Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(47)*-La multi ani 2010!


Recommended Posts

buna!

 

 

am tarminat prajiturile si salatele acum, am facut putina ordine in bucatarie si cam atat pe anul asta! Acum am rog de Bia sa dormim si noi putin ca simt ca lesin, noaptea trecuta am dormit doar 2 ore de la 8 la 10 azi dimineata, situatia e ok deocamdata, nu intru in detalii dar maine va fi ziua ce grea, sa va rugati sa fie bine.

 

 

Annie , multumesc mult de mesaj [pup][flo]

 

Katty , [flo]

 

ma retrag la somn...sper...

 

P.S. daca nu mai revin va urez si eu un An Nou plin de bucurii, sanatate si numai bine [s]

 

[pegeam][*][pegeam]

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI!!![:D] o noua zi, un nou an

cum ati petrecut?

 

eu am alta durere de cap... noi, singurei, acasica cu vreo 15 minute inainte de anul nou, asa imi venea sa plang si nu stiu de ce...eu am stat pana pe la 2 si ceva ca sa sarbatoresc si anul nou la voi...macar la tv sa vad o artificie, ca aici..liniste si pace [:D]

 

 

LA multi ani celor care sarbatoresc pe Vasile!

 

tata era, offf :((id="size1">

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [pk] Cine vrea cafea ???

Eu cu Giuli am urmarit artificii pe la 12 din balcon, apoi am continuat sa facem puzzle [8D][:D] si la 1 am picat - eu - lata. Giulia nu ... ea abia pe la 2 a spus sa sting tv-ul [:-@]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

La multi ani!sanatosi si banosi![:D]

 

Noi am petrecut (toti patru)Bodo a cerut sa-i fac patul la ora 23 si a adormit...Isabella a adormit a bia la 1,30[pk](cand m-am imbrac in camasa de noapte[alcool]).A fost tare incantata a urmarit artficiile si incercasa le "prinda" cu mainile pe fereastra[alcool][:D].

 

La ora 8 deja Bodo se plictisise singur(cred[alcool]..) si mi-a dat trezirea...apoi lui Isabella si lui Dan

 

[cit][cafea]

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor.Un an mai bun ca precedentul,mai imbelsugat,cu multe,multe bucurii si impliniri.

 

David s-a trezit de la artificii,dar a adormit la loc foarte repede.

 

Eu imi voi incepe anul cu niste vizite,ba la drita mea,ca nu se mai poate,ba la ecografie(pt san,am descoperit aseara un nodul si nu stiam ce ma tot inteapa si doare in partea stanga,eu credeam ca inima[alcool]..),apoi cu David,la analize,control..din astea.

 

La noi a fost ok,a venit cineva pe la noi,am mancat si baut un suc..au plecat si am ramas singurei.Am privit artificifiile din tot orasul,ca nu degeaba stam la etajul 9.[:D].apoi s-a trezit David si a privit si el artificiile cu noi,mai vesel,mai contrariat,mai marait,mai somnoros,il incercau cam multe stari :))..nu stia nici el ce-s alea:)),dupa care l-am culcat si am butonat la telecomanda incercand sa gasesc ceva frumos la tv:)))

 

O zi minunata va doresc.

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

Speranta si incredere pentru David id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo, Ledi, [pup][pup]

 

Ledi, vad ca nu te dai batuta [:D] nu vrei sa ramai in urma mea la belele [bang][:D] macar sa facem haz de necaz [flo]

Cum merge cu inhalatorul, ca uit mereu sa te intreb [pup][pup] Pumnii stransi pt voi amandoi sa aveti rezultate foarte bune la analize si investigatii [grup]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in noul an. Sper ca tot ce a fost mai trist si mai greu, mai urat si mai grav, a ramas deja in urma. Sper ca o data cu ciocnirea paharelor de sampanie, v-ati inarmat cu mult optimism, cu multa speranta, voie buna, bucurie si credinta. Daca le vom avea pe toate astea, sunt sigura ca anul care a venit va fi un an bun, plin de sanatate, de noroc, iubire, succes si bunastare. Un an plin de fericire! Asa sa il avem cu totii! La multi ani!id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Bine v-am regasit in 2010![s]

 

 

noi am fost la nasi, am stat pana la ora 2 cand ne-am retras acasa.

Acum pot scrie aici ca a aflat toata familia [q] Il vor opera luni deoarece mai devreme nu se poate, abia atunci ajung placutele/tijele (nu stiu exact ce sunt). E foarte greu, trebuie sa stea cineva la el 24h din 24h [q] acum mai merge deoarece soacra e acasa, viitoarea cumnata e acasa dar apoi cand incep si ele munca nu stiu cum se vor imparti, spitalul e si departe de casa, in cursul saptamanii faci aproape o ora pana acolo, e treaba de durata luni de zile chiar [bang] am inceput anul cu vesti de kko [q], am o stare ciudata, nu vreau sa vad pe nimeni langa mine, nu vreau pe nimeni la mine in vizita, ma inteapa inima si-mi vine sa plang de necaz

 

[pegeam][*][pegeam]

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...