Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii de... zapada (52)


Recommended Posts

Dany si eu fac curatenie la fel ca tine [:D] ... asa ca nu te mai simti prost... in plus fata de curatenia obisnuita, o sa spal perdelele si geamurile... dar asta o mai fac de-a lungul anului, nu doar de craciun si paste [:D] Brand n-am gasit... adica am gasit, dar ce-mi placea mie era 350 ron [bang] si atat nu dau... Mai vedem maine, daca nici maine nu gasim, pe 24 [:D] In cele din urma luma un brad... dar azi eram pregatita pt. alte preturi
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha...ha...ha...ce sa mai zic eu?care abia ajunh in jur de 19 acasa...???Noroc cu mama saraca si amu si tata e in concediu...Deci eu nu prestez decat pe 24 puuuutina curatenie,ceva de genul retusului,plus facut bradului ca nu am cand decat atunci si ceva facut de carnati care ...cred ca taman miercuri isi au randul. deci.... Ely moama dar..350?Ce avea mai duamana acel brad? Imi vine sa ma [pup] singura in atari conditii ca am achizitionat acel brad artificial... Lasa ca poate pe 24 raman multi cu marfa si veti lua mai ieftin. Gata,merg sa pregatesc fetili pt seara,va [pup] si sa aveti o nopate buna! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa apar si io [:D]? Sa apar... sa nu apar... hai ca vin [hopsieu]... da', urarile nu mi le retrag [:)], raman acolo [pk] pt. cand 'oi disparea brusc [:-)))]... [:D]... Deci, mai intai seara buna la toate sirenele! [pup] P'orma: [bis] "La multi ani!" Dany [bis] si tuturor celor care poarta numele de Iulian/Iuliana [cheers]! Dupa aia: spor mult la toate sirenele la toate trebile [majoreta], oricare ar fi ele [pup] & [flo]!!! Spor mult si la cumparaturile de [aho], oricare ar fi ele [;)]!!! P'orma: distractie placuta celor care merg la Mos sau prin alte parti [cool]! Plus... numai bine tuturora [flo2] si servici usor celor care inca mai lucreaza/merg la servici [pup]! Asa... iar amu... raportul meu [:D]: - deci, terminai curatenia [8D]... ieri trebalui toata ziulica [curat] (si nu numai [:D]...) iar, pe la 23.00 reusii sa fac un dus, ca sa ma pot culca [:D]... si, nu mai puteam di shale si di schinare [q]... iar amu, am febra musculara la chicioare [:(] & [bang]... aaa, plus ca ieri, o facui fresh si pi mama [baie] si frezaram si poznasul [olala] + dusul de rigoare si pt. el [pk]... mno, [:-@]... Iar, azi-dimineata, cand aparu sor-mea, cica ea di colo: sa ma ajute la facut curatenie [:D]... da', io tocmai faceam ultimele retusuri pi final [cool]... deci, ea nu mai avu ce face [:)]... eh, mi-au mai ramas pt. maine de intins cele 3 masini [spala] puse la treaba azi... ca, nu am mai apucat sa le si intind, ca plecaram la cumparaturi, sa ajutam [aho] -ul (si-o luaram si pe sor-mea cu noi [:)])... Aaa, bineinteles, dimineata facui si bradutul [cubrad] si ornai si casa cu decoratiunile de rigoare [olala]... si, facui si pi gazda [:D]... [:-@]... Iar, la cumparaturi se "agata" de mana poznasului o ditamai mitraliera [poc], cu luminite si zgomote [:)] ca , mde, nu se putea altfel [:D]... in fine, umpluram disaga Mosului [:)], mai ales pt. poznas [olala]... plus ca, zilele astea asteptam si pachetul lui taica-su (m-o sunat s-astept pachetul... maine ar trebui s-ajunga...) iar, pe 30 vine un Mos mai intarziat (nanutii pe care i-o bodoganit la telefon [tel] ca vrea barca cu pirati [:D]... deci, d'aia i-o luat sor-mea [:-@]...) - mno, ce sa va mai zic? Ca, maine iar e zi plina [:D]? Am de intins rufele de azi, de strans cele pe care le am deja in uscator [rufe], de terminat facutul cumparaturilor pt. bucatareala... poimaine intru la bucatarit [yami]... nu fac prea multe... doar niste racituri, salata boeuf, sarmalute si fripturica de rigoare [:)], plus dulciurile de rigoare (specialitati de la patiserie [:D]) si beutura de rigoare [pepsi] & [alcool] & apa [:D]... si, cam atat... oricum pt. Anul Nou e alta bucatareala [:-@]... - si gata... ca, v-am bazait destul [:D] [:D] [:D]... Va [pup] pe toate si va zic noapte buna [nani]! Sa visati frumos [olala]! Numai bine [pup].
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ete ca ma facu Cryna sa nu ma bag la somn.[:D]Duamana poti sa ne faci cate o urare in fiecare zi,dar sa si apari pi isi.[pup][pk] Masi sincer,ma uimesti.Auzi si curatenie gata si cumparaturi si ferchezuit mamica si poznasul...[asia]pt tine. Pai la tine ce mai e e flaore la ureche!Bravas!!!Aaaa si uitasem ce e mai important,gata si bradutul.[cubrad][pup] dulce pe oznas si sa se bucure de taote darurile,cu siguranta merita! Gata,pe maine,[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fete harnice pe aici .. [flo] azi sunt iar la lucru [bang][bang][bang] cu pregatirile stau prost , nici curatenia nu am terminat-o , globuri am , impodobeli am .... caut ca disperata cadoul de craciun care consta in : monopoly cu card [bang] credeti ca am gasit? binenteles ca nu .... metro, selgros, real .... nu dau de asa ceva .... mai caut .... nu prea stiu unde, incerc la librarii mai micute , poate am mai multe sanse [:D] io-mi doresc robot de bucatarie[bibe] poate imi aduce mosul, sa vad cu cat gasesc si de care [:D].... offff pentru ca sa-mi usureze munca cu maruntitul la ciorbe si alte chestii de tocat si macinat [8D] voi ce va doriti ???? ANDANII [flo][hia][hia] [url="http://family.webshots.com/album/571076516rHclsW"] "Licuriciul Emma din sufletul meu" [/url] "Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] "Povestea unui licurici" [/url] [aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132672&whichpage=1"]cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [/url][aerob] [grasa][url="http://www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png"] "grasa devine slaba" [/url][ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Banuiesc[cafea][cafea][cafea] ca ati inghetat asa ca va ofer o cafea aburinda [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]...un ceai cald [cheers][cheers].. Hei, Dana ce mi-as dori eu ar fi cam asa : aparat foto ( am mai spus ) , un parfum de la Chanel - Mademoiselle .... sau Sicily de la D&G .. sau un laptop ...deci dupa cum vezi nu sunt deloc pretentioasa ... [:D][:D]... dar nu am sa primesc ninmik din toate astea .. ca am preferat sa iua bani . ca imi sunt mult mai necesari acum .[bang] Incerc sa ma si mobilizez acuma sa dau cu aspiratorul si apoi trebuie sa ajung pana la somaj sa duc un cadou [:)]... si apoi mai vreau sa arunc un ochi pe la un targ de cadouri , am intereseaza o caciula de blana ...am ceva dar e de vreo 20 ani ..si acum imi tb . una grena ...[:-@] Va pup si spor la treburi ! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de pe aici. Ingros randurile celro care nu au facut mai nimic. Ieri am fost afara cu pisoiu, i-am luat ghetute, cat a dormit am facut mancare si dupa aia mai mult dupa coada lui. Bnenteles ca , ca sa fie ttacamul complt s-a culcat abia la 0.30 asa ca ziua mea de ieri a fost o zi de "lene" aAzi am aspirat sufrageria. M-am mutat in biroul meu sa termin ce am inceput aseara. Intre timp m-a anuntat sotul ca sufrageria e plina de hartii si carti scoase din biblioteca de Bogdan. Plus cosul cu jucarii imprastiat in dormitor.[bang] Ma PREDAU, CRED CA MA LAS PAGUBASA SI NU MAI FAC NIMIC.Ma duc la treaba inapoi. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata , sufrageria [pk]... am bagat la spalat si cuverturile de pe coltar si o patura .....le-am intins ... am sters si parful si vreau sa zic caaproape e la loc ..[bang][bang]... nu stiu ce carpe sa mai folosesc ca toate lasa scame ...[bang]voi cu ce stergeti? Baby , stai calma ...[pup] cu bebe asa se intampla .. nu poti avea ordine decat cand doarme .Sa poarte sanatos ghetutele ![pup] Restul ......[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...