Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

si titlul de Prim Ministru merge catre...


Oaspete Marina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 269
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ca locuitor al sectorului 3 mi-ar fi placut Negoita, consider ca este un adevarat primar, s-au cunoscut realizarile lui in sector. Dar nu e o varianta ce v-a trece in parlament asa ca asta pica. Ma gandeam daca nu vor alege pe cineva de la UDMR ca sa le dea peste nas la PNL. Dar nu imi vine niciun nume in cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parerea e ca...ramane tot Boc...are cel mai bun argument in favoarea sa, sluga mai preaplecata si imediat la ordinul stapanului ca el, rar mai gasesti.Este mereu cu "DA, sa traiti BINE "pe buze, chiar si noaptea daca il suna e in pozitie de drepti si executa fara urma de impotrivire.Cine altu ar fi mai potrivit decat el ? roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele aparitii ale celor 2 perdanti politici nu fac decat sa intareasca impresia de gropari ai partidelor care i-au sustinut! Acesti caraghiosi:Geoana si Antonescu, NU STIU SA PIARDA,sau nu isi permit sa piarda(?)! Este o vorba, "nu esti prost destul daca nu esti si fudul"! Ce abereaza dumnealor?Cred ca isi mai pot impune opinia in politica romaneasca?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...