Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Michelle81
Rugam si noi un vot mic aici:http://www.familie.de/baby/babyfoto-wettbewerb/bewertung/?no_cache=1&tx_cpsphotocompetition_pi1%5Bpage%5D=10&tx_cpsphotocompetition_pi1%5Bshow%5D=10550pentru cele care vor sa ne voteze,apasati pe 9 si apoi pe "bewerten".multumim frumos[flo] Minunea noastra mult asteptata
align="right" id="quote2">votat[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ninia81
Michelle, Lau, nu e bebe nici luna asta! Am toate simptomele de PMS...asa ca...astept uratii!Consi,[pup]ce mai faci? Arata-ne si noua minunea![:D]Visul nostru [ruga]
align="right" id="quote2">Se confunda simptomele de sarcina cu cele de PMS,nu se stie niciodata[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninia81id="blue">-stii cum aveam noi toate vorba aceeea"pana nu este rosu mai este speranta".eu cand am ramas gravida cu Lukas am avut simptome de cm incat o saptamana tot cu absorbante in geanta umblam.eram 100% sigura ca imi vin uratii...Doamne ajuta sa nu mai vina uratii noua luni de zile.

 

Ancadragomanid="blue">-multumim pentru vot.la tine cum este situatia?ce zi esti?

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, votat de la servici, votam si de`acasa [pk]

 

Ninia, Lau, pumnii stransi pt voi [pup][pup]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamagiulieiid="blue">-multumim pt vot.avem nevoie de voturi pana pe 31 ianuarie[:D]

 

Ancadragomanid="blue">-[pk] asa deci[:D].incepem anul cu o veste MARE[olala]?Doamne ajuta!!!!!

 

Ninia81id="blue">-cum esti?

 

Fetelor mie imi este atat de dor de Chantalid="blue">...nu stiu cum sa dau de ea...este o fata extraordinara!

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, am inteles sa traiti [asia][:D]

Anca [olala]

 

Lasa-i pm-uri lui Chantal si incearca si direct mail dp DC, sigur va citi pana laurma ca ne e dor de ea [flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...