Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari mcrissa, mami curajoasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te pupam din inimaid="red">id="size4">

 

pupici fetele in 2010, LA MULTI ANI THEO!!!!!!!!!!!

 

 

Noi ne luotam cu dintisorii,in 2 saptamani au iesit deja4!!!!![olala][pup]

 

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra

poze cu noi si printesa ***filmulete Maya*** albinutze mai iunie 09]*** acordati-ne un vot va rugam

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTINA, FELICITARI! MULTA SANATATE SI SA FIE VLADUT SANATOS SI PAPACIOS! SA VA BUCURE ZILELE!

LAURA, LA MULTI ANI PRINTESEI TALE! MULTA SANATATE SI SA FIE FERICITA! id="red">id="size4">

 

Cristina_anaid="red">, ma bucur ca am vazut si mesajul tau. Am vazut pozele voastre. Ai niste copii minunati!

 

POZE

Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si [gravi] 16+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcrissa felicitariid="red">,ma bucur f mult pt tine.nu am mai intrat de mult pe aici si acum cand in fine am intrat surpriza[:D],un bebeloi mult asteptat.Bravo mamico ai reusit.Pupici multi.

 

 

Ninia si Lauid="red"> va doresc din tot sufletul ca anul acesta sa fie cu noroc pt voi.Sa nu va pierdeti speranta.Va pup.

 

 

Restul fetelor va pup pe toate si ma bucur sa vad ca sunteti ok.

 

 

[mamica][9cer] de [copil]Lucaid="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISSid="red"> felicitari din inima! woww un copilas grasut tare.Bine ca ai facut cezariana [;)], ca daca era sa-l nasti natural....[ups]. Refacere rapida si sa dea d-zeu sa nu aiba colici Vlad. Ce fericire!!

 

TEO bine ai revenit. Sper ca nu este grav ce ti s-a inatmplat...[pup]. In leg cu sotul meu...e dus tare saracu'.....parca a intrat necuratul in el......[:(]......nu stiu ce D-zeu are......

 

 

La multi ani THEA!!! LAURA scuza-ma ca nu am scris. Eu m-am gandit in ziua aia ca e ziua ei...si am vrut sa intru dar nu am avut cand. Nu stiu daca ma crezi dar mereu am tinut minte ziua ei de nastere...

De asemenea, vreau sa urez si pentru PATRICIA de IRLANDEZA La multi ani fericiti. Nu ai mai intrat pe la noi.Sper ca sunteti bine.[pup]

 

Eu sambata fac botezul lui MATTIAid="blue">. As fi vrut tare mult sa sfintesc si casa....dar preotul nu poate in aceea zi. Acu' vom vedea cand poate....Sunt in criza de timp si energie. Casa inca nu am reusit sa o terminam de aranjat. Inca mai avem de fixat lustrele. Incetul cu incetul am mai facut niste poze dar nu gasesc firul sa le descarc. [bang]Ce sa va mai spun ca nu mai gasesc nimik. E totul in cutii. Pana azi nu am avut in casa decat 3 pahare. Ca nu gaseam cutiile unde am pus paharele. In graba aia, nu am mai scris pe cutii ce contin...si tare bine as fi facut...ca azi am mai desfacut niste cutii si am gasit o frumusete de set de farfurii tip chinezesti...foarte faine.....sparte tandari!![q][q] Muream de ciuda. Deci, cum spuneam sunt in criza de timp ca pe 8 adica vineri soseste antipatica aia de soacramea...si va dati seama ce innebunita sunt sa termin cat de cat de aranjat.....Masa acasa nu voi face decat tip bufet. Voi pregati antreuri: bulgarasi din cascaval, mini bruschete cu diferite "sosuri" frulate, antreu din castravete cu branza si somon afumat si anchoa, spedini cu frigarui reci infipte in ananas, bastonase din cartofi-pure inveliti in prosciutto crudo si cotto. Pe urma, voi face pui friptura si gratar, cu salata verde si cruditati. Vom avea tort si niste dulciuri , toate cumparate. Si gata. Vom fi in familie , deci, ma intelege lumea ca nu pot face mai mult.....cam atat....

Eu ma retrag...nu stiu cand mai pot sa intru si asa ca va salut cu dragggg![pup][flo][pk]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

id="right">

 

S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mcrisa, felicitari mamico...................ai reusit! bravo, ma bucur din suflet ptr tine, sanatate multa, tie si la bebe mic! recuperare rapida, multe bucurii , atit de tare ma bucur ptr tine! id="red">

 

laura, la multi ani la micuta..........[s][s]..cind a facut 2 ani? parca ieri aveam emotii pe forum ca mergeai la spital! 2 ani deja!

 

ma uit la semnaturile voastre, si ma bucur atit de mult, care mai de care cu 1-2 bebei!incet visul meu se realizeaza, nu visasem eu aiurea! tineti voi minte, cind v-am visat pe toate in grup cu bebei in brate!? incet da sigur, si vor urma si altele sint convinsa, nu trebuie pierduta SPERANTA!lista e lunga, citindu-ma va amintiti voi, imi aduc aminte toate momentele grele, cele frumoase, galeriile, lacrimile pe care le-am varsat impreuna.......si pe care le vom mai varsa!da de bucurie numa!

e un an bun fetelor, treceti la facut bebei, impliniti-va visul!sanatate multa la toata lumea, ca asta conteaza, de restul ne ocupam noi!

 

irina, strugurasii sint parosi acuma, au crescut! se vad pozele?

 

teo, imi pare tare rau sa aud ca ai avut probleme, da-mi un mail, daca te pot ajuta cu ceva....sa-mi zici.ai grija de tine

 

dana, da, iarna tot grea este, sintem in canada doar.....zapada cit cuprinde, ne-am dat la sporturi de iarna, am avut o perioada tare grea in decembrie am fost f bolnava eu si piticul, dar sa batem in lemn.....nebunie cu gripa asta h1n1.....imi venea sa rid cind scriai cu sotul tau.....si al meu e la fel....cica copii il fac sa reactioneze asa.......barbatii astia, o specie ciudata....

 

va pup tare pe toate

 

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004

albumele de familie si aici poze noi

capsunici minunate de mai-iunie 2007

ajutor ptr Sonia

dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcrissa felicitari, ai reusit, ma bucur din toata inima pt voi ca va tineti minunea in brate, sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii

te pupa cu drag toata tufa de zmeurici[pup]

 

_____________________________________________________________________

Adriana mamica de Cezarica Georgian [bonjovi](23 aprilie 2005)

si [fetita]Anastasia Ioana (7 iulie 2009) id="red">

 

 

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine id="size1">

"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Palerid="size1">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mcrissaid="blue">-inca o data felicitari!!!Asteptam cateva poze cu voi.te [pup]

 

Ninia81id="blue">-ma bucur foarte mult ca ai intrat in noul an optimista.Doamne ajuta sa ai un copilas anul acesta![flo]

 

L5845id="blue">-ce ti.au mai spus doctorii?ai mai facut ceva analize?Abia astept sa intrii sa ne dai vestea cea mare![:)]

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Musettepinkid="blue">-ce mai faci?nu ai mai intrat de atata timp-nu ne pui niste poze cu Luca?[pup]

 

Danangieid="blue">-of e greu cand te muti la casa noua cu impachetatul si despachetatul dar incet incet le aranjezi tu toate.imi pare rau ca esti in criza de timp.of soacra...ar fi multe de spus pe aceasta tema.si eu am stres cu soacra[:-@] de cand s.a nascut Lukas...Iami iami dar ce delicatese pregatesti tu pentru botez!!!!Sper sa te ajute si sotul putin la pregatiri.va doresc sa aveti un botez minunat!!![pup]

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...