Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

si titlul de Prim Ministru merge catre...


Oaspete Marina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 269
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula
Eu sunt sustinatoare a lui Basescu (ma rog, in categoria puternic anti-Gioana, votez ce ramane), dar tot nu stiu care e problema cu Boc ... [url="http://community.webshots.com/slideshow/575271473AiPzFM"]Gruia, farama de steluta[/url]
Ei problema este ca nu-i Crinutzul, nu-i Mircica, nu-i alt reprezentant PNL sau PSD etc. Putea sa-l propuna Basescu si pe Mesia si tot s-ar fi comentat daca era membru PDL ( stiu, am extrapolat la greu).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca era cineva capabil pentru functia de prim ministru, putea sa fie si de la PDL nu avea nimeni nimic impotriva, dar sa se reprezinte prin merite care sa-l ridice la nivelul acestei functii, dar asa doar pentru ca esti intaiul executor a dorintelor basesciene, nu te indreptateste in mod normal la asa o functie.Dar in tara unde udrea este ministru, ce pretentii putem avea sa aiba prim ministru calitatile necesare, intelectuale ma refer(adica de pregatire ), ca altele o fi avand si el. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, Udrea cea mai competenta dintre femei, ministressa cu doua ministere, profesor universitar, avocat de nadejde, politician de frunte a acestei tari (cred ca are si un doctorat luat, nu? [:D]). Am asa un sentiment de deja-vu, pe cand era Coana Leana (decedata [:D]) mare academician si om de stiinta cu doar 4 clase! [help][help] Eu totusi sper ca-i un cosmar urat si nu o vor mai pune astia pe nicaieri. Sau poate pe-un vapor cu directia Monaco, ca tot este o destinatie la moda! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din toata lista aia nefericita,Aurescu la externe,o consider o alegere foarte buna! In rest,sa traim bine. "La vita e bella" [pegeam][*][pegeam] [url="http://www.lizidesign.com/"]Bijuterii hand made[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/554112020rwFQkV"]De mancare[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/565172161pMqtFs"]Dulciuri[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562608582PcVExE"]Din gradina mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oooo...da'ce jale mare e pe forum...ce aveti dom;le cu sustinatorii lui Basescu?...noi,daca ne doream proiectul cu neamtu'n frucea tarii, votam Geoana...ca doar nu l-am votat pe Basescu ptr ca s-a dezis de Boc...io'nu mi-aduc aminte ca actualul presedinte sa se distanteze vreodata in campanie de Pdl si oamenii lui(Videanu,Blaga,Udrea, Flutur,,etc)... nu inteleg de unde atata surpridere[:D]...cine nu a vrut PDL nu a votat Basescu, cine a votat Basescu inseamna ca nu a considerat prost guvernul Boc ,ca altfel nu inteleg de ar mai fi votat asa acu'e normal ca Antonescu si Geoana il considera cel mai slab guvern ca doar d-aia l-au trantit in parlament,dar cum cei trei crai nu au reusit sa convinga majoritatea trec frumusel in opozitie , doar avem nevoie si de ei intr-un parlament democratic[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum tot inainte: mii de bugetari(amaratii...nu cei de lux, normal)vor deveni someri, fara salarii compensatorii; pana iese dosarul de somaj (care e o suma mai mult decat modica) cu care sa traiesti pana gasesti, daca gasesti un alt loc de munca, o sa traim din te miri ce....Si asta este doar un aspect a ceea ce se va intampla. Dar pe cine va interesa? Magda si Alex(4 ani si 6 luni) ,,Lasati copilul sa vada, sa auda, sa descopere, sa cada, sa se ridice si sa se însele! Nu folositi cuvinte când actiunea, faptul însusi sunt posibile!#8217;#8217;
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexandrueduard
Acum tot inainte: mii de bugetari(amaratii...nu cei de lux, normal)vor deveni someri, fara salarii compensatorii; pana iese dosarul de somaj (care e o suma mai mult decat modica) cu care sa traiesti pana gasesti, daca gasesti un alt loc de munca, o sa traim din te miri ce....Si asta este doar un aspect a ceea ce se va intampla. Dar pe cine va interesa? Magda si Alex(4 ani si 6 luni) ,,Lasati copilul sa vada, sa auda, sa descopere, sa cada, sa se ridice si sa se însele! Nu folositi cuvinte când actiunea, faptul însusi sunt posibile!#8217;#8217;
Pe tine, pe mine, ca doar nu pe ei...ei si-au vazut deja interesele... Forever B!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...