Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (165) Craciun fericit!


Recommended Posts

Hahaha. cum zici tu, daca spui numa de colinde si de brazi ce fain suna! Vezi, de-aia am luat si eu aseara din restaurant copii .... Iar de concert, cum ziceam, ai nostri au adormit spre final, dupa ce M-au calarit, s-au agitat si au pus intrebari in gura mare cand cantau mai fain oamenii aia. p.s. eu ma straduiesc (iar) sa fac cozonac; n-am masini de paine sau alte tehnologii -acum "suflu" in maiaua aia sa faca nu stiu ce bule Ioana, [*]Philip 6ani, [*]Yann 6ani, [*]Sabina 20+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nelia, m-am distrat pe cinste citind aventurile familiei tale de azi! Sa va fie de bine bradul, sa-l impodobiti frumos![pup] Casandra, foarte simpatici baieteii tai! Mi-a placut si parerea lui Calin despre personajele de poveste... Va pup![pup] Noi am petrecut noaptea la spital, baiatul meu are gastro[bang], dupa ce-i slab transparent, acum a slabit si mai tare! Si mai e si-n "peine d'amour", m-i se rupe inima de mila lui! Asa le pune la suflet pe toate, e tare blegut![bang] De-as putea suferi eu in locul lui, as face-o! N-am chef de nimic, nici de facut mincare, casa-i vraiste, lucrez pina joi si cu moralul... in galeata rau![bang] Va pup si va urez o saptamina buna! Sanatate la toata lumea, ca ce-am vazut azi-noapte la spital m-a facut sa apreciez si mai mult faptul ca de bine de rau sintem intregi! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nelia asa m-ai distrat cu ziua ta perfecta......[:D]Lisandru a intrat in terbilii two? Arturicii Felicitari pentru nunta. Am admirat rochiile voastre superbe. Dianavai ce a trecut timpul, parca ieri nasteai!!!! Am facut si noi bradul!!!! Uitati [url="http://www.dropshots.com/mikiion2009#date/2009-12-20/20:40:49"]aici [/url] poza cu el inainte de catastrofa[:D]. Ca ne-a cazut!!! E prima data in viata mea cand mi se intampla sa cada bradul. Dar e asa de natural ca are trunchiul stramb. Dar cum e des e imposibil de vazut, dar cu echilibrul sta cam prost[:D] Tema de anul asta a fost animalele!!!!
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2009"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, frumos bradutul! Speram sa puna mosul multe cadouri sub el! Noua ne-a cazut odata bradul in Romania, era baiatul mic, avea aproape doi ani, s-a tinut de-o creanga si a venit bradul peste el! Ce sperietura am tras, el urla de sub brad, eu ma chinuiam sa-l "extrag" de-acolo, iar sora mea plingea ca i-am spart globurile![bang] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikiion, frumos tare bradu', in poze nu se vede ca-i schiop. E tare tema cu animale, nu ma gandisem[:D], studiez ptr la anu' ca acu e deja facut Multumim ptr urari; o clarificare insa; poza e de la cununia noastra civila de acu 2 ani, cununia la care am fost ieri a fost a unuia din fratii gemenilor[:D]. Complicat cu neamu mare... Simi, sanatate multa celui mic! Casandra, haios cu Mos Calin. Baietii nostri au zis acu vreo 2 ani doar Mos Cra... De simtiti cumva miros de cozonac e de la mine[:D]. E (mai putin) frumos si super pufos, a crescut, e copt, astept trupa (sunt la teatru) sa dea nota. Primu' meu cozonac!!! E drept ca am gresit cu nuca (nu e pisata cat trebe) si s-a facut gramada cu stafidele (aluatul a iesit ff pufos asa ca au avut spatiu de calatorie) dar exersez; AMR 4 zile pana la Craciun, sa tot produc la cozonaci! Ioana, [*]Philip 6ani, [*]Yann 6ani, [*]Sabina 20+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata iar n-a mers metroul[bang] de la gara m-am 'plimbat' un pic prin downtown, dar am ajuns in sfarsit la munca, dup ace am luat shuttle bus si apoi metroul de mai in nord ioana felicitari pentru cozonaci! si casa de piatra! simi multa sanatate 'micutului' mikiion frumos brad, ati reusit sa-l puneti la loc? stiu pe cineva care l-a ancorat anul trecut dupa ce a cazut noaptea pe ei mai am azi si maine, miercuri muncesc de acasa va doresc o saptamana buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, hai mai fetelor, de ce radeti de mine[:I], Simi, pai cei 2 frati ai Arturicilor au 22 si respectiv 18 ani... si ce de griji au parintii cu ei cand sunt bolnavi sau au vreun necaz, etc Cei mici raman mici...pentru noi. Cand l-am vazut pe cel de 22 de ani acum sambata casatorindu-se eu am fost f emotionata, dar parintii lui. Mie mi se pare ca atunci cand vezi ca ti se casatoreste copilul e asa un pas mare pentru el. Sanatate multa "celui mic"[pup]! Mamaana, o saptamana buna si frumoasa si tie. Au fost aseara sotul meu si tinerii insuratei la Stela Popescu, Opera pentru copii si colinde. N-au venit prea incantati insa au tinut cei 2 actori sa afle cum arata o reprezentatie romaneasca aici. Mai nasol e ca dirijorul si-a rupt piciorul "in direct". L-au luat cu targa de acolo, saracul. A sarit de pe scena si... O zi frumoasa! Ioana, [*]Philip 6ani, [*]Yann 6ani, [*]Sabina 20+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...