Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii de... zapada (52)


Recommended Posts

Neatza! Gata , am venit Ely , am auzit ca m-ai strigat![:)]Superbi copii ! [pup] mi-am vazut si preferatul .[olala] Nu , nu ma dreg ca nu am stat decat la o masa la restaurant nu s-a lasat cu party , dar am dormit f prost aseara si m-am trezit pe la 3.30 .... apoi m-am chinuit sa adorm si la 9.00 am zis gata ... ca a trebuit sa duc un pachet / cadou unor prietnei sa il duca la Bacau la ai mei . Acum gata , la cafea cu voi ! [pk] Nimik nou ....azi poate merg la o prietean ain vizita , langa Bucuresti sau cu alta pe la mici cumparaturi, ea .. ca eu pas .[bang] Cryna, sa stii ca la Bucale a aaparut "Avatr " in cinemauri .[:D][:D] Va pup si zi buna![pup][pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Toate am dormit prost azi noapte? Eu ma vista urat... si n-am trezit... nu stiam ce sa fac, sa uit... sa nu mai continui visul [:D] Da... mergem maine al Avatar... din pacate de sambata trecuta si pana joia asta nu am gasit suficiente locuri la imax [bang] ... e fuuul... la orice ora, in orice zi... gasesti cate 1 loc, maxim 2 ratacite prin sala... de fapt am gasit mai multe cate 2, cate 2 ... dar pt. joi... insa joi soata e la munci [bang] Iar sa merg din nou la imax, dupa ce l-am vazut... neeee
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zi buna si de la mine!Acusi am venit la cafea,fiindca daca tot am venit la serv,am zis sa si fac ceva.Am facut si gata,mai pierd putin timpul si in cel mult 2 ore plec. Mai vin si maine cica sa ne luam primele.[:D] Cryna [pup] sa treaca durerea si multam' de inf cu videoclipul. Ely cand te citesc parca ma apuca si pe mine foamea[:D] Dany [pup] sa treaca cheauneala.Plimbare placuta. Mey,o una nu prea am insomnii,nu ca ma plang,ma gandeam oi fi mai ...nesim asa? Gata,va [pup],pe mai tarziu! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da... asa am auzit, ca merita... insa io nu's fan sf-uri... si asta are doar 2 ore 45 min. Ce naiba fac atat pe scaun [bang] Dar cum mie imi face soata pe plac, si mergem la comedii (romantice uneori) ... acu trebe sa-i fac si io pe plac...
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde mai pui ca e si 3D.[:D]
Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Da... asa am auzit, ca merita... insa io nu's fan sf-uri... si asta are doar 2 ore 45 min. Ce naiba fac atat pe scaun [bang] Dar cum mie imi face soata pe plac, si mergem la comedii (romantice uneori) ... acu trebe sa-i fac si io pe plac...
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Unde mai pui ca e si 3D.[:D]
Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Da... asa am auzit, ca merita... insa io nu's fan sf-uri... si asta are doar 2 ore 45 min. Ce naiba fac atat pe scaun [bang] Dar cum mie imi face soata pe plac, si mergem la comedii (romantice uneori) ... acu trebe sa-i fac si io pe plac...
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Si ca... intre cei doi protagonisti ai filmului se infiripa o emotionanta poveste de dragoste [olala] [olala]... he, he, he... e fain tare filmul [pk]... pacat ca nu-i si in realitate asa [:(]... mno, e ca un soi de basm [:D], doar ca-i SF de fapt [:-@]... iar io, nu mai visez de mult [:-)))] & [bang]... ca, am vazut realitatea [mai]... hmmmhhh... da', la filme cu continut romantic tot ma mai uit din cand in cand [:p], nu prea des totusi, ca strica [:-)))]... Deci, concluziune: se merita vazut filmul [:)]! Vizionare placuta [8D] la toate care-l vor vedea [pup]. Multumesc la toate pt. suport [flo]. Nu ma mai doare capul dar, am dat in melancolie [q] [q] [q]... bleah [bang]... Mno, io trebaluiesc de dimineata [:D]... fusai in uscator cu [rufe], strans pe celelalte, bagat inc-o masina [spala] la treaba (mai tarzior merg s-o intind...), facut cumparaturi, iar acum bucataresc [yami]... acus' ii gata papica [yum]... asa ca ma car di icisa [:D]... v-am [pup] -at pe toate si va doresc o zi placuta in continuare! [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Ma grabesc ca acusi plec la servici..sper sa terminam repede azi si sa nu fie multe comenzi [pk] Mi-a mai trecut un pic raceala,ca de ieri am luat si Ospen.. Miha ti-am admirat printesa,ce frumusica e [olala] Ely au crescut frumosii tai,de cand nu i-am vazut..[pup] Nicoll asa tarziu prime..? la noi s-or gatat de mult [:D] Si eu trebuie sa mai dau jos vreo 5 kile da nu se duc nicicum [bang] ca sa ajung la 58,cat aveam de obicei [:I] Sa aveti o zi placuta,pupici! Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Acum imi trag si eu sufletul ca de dimineata sunt non stop, pe la baie cu spalatul, pe la bucatarie, pune masa, strange masa, aspirat si scuturat prin casa. Am fost asa de in priza ca nici nu mi-am scos juniorul afara. Dar il scot dupa ce se trezeste. Mai sunt chestii de facut dar ale le pot face si cu el. Acum profit sa mai citesc si eu pe aici. Spor la treaba, la mancat si la ce mai faceti.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pun trailer-ul de la Avatar [:D]... poate fac "pofta" [:)] la mai multe sirenete sa mearga sau sa vrea sa-l vada [olala]... PS - nu bagati in seama smiorcaielile mele [:I]... io mi-s [batcap]... [pup] la toate... [tube]http://www.youtube.com/watch?v=zeveWmARYlU[/tube] Danuta, servici usor azi [pup] si multa sanatate in continuare [flo2]. Baby, bravas harnicuto [flo]. Plimbare placuta sa aveti dupa-amiaza [pup]. La mine, nik nou [:D]... poznasul face amiaza [nani]... io, mi-am cam terminat trebile pe astazi si mai butonez oleaca pe icisa [:)]... p'orma 'oi mai vedea eu ce mai fac/facem [:-@]... [pup] toate sirenetele! O dupa-amiaza frumoasa sa aveti! [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...