Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri18


Recommended Posts

Eu vad ca nu mai sangerez si am reusit sa ma pogramez vineri dimineata la dr sa ma vada,numai ca ma inteapa burta in partea stanga si nu stiu de la ce[bang]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

 

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

 

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ninia, dar asta inseamna ca ai descoperit o cauza, si sti in ce directie tratezi, da ? [grup] Eu tin pumnii sa fie bine, iti suntem alaturi. Ai ajuns si la doc sa va sfatuiti ce e de facut ??? [flo]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamagiuliei, astept sa fac si analizele din ziua 14 si ziua 21 si apoi voi merge la endocrinolog. Mi-a dat sa fac prolactina si in ziua 21, asa ca mai astept si rezultatul de atunci, desi am inteles ca prolactina nu e influentata de fazele cm-ului. Acum...intr-un fel si eu sunt linistita si sper sa fie doar asta cauza faptului ca nu am ramas pana acum. Doamne ajuta sa rezolv problema si sa am si eu un bebelus![pup]

 

Visul nostru [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninia, sunt sigura ca asta e drumul tau spre bb, tin pumnii sa fie cel mai scurt posibil [pk] Cred ca era si un subiect despre prolactina marita. Tinem pumnii, sa nu uiti asta [flo]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati am o perioada cam aglomerata si nu am timp sa scriu.sper ca sunteti bine cu toate.

 

Ancadragomanid="blue">-cum mai esti?urma sa mergi la medic pentru durerea din partea stanga,ai fost?cum te mai simti?

 

Ninia81id="blue">-uite am gasit aici discutii pe tema aceasta http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=90260 .totusi e bine ca ai descoperit cauza.[flo]Doamne ajuta sa gasesti tratamnetul potrivit si in curand sa vii cu vestea cea mare!

 

Va pup!

 

Minunea noastra mult asteptata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancadragoman,[flo] imi pare tare rau sa aud prin ce treci. Scumpa de tine. Poate poti incerca sa iei in fiecare luna progesteron, dupa ovulatie, asa preventiv, in caz ca e sarcina.....daca nu are vreun efect secundar. Ai grija totusi de sanatatea ta, incearca sa te recuperezi dupa atatea sarcini pierdute, chiar daca au fost mici. Sanatate multa si putere.[pup]

 

Alinushca nu e secret, e doar mult de povestit, oricum nu tine de ...aparatul reproducator, ca sa zic asa, corpul meu e foarte slabit in urma sarcinilor si apoi recuperarea tarzie dupa nastere. Toate astea plus stresul cotidian m-au pus putin pe tusa, dar am sperante ca ma voi recupera.Doar ca dureaza 1-2 ani. Depinde ce efect are tratamentul.id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

ALEXIA - petrecere 2 aniid="red">

 

Alexia la1 an si 11 luniid="green">

 

curcubeu cu ochi albastri - blog

 

[copil] PATRICIA ALEXIAid="red">

 

Printesa noastra a crescut !!!id="blue">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...