Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (127)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by georgi75 Mi se invart okii [alcool].
dupa musteatza[;)]? Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ahaaaa da georgi...o stiu pe tipa...pana nu de mult se dadea cea mai tare din parcare[haibat] acum face pe[vampa]oasa...dar stiu ca era si un serial care se numea asa de-aia am zis...fugi la somnic[pup] sa ai spor maine bi[pup], ti-am trimis un pm miki[pup]...vreau si eu prin magazine...distractie placuta miercuri si la multi ani! socrului tau monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet miki[pup]...vreau si eu prin magazine...distractie placuta miercuri si la multi ani! socrului tau monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Hai la mine si mergem prin magazine. multzam de urare [pup] Georgi inca nu stiu daca o sa calc joi.[:D] multzam oricum [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki te invidiez.de 2 ani si 4 luni n-am mai intrat intr-un magazin singura.sunt cu matei agatat de mine si nu pot sa vad nimic.domane ce-mi doresc sa pot pierde 2-3 ore prin magazine. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia io ma duc des cand sunt reduceri. si-mi iau toate porcariile, nu conteaza ca am nevoie sau nu. da-mi plaaaaaaaace Noah am fugit in pat. vreau sa ma trezesc devreme sa dau o tura la H&M si C&A ( am auzit de la Dana-Ch ca sunt reduceri ). offfffff [help] m-am imbolnavit ( am stat pe site-uri -m-am uitat dupa papuci si blugi) Noapte buna [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...