Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Concurs "Raftul Denisei"


Anda08

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Anda08
Deoarece membru corap nu ne-a trimis datele cerute la timp, a fost ales prin tragere la sorti un alt castigator: Felicitari dulcetica ! Astept pe PM cat mai curand posibil datele personale: nume complet, adresa, cod postal si nr de mobil. Va multumim pentru participare si va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri! Felicitari! [dc] [flo]
Va doresc o zi buna ! Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates
Multumesc! Am trimis datele! Sunt foarte incintata,dar ma simt prost ca n-a trimis corap.Of! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
  • Administrators
Ne pare rau pentru intarziere, insa acum va putem asigura ca Humanitas isi va respecta promisiunea iar cartile vor fi trimise castigatorilor in cel mai scurt timp posibil ! [flo]
Va doresc o zi buna ! Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit premiul azi. Recunosc, nu-l mai asteptam [:)]. Multumesc! Cred ca afost trimis cu Priori Post pentru ca mi l-a adus postasul la usa. Mihnea 15 mai 2006; Irina 10 august 2008 si Nadia 3 decembrie 2009 [url="http://www.dropshots.com/carminabulina#albums/2008"]Poze cu noi[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/45416274@N06/?saved=1"]Cei 3[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
Buna, As dori mai multe carti ale unor scriitori din tarile Nordice (Suedia, Norvegia, Finlanda, Danemarca, Islanda), sincer pana nu am citit cartile aparute in "Seria Neagra" nu stim ca sunt atat de buni, nu citisem nimic scris de vreun scriitor nordic dar mi-au placut toate cartile citite asa ca as vrea sa mai citesc si altele, sa mai cunosc si operele altor scriitori nordice, cartile lor au un aer aparte, cred ca e de vina clima.[:)] cecilia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...