Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bun an s-aveti, dragelor!

 

Musetteid="purple"> multumesc mult si eu de urare, sper ca anul asta sa fie cu noroc mai mult de pana acum.[pup] si tie si la flacau.

Pepsiid="purple"> taaare ma bucur cand vad ca mai intri sa ne mai scrii de tine si de baieti.[pup] si sanatate multa, sa nu va mai chinuie nici un virus.

Michelleid="purple"> ce repede trece timpul [olala], felicitari pentru minune si spor cu diversificarea. Eu momentan nu am mai facut investigatii si analize, ma tin doar de Duphaston in fiecare luna.[pup]

Teoid="purple"> ca bine zici, poate se indura DD si de noi anul asta, ca e rotund ca cifra [;)].[pup] si mai asteptam vesti.

slimateiid="purple"> ne-a fost dor de voi si ma bucur ca ati trecut cu bine de anul 2009. [pup] la domnisoara si tie bafta sa vina bb2 cand doriti.

Irlandezaid="purple"> cu intarziere iti urez si eu LA MULTI ANI CU SANATATE !id="red"> pentru [zana] Patriciaid="pink">, sa creasca mare si frumoasa si sa va bucure viata. Voi ce mai faceti?[pup]

laurraaid="purple"> felicitari pentru dintisori si sa treceti usor peste perioada asta mai sensibila.[pup]

 

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][bis]LA MULTI ANI CU SANATATE [cheers] tuturor celor ce poarta nume Sf.Ioan ! id="red">[bis][s]

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelleid="purple"> votat ! [pk] [pup]

Niniaid="purple"> [ruga] ! [pup]

consiid="purple"> ma bucur ca scrii, poate ne pui si niste pozici cu puiutul tau [olala].[pup]

 

 

 

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!

[8**] si [biz]

 

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi

" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalisid="purple">id="size1">

 

Spre tzel!

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...