Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (165) Craciun fericit!


Recommended Posts

Dana imi pare bine ca ati ajuns !!! Am vorbit cu sotul lui Pucku la telefon si mi-a zis ca nu are aerul ca o sa nasca.... O sa vin cu informatii mai tarziu!!!! Pentru fetele care nu mai intra pe aici pana la Craciun va urez: Sarbatori fericite!!![aho][aho][cubrad][cubrad][*][*]
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

philip, acum am venit de la intalnirea cu familia Pora. Sunt niste oameni deosebiti, cu un puisor atat de dulce, mi-a cucerit inima. Aaron era mai bine, incepe sa isi revine, a mancat 3 bucatele de pizza cat am stat eu cu parintii de vorba (parintii erau tare multumiti, nu mai mancase nimic de zile bune) si a cerut pizza, a inceput incet incet sa vorbeasca din nou. Nu pot sa va descriu bucuria parintilor auzindu-l vorbind din nou! Dar recuperarea e de durata. ei sunt pe mana unei echipe interdisciplinare aici, si numele de dr mentionati de mama sunt nume cu greutate in domeniile lor. Sper sa fie totul bine. Din pacate eu intru in concediu, nu situ daca ii mai gasesc pe 4 Ianuarie, dar le-am lasat adresa mea de email, sa ma contacteze daca au nevoie de ceva. Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga,(pt tine am intrat) multumesc frumos pentru felicitare.Ai reusit sa ma surprinzi.Aceleasi ganduri bune si din partea noastra.Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mult[pup] eu nu stiu cum sunteti voi,dar eu una de Craciun sunt tare emotionata si coplesita de tot ce inseamna sarbatoarea asta!Primesc carti postale de peste tot dar cel mai cel "ma ucid" felicitarile amicilor mei care nu m-au uitat(cei care au plecat de la mine cu ani in urma)[q] Craciun fericit dragi prietene! [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si un Craciun fericit! simi, LMA sotului. maru, tinem pumnii sa iti gasesti ce iti doresti. Daiopri, eu am vazut valet la Winners. Valet-ul respectiv este un fel de scaun si umeras in acelasi timp[:D], un scaun care are pe post de spatar un umeras pt sacou si inca ceva pt pantaloni. Unele au si sertar sub scaun. Hai ca v-am lamurit bustean. Pucku, nastere usoara si copil sanatos. Dana, vacanta placuta si asteptam povestile. Dragaica, felicitari si sarcina usoara. De ce nu mai dai pe la noi, te-am speriat la intilnire? Sarbatori fericite si indeplinirea tuturor dorintelor! Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Terminat sarmalele, salata beof si piftiile.Ma asteapta cozonacul dar il las pe maine ca nu maaai pooooot [:D]. Toata ziua am fost asistata de tati la tot ce am facut si sper sa ma fi ridicat la standardele lui [:D]. Maru, iti tin pumnii si sa dea Domnul sa fie asa cum iti doresti. Cami, sanatate la pitici si voua, sa treaca mai repede si sa petreceti sarbatorile asa cum va doriti Pucku, nastere usoara si bebe sa fie sanatos si mancacios Simi, La multi ani sotului!, petrecere frumoasa si sa fiti fericiti impreuna cat mai multi ani de acum incolo Dana, vacanta placuta acasa si Sarbatori fericite alaturi de toti cei dragi voua Ana, spor la bucate [:D] in noua bucatarie Dragaica, felicitari si o sarcina cat mai usoara Craciun fericit! bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pucku, intru aproape zilnic si va citesc, dar nu mai am timp sa raspund, plus ca nu am nimic interesant de zis. Multa sanatate si poate ne vedem la vara la festivalul medieval(mie imi place tare mult la Upper Canada Village). Craciun fericit tuturor, mese imbelsugate si veselii in case![pegeam] [url="http://picasaweb.google.com/smt934"][bonjovi]si[copil][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu din Joi in Paste, sau mai bine zis din Joi in Craciun. Pina nu crapa internetul, va urez la toate sa aveti Sarbatori de Vis, cu multe bunatati si multa multa dragoste de la cei din jurul vostru. De miine eu sint in concediu si sper sa mai intru de acasa dar stiti cum e cu nebunia sarbatorilor. Vestea buna de la mine e ca incepind cu noul an schimb jobul, am scapat de seful terorist si nerecunoscator, ma repatriez downtown in Ottawa, adica no more commuting and no more taxes to Quebec. DanaP, sper sa iti priasca vacanta, distractie placuta cu prietenii si familia. Daiopri, cred ca m-am conversat cu colegul matale, te mai incerc la telefon mai tirzior. Valtul se numeste "clothes/clothing valet stand". Eu i-am luat la al meu de la Costco acum vreo 2 ani, din lemn de nuc, superb. Am vazut si la Winners anul trecut, anul asta nu am bagat de seama. Maru, [flo] pt tine pt ajutorul dat. Sper sa iti gasesti seful perfect si jobul la fel de perfect. Sanatate lui Andrei. Pucku, cind e DPN? vine bebe de sarbatori? Ai grija de tine. simi, LMA pt sot, s-a facut copilul bine? Noi sarmalim, cozonacim (metoda Virginica, DanaP[flo]) si altele (racituri si poate o salata ceva) miine dupa-amiaza. Miine dimi duc fetele la Christmas party la servici si abia apoi merg grocery shopping pt Craciun. O sa fie nebunie dar nu prea am de ales. despre ce biscuiti de la Olga vorbiti voi? reteta pe undeva? eu am facut deja islere si niste cookies cu gem pe care le-au papat fetele deja. in conge am inca blatul de dobos si cred ca comit o crema miine ca nu am energie sa incep alt tort. Seara buna tuturor. Merry Christmas!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...