Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(47)*-La multi ani 2010!


Recommended Posts

Sorcova vesela

Sa traiti sa infloriti

Un an nou mai bun sa primiti!

 

LA multi ani 2010!

 

La multi ani de sf Vasile!

 

La multi ani Ioanilor si Ioanelor!

 

Multi ani cu sanatate alaturi de cei dragi!

 

 

Lilia,sant sigura ca hotararea e luata dupa o matura judecata,deci orice am spune noi nu te va face sa te razgandesti.

Ne vedem oricum pe msn,vorba ta poate facem un grup yahooo..

 

 

Nici eu nu sant in chef de discutii,am scapat de un an destul de greu si cel care vine se pare ca da semne de acelasi calibru.

Ce sa va mai spun?

Ca am facut revelionul la casa,ca a fost totul bine si frumos pana dimineata cand o nepotica s-a curentat intr-un fir de priza lasat(uitat) descoperit pe dupa centrala,la subsol...cum au ajuns copiii sa se joace pe acolo...Doamne iarta-ma ca nici nu aveau un hectar de casa la dispozitie.

 

Copilul nu a patit nik-fizic-(ptr ca avem sigurante noi care sar la cel mai mic scurt,insa n-a fost cazul) dar s-a speriat foarte tare..a inceput a urla,a speriat si celelalte doua fete,apoi toti parintii si adultii din casa..(ghinionul nostru ca acel copil are voce de tenor si plamani sanatosi:)) si uite asa s-a inchetiat revelionul si a inceput anul ..sotul suparat ca electricianul a lasat firele descoperite si ca n-a verificat el din urma sa le izoleze,eu ca n-am supravegheat indeajuns copiii si ca am uitat sa le spun ca n-au ce cauta in camera centralei si ca au plecat suparati parintii,parintii copiilor suparati(probabil)ca s-au speriat copiii,cumnata-mea ca i s-a curentat odorul..lantul supararilor..

 

Acasa am dormit doar trei ore ,apoi m-am apucat sa dau telefone sa vad daca-s in regula copiii daca n-au avut cosmaruri..

 

Nepoata mea era OK, plecata cu semanatul,n-are nik,si-a retras si acuzatia cum ca Catalina ar fi pus-o sa se bage acolo..acu cica ea a vrut sa vada ce era dupa,si sa se ascunda(jucau ascunsa)..insa spaima trasa de noi toti si supararea din prima zi din an..Eu una am visat numai copii curentati cat am dormit.

 

Azi stam acasa,nu merge Catalina la scoala deoarece acuza o durere de burta(de abdomen inferior),i-am dus urina la laborator dimineata,dupa 2 mergem la dr ei sa vedem ce poate fi.Sper sa fie o intindere ceva si nu raceala sau apendice,dupa cum indruma semnele.

 

Eu caut un dr bun ginecolog,bun la ecograf,toata saptamana m-a durut spatele si burta,tre sa ajung la dr neaparat,insa cel la care merg eu este tare ocupat,la altul as merge(nu stiu la cine insa) insa daca ma vede prin zona(spital) dr meu sigur ma ia la intrebari,la celalalt spital nu am incredere in nici un medic(doua spitale mari si late avem in Iasi)deci nu stiu incotro sa ma indrept si trebuie mort copt sa ajung .

 

Sper doar ca restul anului sa fie mai bland cu mine.

 

Oricum,spunea cineva pe la tv,mercur retrograd la lei si ceva cu luna nu stiu cum,patru luni de acum incolo leilor le va fi greu .Nu actioneaza cum trebuie,n-au sclipire,scanteie,noroc,initiativa,imaginatie..ceva de genul.

 

Va doresc o zi buna!

PS:

Mai am poze insa trebuie sa le descarc,aranjez..etc si am o lenee...pisiceasca.

Va pup!

 

 

 

Adriana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi Ani tutoror care serbeaza ziua Sf Ioan

 

adi, ce..inceput de an ai avut si tu ....sper sa continue mult mai bine

 

Lilia, eu incerc sa inteleg de ce pleci? ce-i drept nu citesc forum cap coada, dar eu nas pleca ....cum sa dau satisfactie dusmanului ca, irgula castiga?

Sper sa te intorci, sau macar sa ne citesti [flo]

 

daria, deci esti si Cristina?

 

 

eu....mie somn as dormi non stop!

 

pup u, o zi faina!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, da, dar prefer sa-mi las acest prenume in urma, nu-l consider unul norocos.

Asa ca prefer sa raman Daria, juma` de lume asa ma stie.

Mnoah asta e.

Adriana, fara cuvinte ... bine ca toata lumea e bine pana la urma asta conteaza.

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, pt mine vei ramane Daria,

 

Dodo m-a facut cuioasa [:D], stii si tu cum e cu zodia ....

 

Adi, asteptam poze!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Azi sunt responsabila cu cafeaua [cafea]???

 

La noi e ceata, ceata, ceata...si ne pregatim de weekend, n-avem cine stie ce...doar 1 aniversare de 60 de ani a matusii/nasei mele, cumparaturi ca avem frigiderul aproape gol, poate patinaj duminica...cam atat!

 

Adi, la multi ani, ce povesti horror ai povestit si tu cu noaptea de anul nou, imi pare rau ca ati avut asa evenimente...bine ca n-a fost mai rau, off!

Nu stiam asta cu mercurul retrograd, ca o sa ne fie greu (leilor), dar hai sa aratam ca nu e asa!

 

Dodo, unde e horoscopul de azi???[:D]

 

Annie, Daria, Dany, Aurorra, Ledi, Catutza, Yoannamarie, Emma, Anca, Raluca, Copilutz, voi ce mai ziceti, ce mai faceti?

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [bicla] varsta Andreiid="green">id="size1">


Andrei[flo]id="blue">id="size1">


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna feteleeeeee[pup][pup][pup]

la multi ani cu sanatate , sa aveti bucurii multe si sa iesim cu totii din criza asta mai repede...

imi parev asa de rau ca nu am cum sa scriu mai des, calculatorul meu ma lasa si nu pot sa intru pe net decat 2 minute...nici nu apuc sa citesc mail...

la serviciu e nebunie mare cu valul asta de someri, si ajung acasa f obosita...

Ema a inceput scoala si terapia si in rest aceeasi banalitate...romaneasca

 

va pup pe toate leoaicele si puii lor si sper sa scriu cat mai curand!!!

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru sa-mi popularizez finut semnatura [:D] si sa va urez un weekend linistit tuturor [asia]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

 

[foto]aici produsele noiid="blue">

[bum][batetoba][cri]

*BAZAR - MARE - BAZAR*

*INVITATIE PT.MAMICI DE FETITE DE 2-4 ANI*

*HAIDETI SA-L AJUTAM PE BOGDAN !id="red">id="size4">

[bum][batetoba][cri]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, dau eu Cafeaua

 

noi suntem..... ok, de maine incepem scoala, deci vom avea si alte activitati

 

am fost ieri la dubai, la Global Village.... super aglomerat si niste copii din cale-afara de obraznici, sa nu mai spun de copii, de respect, atenti, educatie [bang]... mie ca-l invat pe al meu sa fie respectuos atent...si va avea de pierdut, daca nu stie sa de-a di coate

 

am vrut sa vizitam si Burj dubaiul, dar , whoa...ce preturi, daca vrei in ziua respectiva.... [alcool]..probabil vor sa iasa din faliment.... peste 100 USD de persoana, asa ca paote in viitor ne vom permite cu progrmare..... azi faci programarea si ..... pt viitor... (pest 2-3 zile) si este mulu-mult mai ieftin ...aniuei

 

va doresc o zi mult mai faina ca a mea..

 

pup u all

 

Daria [asia]..

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...