Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

mcrissa, ma bucur din suflet ptr tine, ai reusit mamico! sanatate multa si refacere rapida! imi pare tare rau ca a fost atit de greu cu nasterea si ultimele saptamini de stat in spital, refacere rapida, sanatate multa!

 

am pus poze noi, in albumul Craciun 2009 pe picassa.

 

 

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004

albumele de familie si aici poze noi

capsunici minunate de mai-iunie 2007

ajutor ptr Sonia

dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mcrissa, bine ati venit acasa![flo]Asteptam pozele[olala].

 

Michelle, inca nu au venit uratii! Mai astept 2 zile sa vedem daca e doar o intarziere sau e altceva. Deocamdata nu imi fac sperante, ca sa nu fiu dezamagita. As tinde sa cred ca e o intarziere, dat fiind faptul ca sunt foarte racita![pup]

 

Visul nostru [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui L5845
Irlandezaid="purple"> cu intarziere iti urez si eu LA MULTI ANI CU SANATATE !id="red"> pentru [zana] Patriciaid="pink">, sa creasca mare si frumoasa si sa va bucure viata. Voi ce mai faceti?[pup]

align="right" id="quote2">

Multumim frumos pt. urari.
Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult, din lipsa de net, din luna mai. In sfarsit acum avem din nou.Si voi putea recupera......
Suntem bine, crestem, avem 2 ani deja, avem si poze......si mami se mai gandeste la al doilea bebe, tati nu, ......ce-i drept mami e cam bolnava, nu poate acum duce o sarcina, dar pe viitor, eu sper sa fie......Mai vedem.
id="teal">

__________________________id="teal">

ALEXIA - petrecere 2 aniid="red">

Alexia la1 an si 11 luniid="green">



[copil] PATRICIA ALEXIAid="red">

Printesa noastra a crescut !!!id="blue">03.IAN.2008id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, daca ai sti ce surpriza frumoasa mi-ai facut. In sfarsit, fericirea a venit pe strada voastra. Am citit cu emotie, ce ai scris despre baietelul vostru.Felicitari mami, visul s-a indeplinit. id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

ALEXIA - petrecere 2 aniid="red">

 

Alexia la1 an si 11 luniid="green">

 

 

 

[copil] PATRICIA ALEXIAid="red">

 

Printesa noastra a crescut !!!id="blue">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A doua surpriza placuta mi-a facut-o, Danangie, cu inca un baietel, felicitari si voua.Si sa cresteti mari , sanatosi si cuminti.id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

ALEXIA - petrecere 2 aniid="red">

 

Alexia la1 an si 11 luniid="green">

 

 

 

[copil] PATRICIA ALEXIAid="red">

 

Printesa noastra a crescut !!!id="blue">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atreia surpriza frumoasa, Mcrissa, cu bebe Vlad, nascut in aceeasi zi si luna cu Patti si Thea de LauraIoana. Felicitari si tie, refacere rapida dupa cezariana.id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

ALEXIA - petrecere 2 aniid="red">

 

Alexia la1 an si 11 luniid="green">

 

 

 

[copil] PATRICIA ALEXIAid="red">

 

Printesa noastra a crescut !!!id="blue">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!

nustiu cum sa incep...

am mai prins cateva informatii ...asa din zbor...caci sincer as vrea sa-mi fac timp sa pot citi din urma si sa ma actualizez..dar din pacate ..timpul ...cred ca ma intelegeti...

 

as vrea sa incep sa postez un mesaj de felicitari tuturor noilor mamici..Felicitari din toata inima..[flo]

Doamne ca ma bucur sa vad ca ati reusit sa treceti pragul asta si sa va tineti puisorii iubiti in brate!

si ca sa nu mai generalizez..

Michelle imi dai niste emotii ..ce frumos scrii despre puisorul tau... ce amintiri... imi aduc aminte de clipele astea..cu nostalgie..caci trec , puisorii cresc si sincer se cam uita acele clipe.. noi traind clipele actuale..care nu sunt nici astea mai prejos, dar sunt mult mai diferite..tot atat de intense dar foarte diferite.. e deja altceva..dar nustiu sa le explic(nu prea le am[:)])...doar citind despre aceste emotii, imi readuce in minte ...Doamne acum mai mult ca orice vreau un alt bb...

Ai dreptate cand spui ca nu aveam voie sa fiu suparata..acum dupa ce am depasit momentele grele, ma gandesc si eu ca nu mi-a folosit la nimic..dar na' ce sa-i faci e natura omului sa se preocupe pt ziua de maine...sa se ingrijoreze...

multumesc din suflet pentru cuvintele acordate...iti promit ca voi tine cont de ele[pup]

am votat puisorul tau scump[olala] mi-am salvat link-ul..de cate ori voi avea ocazia voi vota[;)]

 

L5845 [pup] si voi mi-ati lipsit mult ..si mi-e [:I] ..sincer ca nu am reusit sa-mi fac curaj sa trec mai des pe aici...

 

dana(danangie) felicitari! mamico X2..ma bucur pt voi imi imaginez ca iti vine usor...dar tu esti o mamica puternica si sper sa reusesti sa treci peste micile prob care mai apar..in comparatie cu marile satisfactii cu care ti le aduc cei doi copilasi ai tai ..nu cred ca gresesc cand spun ca te simti implinita ...

cand ma gandesc la bb2 ..e un pas important.. ma bucur ca ai avut curajul si sper ca DD sa-ti dea rabdarea si forta necesara zi de zi ..de care iti este necesara[pup]

 

ancad imi pare rau... nu mai spun nimic caci nustiu ce as putea zice :( decat ca as vrea sa pot sa-ti fiu alaturi [pup]

 

consi ce ma bucur ca am avut ocazia sa pot vedea pozici cu puisorul tau.. e superb[olala]..sa va traiasca fericit si sanatos mamico![pup]

 

mcrissa felicitari![pup]

ma bucur ca bb Vladut e cumite si papacios ...sa o tineti tot asa sa fiti sanatosi si fericiti !

refacere si acomodare rapida!

tare as vrea sa pot vedea si eu niste pozici[:)]

 

Flavia in sfarsit am reusit sa pot vedea si eu pozici cu voi..sunteti o famile minunata

nina iti tin pumnii Doamne ajuta!

 

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , aproape 2 ani...

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am trimis mesajul ... caci era cam lung si riscam sa-l pierd...

 

irlandeza La multi ani fericiti printesei tale !

asa de rau imi pare, caci nu reuseste sa mi se incarce paginile ..as fi vrut sa pot vedea si eu printesa voastra

poate voi avea succes mai tarziu...

 

fetelor va pup pe toate ..imi pare rau ca nu mai pot ramane acum dar sper sa revin cat mai curand...

 

va doresc tot ce-i mai bun pe lume..ganduri pozitive sa aveti si multe impliniri![flo]

 

 

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , aproape 2 ani...

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flavia am vazut strugureii au crescut mult sa iti traiasca si pe cand o fetita?

michelle am votat piticul e frumos foc are niste ochi superbi.

ninia tin pumnii sa fie cu noroc.

ma bucur sa vad ca incet incet se strang fetele din vechea gasca [:D].

irlandeza, slimatei,consi bine ati revenit [:D]. recunosc ca nici eu nu am fost prea activa am mai citit din umbra din cand in cand. mea culpa.

lau bafta sa fii urmatoarea pe lista cu gravidute. ai mai ramas tu si ninia asa ca hai ca e randul vostru.

am facut si eu eco zilele trecute, desi bb e mai mare cu 4 zile are 1,4 kg, suntem sub monitorizare ecografica la 2 sapt la dr pop pt ca IR-urile sunt iar la limita iar gradul de maturare al placentei este 3 spre 4 ceea ce din cate am citit e foarte mult...asa ca sper sa ajungem macar la 34 de sapt...ma gandesc ca deja e cazul sa ma grabesc cu bagajelul cu cele necesare ca pana acum m-am gandit ca mai am timp...

camy_pus stiu ca tu ai avut problema asta cu placenta daca mai citesti pe aici imi spui cum a fost te rog?

va pup fetelor!

 

 

 

[gravi] 29[baietel] Rares

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mcrissa, inca o data felicitari;[olala] o sa treaca si perioada de acomodare,u pic mai grea, si va fi totul mai mult ca perfect; ma bucur ca ai trecut cu bine si tu si bebe; santate muuulta

 

lau si ninia, asteptam si vestile bune de la voi, sa fie in curand [ruga]

 

irinabobe, asa este,gradul de maturitate este cam mare, dar stai linitita si cu o supraveghere indeaproape va fi totul bine; mai pot fi si erori in ecografii,sa fie gradul 2-3 sau 3; [ruga] sa stea bebe la caldurica macar pana in sapt 34[pup]

 

michaelle, am votat[flo][pup]; a mea dimineata este o lenesa, doarme pana la 10-11 si daca eu dorm sau ma fac ca dorm sa mai stau in pat vine si ma trage de cercei sau par si cand ma intorc sprea ea rade de moare si da din picioruse si manute vesela taaaarrrreeee; o ador[flo][olala]

 

danangie asteptam poze de la botez[pup]

 

mandra mea a racit si ne trezim noaptea des pentru mucisori, dar asta e

 

uite ca s-a trezit si isi canta singura[:D][:)]; poate adoarme la loc, mai face asa[:)]

 

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra

poze cu noi si printesa ***filmulete Maya*** albinutze mai iunie 09]*** acordati-ne un vot va rugam

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...