Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (165) Craciun fericit!


Recommended Posts

Pucku, iti tin pumnii sa fie bine! Doamne ajuta! Spor la cozonaci, sarmale si restul, eu anul asta sunt scutita, nu trebuie sa fac nimic [:I] de cand sunt ai mei aici, fac ei toata treaba. Daiopri, nici eu nu m-am prins la ce te referi:( Sanatate tuturor si daca nu mai apuc sa intru, va urez tuturor Sarbatori Fericite si un An Nou cu multe impliniri! [pegeam] Magda, cu Razvan [bonjovi] (6 ani) si Olivia [copil] (1 an) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simi-LMA sotului si multi ani fericiti impreuna![flo] Pucku-tinem pumnii sa nu nasti acuma! Daiopri-nu stiu, sorry dar va pup si tin pumnii sa te simti bine de sarbatori[pup] Katrinelu-cum e cu mama?[pup] Maru-bafta si tinem pumnii, vrei niste vin, am pe alese primti de la colegi[:D] Ionik- sa va fie de folos laptele si sarbatori fericite[pup] Mamaana-spor la treburi-facut si eu sarmalele aseara, azi fac carrot cake si slata de boeuf,dar voi pune si sotul la treaba[:D]-la taiat bucatele.. Magda-ce fain de tine cu ai tai[pup], sa vad si cu edc ma scot din ianurie incolo cand o veni soacra,macar cu agtitul din timpul saptaminii[alcool] Dana-sedere placuta si la toate fetele le urez CARCIUN FERICIT SI SA PETRECETI FRUMOS! Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simi,la multi ani colegului tau! eu stiu cum a fost acum 20 de ani la Buzau[:D] dragaica,felicitarile mele! dana,vacanta faina! mi-au intrat zilele in sac.am intrat in febra pregatirilor.Plus de asta suntem bolnavi cu totii... asaca va urez Craciun fericit,plin de cadouri frumoase! un An Nou 2010 sanatos si plin de realizari! La multi ani, tuturor! [pahar][pahar][pahar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa aveti parte de un Craciun fericit iar lumina acestor sarbatori magice sa va lumineze sufletele si sa va aduca pace in inimi si case! Diana multumesc de felicitare. Sunt asa de scumpi Victor si Sonia![pup] Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragaica felicitari pentru bebe! [flo] Sa fie sanatos si tie sarcina usoara! Si te asteptam sa mai intri si pe la noi! Dana ma bucur ca ati ajuns cu bine! Cum ti se pare Bucurestiul dupa 10 ani? Spor la cozonaci! Simi la multi ani sotului, cu multa sanatate si bucurii! Spor la treaba azi, sa-ti faci cat mai multe de pe lista incarcata! Pucku asteptam vesti!!! maru sa iasa asa cum e mai bine pentru tine! Tuturor va doresc spor la cozonaci, sarmale si ce alte bunatati mai aveti in planuri de facut sau cumparat!!!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati inceput repede cu urarile de Craciun, mai veniti pe sezatoare zilele astea:)) eu sunt la scirbici-ultima zi, si ma "imping" singura sa-mi fac treaba ca am bosu'n coasta; ieri a fost veselie mare aici fara [:D]. Simi, LMA sotului tau [flo]! Cami, sanatate la toata familia, pup bolnaviorii juniori! Dana, bine ca ati ajuns cu bine, zi, cum e Bucurestiul? (de Londra nu te intreb ca visez cu ochii deschisi la vacante in Europa) eu am prestat aseara biscuitii Olgai, sunt buni si extrem de repede de facut (am uitat drojdia si am inlocuit zaharul cu miere, dar sunt ok). Tudor m-a ajutat la taiat forme si le-a pus pepite de cioco. Azi ma apuc de cozonaceala si sarmale, a'meu a terminat bucatataria noua de montat aseara-gata cu santierul in casa, daca ramine somer menuisier il fac [:D]. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumim mult de urari! I-am aratat si lui mesajele voastre si ce sa spun, s-a inrosit tot de placere![:I] Va pupa pe fiecare si va multumeste![pup][flo] Pucku cum esti? Ai grija de tine, sper sa fiti bine si tu si bebe![pup] Dana, ma bucur ca ati ajuns in final cu bine! E multa zapada la Buc.? Abia astept sa ne povestesti! Craciun fericit daca nu mai ai timp de scris pe-aici![pup] maru putem sa te felicitam deja pentru noul post?[pup] Buzoiencelor revolutionare un pupic din partea noastra! Ma refer bineinteles la ange si mamaana[pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt bine, inca intr-o bucata revin mai dupa amiaza, trebuie sa ma duc pana la asistenta la spital si noi avem in teorie planuri mari azi: sarmale si biscuiti cu forme si maine ciorita de burta Corina ,[zana] [url="http://photos.yahoo.com/nagy_corina2000"] Stephanie[/url] + duggy Totolino prostolino "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nope yet, mai am cel putin 2 interviuri in ianuarie[bang]
Citat:
citat din mesajul lui simi
Fetelor multumim mult de urari! I-am aratat si lui mesajele voastre si ce sa spun, s-a inrosit tot de placere![:I] Va pupa pe fiecare si va multumeste![pup][flo] Pucku cum esti? Ai grija de tine, sper sa fiti bine si tu si bebe![pup] Dana, ma bucur ca ati ajuns in final cu bine! E multa zapada la Buc.? Abia astept sa ne povestesti! Craciun fericit daca nu mai ai timp de scris pe-aici![pup] maru putem sa te felicitam deja pentru noul post?[pup] Buzoiencelor revolutionare un pupic din partea noastra! Ma refer bineinteles la ange si mamaana[pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
[bang] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...