Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Of, Anca, [flo][flo][flo][flo][flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor care nu ne-au uitat.

Puiutul meu este bine, creste, avem 4 luni si aproape jumatate. Este un scump, asa cum sunt sigura ca fiecare mama gandeste despre puiul ei. Partea mai grea de la inceput, cu colici, nedormit noaptea (a avut niste probleme cu respiratia) au disparut si acum intr-adevar ma bucur din plin de el.

 

Aici am incarcat cateva poze cu el

http://picasaweb.google.com/botez.andrei.bogdan

 

De la 3 luni si jumatate nu a mai vrut san, asa ca papam formula. Este un agitat si un jucaus, nu ar sta o secunda locului, te cauta sa te joci cu el tot timpul.

 

Lau, Ninia, stiu ca ati auzit de 1000 de ori asta, dar la mine s-a intamplat sa raman insarcinata cand chiar nu speram. In ziua de Craciun am vorbit cu o verisoara de-a mea care facuse FIV si-mi spusese ca a ramas insarcinata, are un test de sarcina pozitiv si-mi descria ce simte. Ciudat, dupa ce am inchis telefonul, am inceput sa realizez ca am aceleasi simptome pe care le descrisese ea. A doua zi am luat un test si era pozitiv... Era abia Z26. Si uite asa a aparut printisorul meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, am votat si de acasa [pup][pup]

Cine mai stie ceva de Criss si bbVlad ? [flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

 

[foto]aici produsele noiid="blue">

[bum][batetoba][cri]

*BAZAR - MARE - BAZAR*

*INVITATIE PT.MAMICI DE FETITE DE 2-4 ANI*

*HAIDETI SA-L AJUTAM PE BOGDAN !id="red">id="size4">

[bum][batetoba][cri]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca trebuie sa ii tinem pumnii mcrissei sa treaca usor peste partea de "acomodare la noua viata" [:)]. Dupa cata vreme a petrecut in spital, sigur numai usor nu ii e acum. Te imbratisez mcrissa si iti doresc sa va reveniti la maxim cat mai curand!

anca, imi pare rau pentru venirea uratilor. sau ar trebui sa imi para bine? uite eu sunt ziua 51 si nici urma de ei... si nu e, evident, nici sarcina...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc din suflet pentru incurajari si felicitari.

noi suntem de marti acasa, ne-au dat drumul la nici 48 de ore de la cezariana.

acum suntem bine amandoi, dar au fost probleme la nastere, nu l-au putut scoate pe bebe in timp util, a prins anestezie, nu a respirat, nu a plans, era cianotic, dar multumesc lui Dumnezeu ca acum e bine.operatia a fost una foarte grea, a durat spre 3 ore, au fost complictaii, am sangert foarte mult, asta poate si de la injectiile cu anticoagulant pe care le-am oprit cam cu 40 de ore inainte.nu stiu nici eu prea bine ce, a zis dr-ul ca vom vorbi mai multe dupa ce imi revin, dar ca sfatul lui este sa nu risc sa mai fac un bebe.

acasa e destul de greu, dupa o luna petrecuta in spital, nu sunt foarte pregatita,spitalul m-a epuizat fizic, psihic, nu am avut totul cumparat, hainele pe care le aveam, marimea 54, sunt mici, dar parca pe zi ce trece ne acomodam si parca incep sa pun si eu ordine in lucruri.

 

Bebe e minunat, plang mereu de dragul lui, nu putea exista ceva mai frumos in lumea asta.suntem cumintei, papam foarte mult, putin tzatzi si apoi completare.o sa incerc sa pun si poze zilele astea, dar cum spuneam eu sunt plnagacioasa cam in toate, nu-mi vine sa cred ca Dumnezeu mi-a dat asa o minune in viata mea.

 

[gravi] 37+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

Burtica

 

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] Cris, felicitari, ma bucur enorm ca sunteti acasa, sa aveti parte de tot binele din lume [pup][pup]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

 

[foto]aici produsele noiid="blue">

[bum][batetoba][cri]

*BAZAR - MARE - BAZAR*

*INVITATIE PT.MAMICI DE FETITE DE 2-4 ANI*

*HAIDETI SA-L AJUTAM PE BOGDAN !id="red">id="size4">

[bum][batetoba][cri]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...