Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fericiti, dragele mele! Va imbratisez cu mult drag! Mcrissa felicitari!!! Sa traiasca bb fericit sa va lumineze viata! Un inceput de an minunat, felicitari din suflet! Michelle, felicitari pentru micutul print! Ma bucur sa simt zambetul in suflet! Irinabobe, sarcina usoara si felicitari! Nu mai este mult si vineeeee!!! Dana, sa traiasca puiutii si sa va bucurati de ei! Imi pare rau de ce povestesti de sotul tau. Dragele mele, am lipsit muuuult, am citit cand am putut, m-am bucurat de vestile bune.Noi am trecut printr-o perioada grea, foarte grea, nu vreau sa vorbesc acum, inca nu sunt pregatita. acum suntem toti trei bine, smecherasul Mihnea e baiat mare, cuminte si frumos foc si, bineinteles, poznas. Si ne rugam ca anul acesta sa ne aduca inca un sufletel... Marina, mamica in [9cer] de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008 [URL="http://www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1"]Avem un an!!![/url] [URL="http://community.webshots.com/album/564154682AuueNK"]Poze noi cu bebe[/url] [URL="http://www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1"]Minunatie de bebe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] Felicitari, Crissa![bis] Sa va dea Dumnezeu o viata minunata impreuna cu puiul vostru, sa fie sanatos, norocos si fericit![pup]

 

Multumesc mult fetelor[pup] Mi-au dat lacrimile sa vad ca v-ati amintit de Thea! Ancutule[pup] Michelle[pup] Daria[pup] Ninia[pup]

Va doresc din tot sufletul, tuturor, sa aveti parte de tot ce va doriti! Sa va auda Dumnezeu dorintele si sa le faca realitate!id="green">

 

[ruga]

Mama fericita de minune si frumusete de Thea Mariaid="red">id="size3">

Nasterea minunii Thea Mariaid="red"> (3.01.2008),

Filmuleteid="green">

La mare - iulie '09id="red">

La mare - sept '09id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis]Felicitari [mamica] Mcrissaid="purple"> si bine ai venit pe lume [bebic] Vlad ![bis]

Laptic mult la mamica si puiut mancacios si fara colici!

id="red">

In sfarsit ati reusit cu bine sa treceti de toate [olala]. Sa aveti o viata frumoasa, lunga si cu multa sanatate!

 

 

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizoid="purple"> cu intarziere iti spun si eu LA MULTI ANI !id="red"> pentru [zana] Theaid="purple">, sa fie in primul rand sanatoasa, sa creasca mare si cuminte si sa aiba mult noroc in viata ![flo][flo2][floare3] [pup]

Remalissid="purple"> sa te auda DD sa asa sa fie, ca dintre toate fetele, cred ca doar eu si Ninia am mai ramas codase. Speram sa recuperam cat mai curand si sa va ajungem din urma [;)].[pup]

Teoid="purple"> ma bucur mult ca nu ne-ai uitat si ca sunteti bine cu totii, deja ai flacau mare, ce trece timpul... Te asteptam cu drag sa ne mai spui de nazdravan si [ruga] sa-ti implinesti anul asta visul de bb2.[pup]

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui irinabobe
bebe 3780 gr, sunt amandoi bine, criss incearca sa se recupereze asta va fi noaptea cea mai grea...e foarte fericita.criss felicitari!!![gravi] 28[baietel] Rares
align="right" id="quote2">[bis]Felicitari Criss![bis]Refacere rapida![pup]____________________________________________________________________Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)My baby, my joy, my heart, my gift from GodLight a candle for Almaid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bebeloi mare, sa-ti traiasca si sa creasca mare, Cris !

Refacere rapida, mult laptic si te asteptam cu poze [bis]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui irinabobe
bebe 3780 gr, sunt amandoi bine, criss incearca sa se recupereze asta va fi noaptea cea mai grea...e foarte fericita.criss felicitari!!![gravi] 28[baietel] Rares
align="right" id="quote2">SA fie sanatosi,papaciosi si laptosi !!!!Grasunelul se facea de 4 kg si ceva daca ajungea la 40 de saptamani.Bravo Cris[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!-sms 2euro la 879VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...