Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(47)*-La multi ani 2010!


Recommended Posts

Cateva poze cu patinatoarea, de calitate zero barat, dar se vede ... http://family.webshots.com/album/574091854FvzPIA?start=48

Pup si eu trupa, in Oradea ploua ...

Dodolina, pumnii stransi pt Isabelle [asia] stiu eu ca ai un stres imens [grup]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele

La multi ani! pe anul asta,sa fiti sanatoase si sa fie un an plin de lucruri bune si frumoase!

Acum ca mi-am mai revenit si nu mai bolesc mai am si eu chef de stat pe forum si citit! Sper ca ati avut un revelion frumos si v-ati distrat pe cinste!

Al meu a fost marcat de evenimente mai putin placute,dar a trecut!Nu va imaginati cine stie ce,asa pe scurt,am inceput eu cu cateva zile inainte m-am pricopsit cu o gripo-laringo-bronsito nu stiu cum,ca la ce denumire mi-a zis nu mai tin minte drept pt care pe 28 nici nu ma puteam ridica din pat,mi-am revenit totusi cat de cat si de rev am fost un pic mai bine,asa ca in seara de rev dupa ce stam noi la masa,ne cinstim,am zis sa mergem un pic pe afara,sa ciocnim un pahar,sa vedem o artifica,care au fost de tot rasul,ca veni vb. Ne-am intors acasa si sotul,care a fost sofer a zis ca acumm sa bea si el o gura de sampanie,si s-a apucat sa desfaca sticla care avea un dop de pluta si pentru ca tirbusonul s-a stricat a luat un cutit si cum a facut cum a dres iaca s-a spart gatul de la sticla bineinteles in mana lui si uite asa am ajuns pe la urgenta si drept cadou de anul nou a primit si el 4 copci! Eu i-am zis,daca s-a chitit si el sa bea taman in noaptea de rev,ce sa-i faci! Asta e,bine ca nu a fost mai rau si uite asa am sfarsit si am inceput noi un an si am inceput altul!

Fetele,eu am inteles ca tipul de la carcotasi a murit in urma unei complicatii la plamani. Avea cica o problema care s-a complicat pe fondul gripei si asta a dus la stop respirator.Oricum e tragic,la 37 de ani...Dumnezeu sa-l ierte!

Cu toate astea eu nu sunt de acord cu vaccinul asta care tot e promovat,sincer mi-e mai frica de el,mai ales ca nu sunt suficiente teste si date despre el.

 

Va pupicesc pe toate si va doresc o saptamana cat mai buna.

 

Aurora si duracell mic Robert Matei.

 

Ajutor pentru Robi

 

Robert Matei

 

Pozici

Mateut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragile mele. Imi pare rau ca scriu acest mesaj, dar va anunt ca o sa ma retrag de pe forum. Acuma as vrea sa sper!! ca nu voi mai intra niciodata pe acest forum, ca sa nu fac trafic unor oameni care nu merita.. dar nu pot sa zic asa, pentru ca " niciodata sa nu spui niciodata..."

Decim cel putin pe moment, mi s-a taiat de acest forum, de acesti admini, de oameni cu doua fetze,etc etc.

Decizia mea este legata strict de comportamentul adminilor fata de mine si ceva timp in urma, dar si acum recent...

Va pup pe toate cu drag. Imi sunteti foarte dragi, dar asta e hotararea.. ma supar greu, dar ma supar cu adevarat...

 

Daca intr-o zi o sa va mutati pe alt forum ( Daria e deja pe Ziarul Copiilor) , sa imi dati de stire, ca voi veni si eu acolo.. aici insa nu..

Sanatate la toata lumea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilia, imi pare rau de decizia ta, si ti-o respect...dar poate te razgandesti totusi, mi-am dat seama din subiectul de la tehnic ce s-a intamplat, nu comentez...sper sa ne vedem pe mail/mess.. eu pe alt forum nu cred ca mai intru...sau mai stii?! Nici aici nu intru la multe subiecte, 2-3, dar unde intru mi-am facut prieteni si creat afinititati! Te pupic, si-ti doresc numai bine! [flo]

 

Aurorra, ce ati tras si voi, sper sa fi lasat in anul 2009 tot raul!

Sanatate si numai bine!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [bicla] varsta Andreiid="green">id="size1">


Andrei[flo]id="blue">id="size1">


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

o zi frumoasa tuturor!

Am inrat sa las [cafea] si [papica] si..

 

7 ianuarie 2010

 

Aveti ocazia sa intrati intr-o afacere, dar va sfatuim sa nu va grabiti. S-ar putea sa fiti confuz si sa nu luati decizii inspirate.

 

Aveti sanse de reusita daca va stapaniti impulsivitatea si dati dovada de rabdare. id="red">

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lilia [pup] respect alegerea ta.

Cristina[loveyou],am facut ieri vaccinurile,azi noapte a fost putin agitata si a vrut brate,in acelasi timp ii iesi si alt dintos...deci cumul de motive...ca sa ma rupa zi si noapte in brate.Dar e bine si la vara cald[:D]

 


Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo, m-am gandit aseara la voi [asia] daca ati sughitat, eram eu cu prietena mea, mereu intreaba de voi [flo] Pupam mult mult bebelina ta cuminte si frumoasa si sa va dea DD la toti numai bucurii si multa, multa sanatate si multi bani , am zis-o [pk]

 

LILIA, NU plecaaaaaaaaaaaaaaa !!!

Uite, am scris si dincolo scriu si aici: la oradence ste Gabi_k, ea si-a pierdut tot asa numele, divortase si na, nu era motiv suficient.

Insa ardeiash e ex disperata ... nu comentez, o stiu pe ea si stiu de problemele ei, insa s-a putut.

Lasa naibii stele si puncte, noi te iubim si te stim pe TINE.

 

In alta ordine de idei, nu stiu ce vroiam sa zic. Deh, m-am trezit la 5 [bang]

Deci dau o cafeaaa [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

In primul rand, La multi ani cu sanate si fericire tuturor celor care poarta numele Sf. Ion, daca aveti persoane dragi cu acest nume din partea mea La multi ani!!![s]id="Comic Sans MS">id="red">id="size4">

 

felicitare

 

Yoannamarie, la multi ani, multa sanatate, fericire si tot ce-ti doresti!id="green">

 

Dany, La multi ani, pentru Stefan-Ioan, sa fie sanatos buburuzul si sa va aduca multe bucurii!id="blue">

 

Nikolle, la multi ani si tie pentru fetita ta, Ioana-Alexandra, la fel, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de realizarile ei!id="orange">

 

Dodolina, multumim de cafele si de horoscop, [pup] bebelina, sa fie bine dupa vaccin!

 

Daria, sunt si eu alaturi de tine, o vrem pe Lilia aici...Lilia, nu tine suparare, da la spate rautatile, vino inapoi la noi...[flo][flo][flo]

 

 

 

 

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [bicla] varsta Andreiid="green">id="size1">


Andrei[flo]id="blue">id="size1">


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tuturor ce-si serbeaza onomastica azi[s]

 

M-am luat de fete si uitai [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...