wander bus, (ati fost?) apoi pauza masa, muzeu si poate gold zouk sa vada magazinele, caci sunt cu fiu'miu,apoi plimbare cu metroul.Seara la fantani. sambata cred ca merg cu el la ski, adica sa ne jucam in parcul de zapada, apoi aquarium la dubai mall si mai vedem. Despre ce ziceam, trebuie sa-mi fac timp sa scriu tot, in ce consta ceea ce fac si sa-ti trimit. Precizez ca trebuie un mic capital si apoi incredere...adica un pic de risc si multa incredere, caci daca nu ne putem increde una in alta nu merge de nici un fel. Dar acum sunt nitel ocupata cu viitorul voiaj, indata ce terlin cu reservarile si cu stransul cecurilor imi fac timp si scriu pe pm.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delphin..wander bus ? eu n-am auzit lol eu tocmal ce am primit pe mail o poza cu dubai mall aquarium crapat....[alcool] cu apa tasnind siroaie.... acum nustu cat de real e --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...