Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (165) Craciun fericit!


Recommended Posts

Ana -comandat Rhodiola. [pup]cum a fost vinul?[alcool] Uite sa va binedispun. Astea-s mlodiilepe care danseaza Tony si dupa care e inebunit. Poate o sa le placa alor vostri [tube]http://www.youtube.com/watch?v=FDkiE_rTCSs&feature=PlayList&p=4A7547434E425094&index=0&playnext=1[/tube] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=UR9pkVHww50[/tube] Olga Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta. Albert Schweitzer
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata si de la mine, o cafea buna la gura semineului. Am citit mai pe diagonala...cred ca sunt eu ghinionista. In Romania ninge si s-ar putea sa inchida aeroportul.[bang]Asta-mi trebuia acum? daiopri, genunchiul nu-mi dau seama daca e ok sau nu. De vreo saptamina am asa un "feeling" cind urc scarile ca chistul s-a facut la loc. Lumea din jur imi zice ca sunt eu paranoia, de aia nici nu ma mai vait. Am vazut ieri doctorul, care a zis ca daca ma doare la fel s-ar putea sa fie alta problema care o am eu si pe care n-a putut-o regla la operatie. Cica un cartilagiu era tare inflamat.Il mai vad in primavara, in principiu pina atunci ar trebui sa ma simt mult mai bine. Mult succes si tie, iti tin pumnii sa fie bine pina la capat.[pup][pup] Ana, felicitari, se simte din tonul tau cit de bine ti-e acolo.Meritai un job asa bun. Maru, succes in cautari. Mikiion, ma gindeam la tine cind au anuntat ieri temperatura la Quebec. Nelia, te inneci acum la mal? Tu esti puternica[pk] Ktrinel merci si sa aveti si voi un Craciun si An nou fericit ca intre mamici. Ma duc sa vad si eu poze de la soare. Mai revin eu azi, nu scapati asa usor de mine Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, Emily,eu nu departe de aseara am cumparat de la Toysrus o rochita de printese pt copila prietenei mele.au un loc numai cu "deguisement".rochitele sunt in jur de 35$ dar sunt atre dragute. la mine totul este gri:Maia cu febra mare toata noaptea si tuse persistenta,Robert cu pompele pe nas,colegul plecat la Moncton pt 2 zile,soacra...sau lasa,bradul nefacut,cadouri necumparate,etc imi vine sa ma culc si sa ma scol dupa sarbatori[q] dana,nu intra in panica.ai sa mori de ras cand ai sa ajungi in Ro si ai sa vezi pt cata zapada fac atata tam-tam.[:D]drum bun!azi nu-i maine[pup] ana,asa ma emotionezi cand te citesc!!!ma bucur enorm pt tine.vezi ca, quebecosii nu sunt chiar atat de rasisti?[:D] abia astept sa stam la povesti. oana,merci.am zis ca este doar o raceala dar vad ca se lasa cu febra mare...ma paste o vizita la urgente.parca nu-s obisnuita?![bang] maru,de unde cumperi tu gasca?nu am mancat de cand eram copil[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin. Rocs ce mari au crescut copilasii tai. Si ce cuminti erau la Mosul in brate. Nelia, cravate (cind am vazut poza mi-am amintit ca ai intrebat) gasesti pe oriunde au hainute de baieti, chiar si la Aubenerie, Sears. Ina,superbe pozele iar voi va iubiti asa mult. Cred ca a-ti sarbatorit f bine si aveti multe amintiri placute de la 20 ani impreuna. Resortul excelent, cum ziceai ca se numeste? Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ange, gasca am luat de la fermierul meu cand a taiat! noi nu ne omoram f tare, dar aratau atat de bine cand am vizitat ferma, ca subit mi s-a facut pofta! Ce ma nemultumeste e ca astia nu le parlesc, in consecinta nu mananca pielea! Dana, tin pumnii sa se schimbe vremea acasa si sa puteti ajunge cu bine! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ...si eu tot pe tema asta[alcool]....mama a plecat cu 2 ore intarziere din Otopeni ...din cauza " iernii grele "[bang]...si evident ca a pierdut cursa din Amsterdam....asta am aflat eu gratie internetului....ca vad ca ea are telefonul inchis...si alta cursa nu era...deci unde si cum o ajunge nu stiu....[q]...imi e de ea saraca, ca si-asa e stresata de fel...sper sa nu fie singura, sa-si mai tina de urat cu altii.. Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...