Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife (22)


Recommended Posts

danuk si eu voi alege acelasi pachet si din cate mi-au spus nu poate sta cineva cu tine tot timpul spitalizarii..din cauza spatiului mic cica..dar cred ca vor fi maleabili in privinta asta..cat se poate.. Nicofa mamicile de la odiseea de mai -iunie spuneau pt colici de o pernuta cu samburi de cires ce se poate incalzi si pune pe burtica lui bb..cica se gaseste la magazinele DM si TCM si ar fi eficace..merita incercat. Tocmai ce ma gandeam sa-i mai urez Marinei o data nasttere usoara..si am citit la odiseea mamicilor de mai-iunie ca a nascut astazi..bebelina Clara Tatiana de 3280g si 48 cm a venitpe lume sa-si bucure parintii..[olala]..Marina sa-ti traiasca bb-lina si recuperare usoara! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din cate stiu numai la pachetele mai de lux se poate sta cu insotitor la Medlife..Cele Diamond si inca unul..La silver ai rezerva single dar nu ai pat pentru insotitor. Oricum conditiile sunt super insa la cele mai scumpe ai un confort si mai mare, plus stewart personal, vrei un ziar, vrei suc de mere etc merge si iti cumpara.. ai ceva analize in plus, medic dedicat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce fel de dureri de cap vorbiti ? Daca sunt cele de dupa cezariana, eu am inteles ca e recomandat ca dupa operatie sa stai cu capul la orizontala cat mai mult posibil, sa nu il ridici fata de nivelul trunchiului. Mie la prima cezariana anestezistul mi-a spus ca nu e nevoie,dar pt siguranta eu am respectat chestia asta si n-am avut decat o singura data dureri de cap (cam la 1 sapt dupa cezariana).. Despre analizele lui bb - puteti sa fiti mai detaliate, fetele care le-ati facut ? Banuiesc ca apar pe nota de plata, puteti sa ne spuneti si noua care sunt, mai exact ? Exista analize care se pot face DOAR imediat dupa nastere sau pot fi facute oricand ? Si care e scopul lor ? De ex. eco trans-frontanelara eu stiu ca se poate face pana se inchide fontanela, deci timp ar fi suficient si dupa nastere ... Ma intereseaza, pt ca si eu am card bussiness si probabil majoritatea ar intra pe card. ***************************** Irina (2006) si [gravi] 27+ cu [fetita] [url="http://www.goblenpartner.webs.com"]mai coase cineva goblen ?[/url] [url="http://www.dealemele.webs.com"]cartile copilariei mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici Eu sunt Georgiana si ma bucur sa va alatur voua! Azi am tot citit ce ati scris pe aici si nu ma mai satur :) Noi avem 20 saptamani si 3 zile si suntem fetita !! Sunt interesata sa nasc tot la MEDLIFE iar doctora care se ocupa de sarcina mea este Giuvelea Cristina - Medlife Favorit. As vrea sa tin legatura cu voi cat se poate de mult ca este foarte utila orice informatie a voastra, care ati trecut sau treceti prin aceasta perioada! GEORGIANA GYO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt. raspunsuri, fetelor! Am inceput cu Infacol si este ceva mai bine acum, mai are dureri de burtica dar nu asa puternice. O sa-l trimit pe sot sa cumpere pernuta aceea de care spuneti. Dar imi puteti spune unde este magazinul DM? Multumesc. Georgiana, bine ai venit si sarcina usoara in continuare! [gravi] 39+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...