Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor(105) de sarbatori


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami piciul e bine. Ne terorizeaza pe toti [:D]. In sensul bun desigur [:D] E o scumpete de copil. Ii place sa fie mereu in centrul atentiei. Cum nu l-ai bagat in seama, cum incepe sa maraie de te scoate din minti. Asa ca toata ziua ne jucam, alergam ne cataram peste tot, construim si daramam castele din lego. Acum ca e asa frig avem o singura iesire afara la amiaza cand mergem dupa Andrei la scoala. Toata treaba dureaza cam o ora. In rest in casa se plictiseste si el si noi [alcool]. Ce sa iti mai zic? Avem 5 dinti cu care rupem tot. [:D] Adica mancam de toate. Acu ii mai ies 2 unul sus si unul jos si e ultra marait mai ales noaptea. Inca suge de 4-5 ori noaptea. Peste zi maxim de 2 ori dar asa dupa ce a mancat pe post de apa. Zice corect: mama, tata, nenea, apa, bram bram (asta cand vede masini), ham ham si alte bazaconii de a lui. [:D] Cam atat de la noi, predau legatura [:D] [pup] A, sa iti zic ca aici azi fu un polei de toata frumusetea. A nins zilele tercute si azi noapte a plouat. iti dai seama cum e. Si e friggg inca. Asteptam si noi primavara. [:D][flo] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, iar la cafea. oti, ce figura ii piticul![pup] ieri trebuia sa fiu libera, dar mi s-a schimbat programul, asa ca o sa fiu libera simbata; ceea ce e super, o sa mergem de dimineata la bai sa stam un pic "la macerat"[:D] si dupa amiaza avem un bday party. ma simt obosita si tusesc din cind in cind, ca si cum m-ar paste o raceala si nu se poate apropia de mine(ca sa zic asa). am intrat si la ferma mea, am cules orezul, am plantat trandafiri si ananas, am hranit puii unei vecine, imediat pot sa ma apuc de pregatit sa ies din casa. v-am pupat, ne "vedem" miine dimineata.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai , anul 2010 e tare linistit la salajence [:-@] Noi am ajuns sambata noaptea acasa cu bine. De atunci o tinem tot in vizite . Suntem super obositi. Azi am venit de la munca si am tras un pui de somn de vreo 2 ore. Acum am intrat sa citesc forumul, apoi merg la mail-uri ca din 1 ianuarie nu am reusit sa ajung la computer. O sa pun si poze dupa ce le vom transfera de pe laptop. Felicitari Silviei pentru castigarea concursului [pup] Oti si Diana pe zi ce trece deveniti niste adevarate maestre in ale torturilor [flo] Multe felicitari si voua [pup] Restul fetelor va salut si imbratisez cu drag, poate reusim sa ne intalnim cat de curand [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...