Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***La multi ani, dragi braduti!*** ian-feb 05 (69)


Recommended Posts

Sania nu era mica, 2 copii incap pe ea, nu stiu daca am vazut acelasi model... Cu lanturile se merge bine pe zapada, la sosea le-am dat jos caci cauciucurile se pot strica la vit mai mare de 20km/h pe uscat. Sotul a facut toate manevrele, nu prea e treaba de femei caci trebuie sa nimeresti pozitia optima ca sa nu cada de pe roata. Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug
Sania nu era mica, 2 copii incap pe ea, nu stiu daca am vazut acelasi model... Cu lanturile se merge bine pe zapada, la sosea le-am dat jos caci cauciucurile se pot strica la vit mai mare de 20km/h pe uscat. Sotul a facut toate manevrele, nu prea e treaba de femei caci trebuie sa nimeresti pozitia optima ca sa nu cada de pe roata. Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Bine, la cate am ajuns sa fac, nu m-ar mira sa pun si lanturi la un moment dat :) Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! [url="http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc"]Asculta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma apuca nostalgiile cu nascutul... Bubu, te rog adauga la titlu si " La multi ani" sau " Sarbatoritii de...", sau " Incepem petrecerea", cum vrei tu, ca sa fie sugestiv, ca deh, facem in curand 5 ani, Hai ca ma napadesc amintirile cu nascutul. Mai stiti cate griji? Mai stiti cand radeam atunci si ziceam ca o sa vedem noi dupa cativa ani, cand vor veni alte griji, scoala, etc. Of, nu putem opri timpul? De ce cresc atat de repede? Eu imi vreau puiul mic, sa il ocrotesc tot timpul, sa il tin in brate tot timpul. Nu stiu cum e la voi, dar eu sunt tot mai legata de el, e incredibil., Cateodata ma uimeste cand spune cate ceva, pur si simplu imi da lectii de viata, de morala, de toleranta, de ce vreti voi.. Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! [url="http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc"]Asculta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta, imi place cum e impodobit bradul, dar si faptul ca e natural. N-am nimic cu ecologistii si stiu ca se fac excese la taiatul brazilor, insa daca de Craciun nu miroase a brad in casa, parca nu are nici un farmec. Piticul meu a avut ieri serbare la cresa, il puteti vedea cat de frumos e in POZE NOI incepand de [url="http://picasaweb.google.com/liviana75/ToamnaIarna2009#5416101294313317666"]AICI[/url]. Am fotografiat aseara ornamentele din casa daca vreti sa le vedeti. FETELOOOOR unde sunteti? Patricia, Tomasa, Monalac, Bestutza, Bubu, Ixxi, Lorelay, haideti, mai dati un semn ca a inghetat de-a binelea topicul nostru.[:)] Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai asta e ideea. Am vrut musai brad natural, desi pana acum, mai mult din comoditate am avut brad artificial, insa mi-am propus ca de acest an sa fac natural. Nu se compara. Nu iti spun ca Rayan vrea sa il impodobeasca el, cum vrea el, pe cel artificial. Acum ma bate la cap sa ii iau pisica aia de la Carrefour care face miau, toarce, etc. Si costa doar .... 250 ron.. Cadoul de ziua lui i l-am dat deja, mai precis oala de olarit, pentru ca el e f indememanatic, ii place sa mestereasca, sa faca, sa umble cu mainile. Eu nu pricep de ce sunt asa de scumpe unele jucarii..., serios Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! [url="http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc"]Asculta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liviana, sunt prin zona, cam ocupata zilele astea cu curatenia...am spalat toate covoarele din casa, ne-am cam chinuit...apoi perdelele, calcate, puse la loc...Initial vroiam sa le ducem la curatorie (covoarele), dar dura prea mult si am renuntat...asa ca ne-am facut noi curaj. Ieri am fost sa-mi fac un control, cu fierea si analize de sange...azi am fost cu Vlad la control pt. ca tot tuseste...i-a facut un test de respiratie si e super ok, nu are nimic pulmonar...tuse de hiperactivitate...ne-a dat un alt tratament si sper sa-i treaca... V-am vazut pozele, foarte frumoase toate! Si bradutul Crinutei, superb! Noi maine plecam la Viena, ne intoarcem luni, iar am emotii...va pup! Oana, mami fericita de [bonjovi] Eric-Stefan (18 aprilie 2008) si [roker] Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005) [url="http://b2.lilypie.com/9bbJp3.png"]Bubu mic[/url] [url="http://by.lilypie.com/AXarp2.png"]Bubu mare[/url] [url="http://www.bucataras.ro/"]Bucataras[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, Crinuta, te-ai grabit cu cadoul pt R. De ziua lui sigur o sa mai astepte ceva. Bubu, distractie placuta la Viena. Wow, eu n-as fi avut curaj sa spal in casa covoarele, acum depinde si cat sunt de mari. Ale mele sunt din lana si cam mari, asa ca le duc la o spalatorie auto. Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupam intregul bradet! Am intrat pe fuga, dar oarecum "infaptuind" mai multe activitati de cand suntem in fara plata si ajungand sa deschid calculatorul la o ora rezonabila! Chiar daca intru rar de tot, tare imi face placere sa va citesc si ami ales sa ma uit la pozici! Asa e Crinuta, mi se pare si mie ca timpul trece prea repede.Cum o fi oare la 14 sau la 18 ani... LA serbarea de la gradi m-am simtit pentru prima oara "soacra"...S-=a asezat Tudor langa o colega, a mangaiat-o,a studiat-o si in final a pupat-o de vreo doua ori...Am sa incerc sa va pun pozicile, dar fara pupicisme ca nu le-am prins![olala] In rest ne pregatim de mos, asezam constiincios jucariile,cantam colinde,taiem ,coloram ,pictam de zor. NU stiu ce sa mai cumpar de mosi! LA gradi , acasa, la buni, la nasi...Norocul mare e ca nu sunt pretentiosi... Ce imi place si mai mult e ca de o luna si ceva nu au mai primit nimic, nimic si au ramas constanti la capitolul dorinte de Craciun:Tudor, tren de lemn la care vagoanele se prind cu magnet si Ilinca bebelus cu olita... Norocul si mai mare a fost ca am gasit la Melissa si Doug unul minunat! Sper sa fie incantat !Abia astept sa vad reactia!Oricum si Ilinca e fan constructii sine!Deci asta va fi oarecum comun!Si alt noroc a fost ca am mai gasit chestii adiacente pe care le vor primi prin alte locatii! Cam atat despre noi...A si inca ceva! O Sa mai avem un bebelus, un baietel, imediat dupa Paste! Parca imi mai doream o fetita ca sa aiba si Ilinca companie la plimbat carucioare , dar acum dupa ce l-am vazut la echo mi se pare un baietel adorabil!Vorba lui Iosup:"LAsati ca data viitoare o sa fie o fetita ca sa echilibrati balanta!"[:D] ILinca e cea mai fericita! Ma tot intreaba cand vine bebelusul si la raspunsul meu ca dupa PAste imi spune ca ea o sa-i faca cadou un ou roz![olala] LA multi ani tuturor sarbatoritilor si sa ne dea Dumenzeu sanatate, rabdare, intelegere . Vorba lui Tudor intr-o zi dupa ce am plecat din magazin fara sa ii cumpar ce vroia :"Credeam mami ca esti mai inteleapta!"-deci bineinteles trebuie sa ne utilam cu mai multa intelepciune![:)] Daca resusec sa pun in seara asta poze cu ei va anunt! Ixxi , ma bucur tare mult pentru tine! Sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos! http://community.webshots.com/user/BESTUTZA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...