Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Teo2rinaid="blue">-bine ai revenit!!!Chiar intrebam zilele trecute de tine si rugam fetele care stiu unde e gradinita ta sa treaca pe la tine sa vada cum mai esti.imi pare rau sa aud ca ai trecut printr-o perioada foarte grea,cand vei fii pregatita si vei vrea sa vorbesti vom fii aici pentru tine sa te ascultam.Ma bucur sa aud ca va doriti inca un copilas.Doamne ajuta sa fie cat mai curand![pup]

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aylaid="blue">-cum te mai simti?am vazut ca nu ai mai scris...daca vrei sa vorbesti despre ceea ce simti,suntem aici pentru tine.numai bine iti doresc![flo][pup]

 

Mamamgiulieiid="blue">-ce mai faci?tu esti mereu aici activa si la curent cu toate noutatile.Ce mai stii de Irdaid="blue">(n.-a mai scris de mult timp)[pup]

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne de cand n-am mai trecut pe la voi[:I]..sper ca nu ne'ati uitat de tot... acum sa ma scuz cum as putea...ca am avut probleme cu computerul,probleme personale, uneori crize de timp , cateva depresii puternice anul acesta..mai ales spre sfarsit de an... sunt adevarate toate astea...dar nu cred ca ma motiveaza...

cert e ca n-am reusit nici macar sa va citesc[:I].. a fost un an urat..sper ca anul acesta sa ne fie mai plin de satisfactii si prosper... sa ajung la pace cu mine insami... si sa le las in colo de lucruri lumesti... deja sunt pe drumul cel bun si mi-au revenit sperantele si cateva idealuri...

 

despre noi ...va spun ca suntem bine..

stefi creste , a facut 2 anisor, e o jucausa, dezghetata..cu un caracter puternic ..nu se lasa deloc daca nu-i iese pe a ei...[:)]

tb sa-mi tin fruntea dura, in fata, altfel cred ca ar reusi sa ma ia inainte...[:D] ... am pus poze ...pana la 2 ani la semnatura..mai noi inca n-am reusit sa le pun pe net caci (din nou am pb cu computerul)

bb2 inca nu a aparut la orizont defapt nici nu ne'am chinuit prea mult , dar nici nu ne'am ferit prea tare...intelegeti voi ce vreau sa spun...[:)] oricum cu perioada care a trecut nu cred ca era momentul...dar cine stie daca anul asta va fi mai senin..din mai multe aspecte..poate, poate....

altceva nustiu ce sa mai adaug..decat ca sper sa nu mai fac asa pauze mari si sa reusesc sa devin mai activa.

 

va [pup] pe toate si sper ca sunteti bine..poate reusesc sa mai recopar un pic... cate ceva din urma...

 

va doresc si voua un an plin de impliniri si succese pe toate planurile si va doresc din suflet numai lucruri bune!

 

 

 

 

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , aproape 2 ani...

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am scris si un mesaj despre comoara noastra insa s-a pierdut[bang] inainte sa il trimit apoi s.a trezit Lukas si nu am mai putut sa-l rescriu.

Sufletelul nostru scump a implinit alaltaieri 5 lunite[olala][olala][olala][olala]....timpul pe care l-am petrecut si il petrecem cu el ni se pare pur si smplu magic.fericirea ce ne-am adus.o este imensa...Este un baietel minunat,un baietel perfect pentru noi.Rade in hohote cand il pupam pe gat sau cand ne facem ca ii papam manutele,zambeste cand se trezeste si ne vede langa el[:)].dimineata il iau cu mine in pat si adormim amandoi,el ma trezeste punandu-.si manutele pe fata mea.Doamne ce sentiment frumos....Este minunea vietii noastre este TOT ceea ce ne-.am dorit de la viata!!!Il iubim atat atat de mult!![olala]

De pe 23 decembrie am inceput sa papam si altceva in afara de laptic.inlocuim o sticluta de laptic cu o portie de Alete baby grieß (erste milchbrei)sau Alete träume gut(milchbrei cu fructe si creale) (la recomandarea pediatrului) si in fiecare luna trebuie sa adaugam un nou brei.Este un scump cu mananca si cum casca gurita cand vede lingurita,dragul mamiii...

 

id="blue">

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slimateiid="blue">-bine ai revenit(incet incet ne adunam din nou).imi pare rau sa citesc ca anul 2009 a fost un an urat pentru tine.Cat timp ai sanatate(tu si familia ta) cumva poti trece peste problemele de alta natura...Sper ca anul acesta sa fie un an muuult mult mai frumos.Ti-am vazut fetita frumoasa si nu imi vine sa cred ce maricica s-.a facut.-si vad ca va ganditi la al doilea copilas,foarte frumos.ai grija de tine si nu uita ca nu ai voie sa cazi in depresie sau sa te lasi afectata de alte probleme ,de dragul fetiteti tale,ea te vede,te simte,pentru ea trebuie sa fii puternica si optimista!ai grija de tine![pup]

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, mi-au dat lacrimile cand am citit cat de frumos povestesti despre comoara ta. inca o data sa va traiasca!

Lau,tine-te tare anu' asta!ca tre' sa vina ceva.

Ninia, [pup] nu iti pierde speranta!curand va rasari soarele!

Pepsi, imi era tare dor de tine si de mesajele tale. Ce fac voinicii?

Dana, nu este firea ta, dar am doua prietene cu soti tot asa de crispati, insa ele nu se streseaza deloc: daca au cumparaturi de facut pleaca si copiii raman in grija taticilor.iar la intoarcere nici nu le pasa de fetele incruntate. Alin, ma gandesc si eu, poate e speriat la gandul ca are 2 copii,poate i se pare ca te-ai departat. e doar o presupunere...

Mcrissa,pune-l pe tati sa puna o pozica mica-mica. [pup]

Sunt obosita, nu mai stiu cui voiam sa-i scriu, m-am culcat abia la 4, sta sa nasca cumnata mea, a avut contractii azi-noapte, nu stia daca e travaliu, am plecat la ei si am ramas acolo. va pup pe toate si va imbratisez cu drag, o sa lipsesc pana pe 20, plec in vacanta doar cu sotul. din pacate, insa, nu putem incerca de acum pentru bb ca abia m-am apucat de analize.[pup] [pup] [pup]

 

Marina, mamica in [9cer] de haiduc Mihnea-Adrian 14.02.2008

Nu ne grabim...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...