Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

salutare fetelor,pana acum am citit din urma,mai dar ati scirs nu gluma[pup].asa deci eu va fac cinste cu suc,cafea,vin rosu ce vreti voi si niste gogosele,desi masina inca nu am luat-o pt ca nu-s gata actele,speram maine[:)]
esthera,tu stii ce e cel mai bine pt tine,insa nu lasa ca altii sa decida pt tine(neamurile) si nu fa din diferenta de varsta o asa mare problema.dute in Ro,relaxeaza-te si singura vei afla ce e cel mai intelept de facut.
la multe lunitze bb nick si bb fanoula[pup][flo]
ioanoula,sper sa reusesti sa faci actele ca ssa pleci in tara,la tine ce pot zice speranta moare ultima,dar nu-ti manca viata langa un asemenea om![pup]
fetelor,pe mine ma dispera vantul asta,ma doare urechea si o maseara[q],off,vreau sa vina calduraaaa!!
pupici o seara buna!!! Maria-Bianca.3.09.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am revenit la ora mea tarzie.Azi o zi de tot rahatul.M-a durut foarte tare gingia unde am facut extractia si am fost la farmacie sa iau un calmant.E adevarat ca eu am zis ca il vreau pe cel mai tare si tanti mi-a dat..panadol extra...am luat unul si m-a lasat durerea vreo jumate de ora.Aaa va dati seama ca azi n-am mancat mai nimic (o banana si lapte)..da si dupa pastila m-a lasat durerea de dinti dar m-a luat stomacul.Am crezut ca mor toata seara la servici o durere groaznica pt ca pastila era puternica si stomacul meu gol...acum a trecut stomacul ca am mancat ceva dar a inceput iar gingia[q][bang]Asa ca stau si va scriu ca sa uit de durere[:)]
Anouk la multe lunite lui Nikolas dar sti ca nu mai numeri lunitele in romana caci greci sunt ca americani le numara pana la 2 ani.Multumim de tort... asa virtual pot sa mananc si eu.
Esthera sa-ti traiasca nepoteii.Cea mare(Maria)o adevarata domnisoara,blondina o papusica iar baietii(eu am adinamie la baieti)... sunt super MUMOSI (David si Luca am retinut bine nu?)Iar tu de unde ai scos-o ca esti grasa?[pup]pt nepotei frumusei
Moro_k am citit mesajul unde scriai de inceputul relatiei cu sotul tau si m-am regasit foarte bine.Si noi am fost tare zapaciti la inceput...suntem de 8 ani impreuna dar ne-am mutat impreuna dupa 3 ani si cam in fiecare luna eram cu hainele (in pungi)la mama.Si mama cnd ma vedea ma intreba ironic daca iar mi s-a stricat masina de spalat si am venit sa spal la ea?Dar eram tineri si zapaciti amandoi si foarte usor influentabili...asa am tinut-o vre-un an de zile pana am scapat de cateva anturaje f proaste si ne-am dat seama ce insemnam unul pt altul.Acum suntem foarte bine, ne mai ciondanim din fleacuri dar ne impacam numaidecat si stiu ca si acum dupa 8 ani il iubesc din tot sufletul si el la fel pe mine in plus suntem parintii unui baietel superb ce ne face zilele si mai senine.Iti doresc si tie din tot sufletul un bebe caare sa va intregeasca ca familie.[pup]
Mamitza_Alex multumim pt vin si gogosele(ce pofta mi-ai facut)si sa stapaniti sanatosi masina!Pupam pe Bya cretulina[pup]
Somn usor si vise placute tuturor[nani] Andreea[mamica]de pui mic[copil]Lukas-Nikolas08 03 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la toate mamicile...si nu numai!! ..repede, repejor cateva cuvinte ca azi am o zi full!!! Uite ca dupa Andreea a venit si randul meu la zugravit (n-am facut-o niciodata dar nu-mi explic "de ce" dar de cand l-am intalnit pe greu...vreau sa le fac pe toate!!!). Problema noastra a fost algerea culorii (in camera matrimoniala). Grecul vrut roz[olala]...eu vrut galben pai...si pana la urma am ajuns la o nunanta deschisa de orange! Cumparat ieri vopsea...si stabilit ca azi zugravim! Aseara plecat grecul sa mai cumpere un trafalet, si folie sa mai acoperim mobila, romanca ramas acasa sa debaraseze camera!...ce sa mai povestec cu lux de amanunt....am rupt patul matrimonial!!!![:D][:D]...si nu facand sex!!!![pk][pk] ....in fine, totul s-a terminat cu bine noroc ca se rupsase o stinghie care sustinea salteaua, reparat grecul...si gata....depasit momentul!!! Gata....am plecat ca ma striga grecul! O zi FRUMOASA! PS:Multumesc din suflet pentru sfatul tau Mamitza Alex...exact asa am sa fac![:D] PS; Draga Andreea pozele sunt de acun trecut!....intre timp am pus ceva pe mine! Multumesc frumos pentru complimentele aduse trupei mele de nepoti![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am iesit si noi pe-afara...La noi ieri a fost un vant de am zis ca ne ia pe sus...Azi parca e mai bine. Si noi asteptam vara. A fost sotul meu ieri si a platit taxele pentru pasaport, mergem maine si il facem. Binenteles ca a bombanit mai rau ca o baba ca l-a ajuns in jur de 80 de euro, si ca maine trebuie sa inchidem magazinul, sa mergem cu fata sa-i facem poze, si sa depunem actele... Am ramas uimita sa constat ca sotul meu nu are certificat de nastere in casa, si ca trebuie sa il ia de la KEP[bang]. Cica la ce-i trebuie... Esthera multi pupici si de la noi, Felicitari si pentru voinicul, care de luna viitoare intra in categoria greilor cu ani [olala]. Eu ce sa zic? am un copil nebun, plin de energie, care nu ma lasa sa ies nici la wc. Nu o tin in brate ca de la anestezie ma doare ingrozitor spatele, sta in scaunelul pentru masa, sau pe canapea cu jucarelele ei, tsipa, face galagie, dar cand ies....parca-i dai cu foc.Plange de lesina. Ieri am stat cu ea pe canapea si ne-am jucat, am lasat-o sa ma duc la wc, si am gasit-o atarnata. Era cu picioarele aproape jos, spatele si capul pe canapea, si statea si radea la mine...Nu stia ce sa faca. Apoi, cand am coborat la magazin, sa sara din carut.Si vrea sa plece. Ma chinui sa o pun in fund, si nu vrea. Vrea doar in picioare. Mama a zis ca-i nebuna ca mine, ca eu la 7 luni saream din carut si ma gasea atarnata cu capul in jos...Eu am mers si repede. La 8 luni cica ma alerga prin casa.Imi place ca am cu cine sa ma joc acum. Hai ca v-am innebunit si azi..va pupam duulce de tot!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Esthera2011
'Neata la toate mamicile...si nu numai!! ..repede, repejor cateva cuvinte ca azi am o zi full!!! Uite ca dupa Andreea a venit si randul meu la zugravit (n-am facut-o niciodata dar nu-mi explic "de ce" dar de cand l-am intalnit pe greu...vreau sa le fac pe toate!!!). Problema noastra a fost algerea culorii (in camera matrimoniala). Grecul vrut roz[olala]...eu vrut galben pai...si pana la urma am ajuns la o nunanta deschisa de orange! Cumparat ieri vopsea...si stabilit ca azi zugravim! Aseara plecat grecul sa mai cumpere un trafalet, si folie sa mai acoperim mobila, romanca ramas acasa sa debaraseze camera!...ce sa mai povestec cu lux de amanunt....am rupt patul matrimonial!!!![:D][:D]...si nu facand sex!!!![pk][pk] ....in fine, totul s-a terminat cu bine noroc ca se rupsase o stinghie care sustinea salteaua, reparat grecul...si gata....depasit momentul!!! Gata....am plecat ca ma striga grecul! O zi FRUMOASA! PS:Multumesc din suflet pentru sfatul tau Mamitza Alex...exact asa am sa fac![:D] PS; Draga Andreea pozele sunt de acun trecut!....intre timp am pus ceva pe mine! Multumesc frumos pentru complimentele aduse trupei mele de nepoti![pup][pup][pup]
Ce-as vrea sa vopsesc si sa varuiesc si eu...dar nu am cu cine sa las fata, ca asta dispare cand e vorba de treburi...,si nici fata nu sta cu el...Ai dreptate, ieri s-a purtat, ca niciodata ptu sa nu-l deochi.Am stat amandoi in bucatarie, am facut mancare,ne-am jucat cu fata,care el vorbeste cu ea, si ea nu-si ia ochii de la mine, si moare de ciuda. A venit si devreme de la magazin,am stat toti 3 si ne-am uitat la tv, am vorbit, am povestit... Fata a adormit, si el gentelmen, imi zice, mami eu ce sa fac? ce vrei sa iau in camera? Care el nu m-a intrebat niciodata, eu le luam pe toate, fata intr-o mana, servetele umede, pampersi, sticla lapte, crema, intr-alta.Si vesel, m-a luat in brate, m-a pupat.. si a zis ca daca il parasesc, el nu poate traii fara noi. Poate i-o venii mintea la cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor,ce faceti?haideti la o cafelutza[olala]!!eu imi fac unghile,bya doarme,de azi dimineatza i tot curge nasul si stranuta,nuare febra,eu i-am dat depon si nurofen.de dimineatza a, fost in bazar cu o prietena am plecat la 11,ne-am intors la 13 [:D],am luat tarabele la rand [:D].apoi am gatit,supa e pui cu fidea si ciulama de pui cu ciuperci+o placinta cu mere(cu foi cumparate).la noi azi e cald,nu bate vantul sper sa o tina tot asa.mai pe seara tragem o tura la jumbo,sa iau cateva jucarii pt un nepotel si baiatul unei prietene+scaun de masina.sa va zic ca nici azi nu am luat masina,suna aia de la opel,ca nu-s gata actele la ipurghio(parca asa i zice)i-am tras cateva injuraturi(zic eu nervoasa,al XXXX cu actele tale cu tot si cu rabla ta in brate:la care sotul imi zice de ce zici ca masina e rabla,ca am aleso impreuna si ai zis ca-ti place[:D][:D][:D])cam atat de la noi!!
esthera spor la zugravit,las ca daca nu merge patul reparat,na schimbi dormitoru,sa fie totul fresh[:D])
ioanoula,ma bucur ca reusesti sa scoti pasaportul,grecul tau e cam ciudat o zi soare,2 ploaie..[pup]
pupici o zi buna!!! Maria-Bianca.3.09.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamitza_alex
salutare fetelor,ce faceti?haideti la o cafelutza[olala]!!eu imi fac unghile,bya doarme,de azi dimineatza i tot curge nasul si stranuta,nuare febra,eu i-am dat depon si nurofen.de dimineatza a, fost in bazar cu o prietena am plecat la 11,ne-am intors la 13 [:D],am luat tarabele la rand [:D].apoi am gatit,supa e pui cu fidea si ciulama de pui cu ciuperci+o placinta cu mere(cu foi cumparate).la noi azi e cald,nu bate vantul sper sa o tina tot asa.mai pe seara tragem o tura la jumbo,sa iau cateva jucarii pt un nepotel si baiatul unei prietene+scaun de masina.sa va zic ca nici azi nu am luat masina,suna aia de la opel,ca nu-s gata actele la ipurghio(parca asa i zice)i-am tras cateva injuraturi(zic eu nervoasa,al XXXX cu actele tale cu tot si cu rabla ta in brate:la care sotul imi zice de ce zici ca masina e rabla,ca am aleso impreuna si ai zis ca-ti place[:D][:D][:D])cam atat de la noi!!
esthera spor la zugravit,las ca daca nu merge patul reparat,na schimbi dormitoru,sa fie totul fresh[:D])
ioanoula,ma bucur ca reusesti sa scoti pasaportul,grecul tau e cam ciudat o zi soare,2 ploaie..[pup]
pupici o zi buna!!! Maria-Bianca.3.09.2008
Multumesc!!! Ei lasa ca or sa fie gata si actele masinii. Si eu vreau sa ma duc la Jumbo, dar astept sa terminam cu pasaportul, nu fortez nota..[:D] Vreau sa iau un carut de vara, ca am unul gen londou, si nu sta ca e prea mare si aluneca din el cand o pun in fund,si e greu al naibii...si nu pot sa plec nicaieri cu el. Asteptam, poate sambata. Pupici muuulti si dulci [pup][pup][pup] pentru toate fetele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna dragutelor..... ....slabe miscari de trupe pe aici!...si ma intreb cine va ocupa timpul???...bebelusii....sau sotiorii??? Cea mai vrednica e Oana!...ai rezolvat cu actele????[pup] Super a iesit camera!...si sunt asa mandra de mine!!!...si grecul e asa maleabil! (i-am propus ca pt living sa vopsim un perete o culoare si restul alta culoare)....a acceptat! Pup toate fetele care nu au "semnat condica" ....de ieri![pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...