Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (165) Craciun fericit!


Recommended Posts

Diana, ai dreptate, iti zimbesc timp si spun ca se rezolva, numai ca nimeresti cite unul care nu rezolva nimic, ca in cazul de fata; in Romania nu-si recunosteau greseala nici picati cu ceara, dar gaseai cite unul mai rasarit si o dregea; erau smecheri, certareti dar nu prostuti; enyway, am avut un sir intreg de experimente cu functionari/vinzatori/salariati care te lasa cu batai de cap in urma boacanelor pe care le fac; iar acum urmeaza sa platesc niste dobinzi frumusele (dupa ce am mai tras odata cu agitatia sa-mi clarific cu contul dublu de la Fido, si ulterior cu contul de banca Desjardins golit peste noapte) pentru ca unul nu si-a facut treaba. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihaela, vrei sa mor de inima? ce avusi cu mine? anyway, am sa ma lamuresc la interviu....
Citat:
citat din mesajul lui mimitete
simi, multa sanatate frumosului. maru, felicitari pt cetatenie. La firmele pe unde am lucrat eu HR-ul era obligat sa anunte seful de departament cind aplicai pe un job in alt dept. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi acum am sesizat ca «bebelusul tau» a fost bolnavior. Si ca e suparat!! Uff, fetele astea rele[:D] Pucku, Mos Craciun la biserica nu, numai sa pomenesc si sare sotul ca ars.....Revelion mai vedem, ca ne-au cerut prietenii nostri sa venim, sa mai stam de vorba..Ca si cum as putea sa stau de vorba cu cineva fiind cu Marc intr-un restaurant!!!![:D] Oricum nici nu simt excesiv nevoia. Noi suntem mai genul stat la caldurica in casa de sarbatori!!!! Plus ca ar trebui sa ajungem si la Montreal. Plus ca am de facut economii dupa cheltuielile de reparare a laptopului..... Nu e simplu sa traiesti dintr-un singur salariu. Ca sotul tocmai a terminat cu bursa de la facultate si pret si bursa nu mai vrem sa facem, ca avem suficiente datorii. Imi pare rau de catel!!!Important e ca ai gasit o familie iubitoare. Stefi cum a reactoinat? Diana sotul si-a varsat naduful pe catel si cand a fost la noi[:D]Ne-a tinut teoria parului scurt si greu de curatat [:D] Cred ca e stresat rau[:D] Lasa ca o sa primeasca atentie de la Victor, deja creste si e un privilegiu sa ai un animalut al tau cand esti copil. Asa mi-ar place sa-i iau o pisica lui Marc!!!! Ana , vezi ca exista niste abonamente care iti permiti sa iti verifici istoria de credit regulat. Ne-a facut firma cadou, pentru ca acum o luna a binevoit o persoana sa piarda un clé/stick cu toate datele personalului[bang]
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! o cafea sau un ceai fierbinte? brrr ana, ce ghinion, si n-ai ce face, trebuie sa platesti tu din cauza unor incapabili pucku fetele sunt bine, isabelle termina azi antibioticul, staphanie mai are pana de craciun; eu sunt spre bine, am inceput sa pot sa urc/cobor scarile mai normal, dar tot nu ma simt stabila pe piciorul stang
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Simi-mersi de ganduri, sunt f. prinsa cu servici si copiii si cu asta micu' cu care facem speech therapy si incerc sa va citesc, dar nu prea pot tine pasul cu scrisul- am scapat de concerte si altele, acum ne pregatim sa vina Mosu' acasa(deci diseara incep pregatirile pt 15 persoane)-pina una alta, va trimit ceva haios, nus tiu insa dc se va copia si picture.. A,sa nu uit, ca stiu ca erau fete care intrebau de Dragaica- a reusit sa ramana gravida si sapt viitoare va afla dc are 1 sau 2 bebei-Felicitari[flo] Trimti mesajul si sper sa mai revin zilele astea, numai bine la toata lumea[pup] 2010 Contract After serious & cautious consideration... your contract of friendship has been renewed for the New Year 2010! It was a very hard decision to make... So try not to screw it up!!! My Wish for You in 2010 May peace break into your home and may thieves come to steal your debts. May the pockets of your jeans become a magnet for $100 bills. May love stick to your face like Vaseline and may laughter assault your lips! May happiness slap you across the face and may your tears be that of joy May the problems you had, forget your home address! In simple words ............ May 2010 be the best year of your life!! Merry Christmas and a Happy New Year!! Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, acum am citit despre problemele micutului tau. Cum sa sufere, mai, un baiat atit de frumos si... si... din dragoste!?![bang] S-a intors lumea cu ala-n sus. Uite un [pup] de la noi, ca stim cu toatele cum este. Maru, bafta multa, sa iesi frumos din aceasta chestie, ca nu stiu cum sa o numesc. Sper sa iei postul in departamentul respectiv, ca a mai schimbi privelistea.[:)] Ana, si eu il fac paranoic pe al meu care e stresat de aceste lucruri. Imi pare rau pentru ce vi s-a intimplat, si mai ales acum, inainte de Sarbatori... sper sa se rezolve definitiv de data asta.[pup] Denisam, ma bucur ca ne-ai scris, chiar ma intrebam ce e cu tine, ca erau mereu prezenta pe aici. Multumim ca ne-ai spus despre Dragaica, eu o mai citeam pe la aspirante si de aceea m-am bucurat mult de tot ca s-a prins sarcina. Sper sa fie totul in regula si sa-si vada puiutul sau puiutii in brate. Nu e prea mic Alex pentru speech therapy!?! Pucku, asa este, Excalibur se numeste magazinul, ala este![pk] Cred ca am stat o ora in el, spre disperarea copiilor, ca Octav a mai stat si dupa ce m-am saturat eu. Superbe haine! Noi am spus ca ne cumparam intr-o zi citeva costumatii si le vom imbraca la opera, teatru si la alte manifestari... eu as merge si pe strada intr-o rochie din aia de in. Eu nu am vazut pozele de la nunta voastra, le-ai pus pe undeva? Pai tu crezi ca de ce am tot aminat noi!?! Tot gravida si grasa am fost in ultimii ani, iar eu vreau sa fiu subtire cind ma imbrac in asa ceva... mai am de dat asa, vreo 15 kile jos.[:I]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin mai tarziu pe larg, ca tre sa plecam la dentist cu matza mica, si apoi are Osi un Rv si eu deseara la doftor. Mai am maine pt diabet la spital si sper ca-s ultimele rv pe anul asta, asta daca nu nasc inainte...[:D][:D][:D] Mihaela sa stii ca la restaurant o sa fie multii multii copii care se vor alerga printre mese si vor face numai nazbati, asa ca nu trebuie sa-tzi faci tu grija....va fii si ring de dans, se va juca cu Steph cu animalele asa ca e de distractie, of corse pe deoparte vreau sa ajung, dar pe cealalta parte asa as vrea sa am deja puiul in brate....dar si asa, Steph va fii acolo, ca suntem noi sau nu gata ma duc la masa, si apoi incepe ziua de Rv Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea am timp de nimic. [pup]fetele depresate[:D] Vroiam doar sa va urez Sarbatori Fericite si un An Nou cat mai bun. Stie cineva cum se numeste in engleza valet de haine? Am luat unul cand am venit de la Ikea si am reusit sa il rup si nu stiu unde sa gasesc si cum se numeste[bang] Sanatate multa si tot ceea ce va doriti in viitorul an[pup][flo] Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...