Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor(105) de sarbatori


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui olim
salutare[pup] ce faceti voi? nu am timp mumt doar sa va salut, suntem relativ bine; sambata ajung cu alex in romania si sper sa ne auzim mai des, poate ne si vedem[pup][flo]
[pk][pk] care sambata? suna,da bip. trimite mesaj ca sa ne vedem.am acelesi nr di tilifon[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Poftiti la cafelutza ! Tare rau mi-a mers forumul ieri si nu am reusit sa intru sa scriu. Olim, te asteptam la Zalau. Cum a scris si Bia da un bip si punem de-o intalneala. In sfarsit , ieri am reusit sa desfacem si noi bradutzul si sa facem o curatenie generala. De cand ne-am intors ne-am propus acest lucru dar nu a am reusit. Cum a m stat ieri in curent prin casa , azi vad ca ma ustura gatul si am o durere usoara de cap. Sper sa-mi treaca rpd. Azi tre sa vad ce cocalesc ca am zi de carbohidrati si pot sa pap praji si pizza. Restul fetelor, care ce ati mai facut ???? Duminica faina la toate [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui dianaiulie2009
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan Ne ies dintii si sugem non stop. mai ales noaptea. [q]
moama cat te invidiez.parol. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
... si yo, si yo ... [:-)))][:-)))][:-)))]
te gandesti la ce ma gandesc si eu[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
... exact [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Va servesc si cu o felie de [url="http://entertainment.webshots.com/photo/2807099900102125681VprGKn"]tort[/url]ca sa nu mearga capucino singur [:D] [pup] [url="http://community.webshots.com/album/570575613Jjtdro?start=0"]Dulciuri[/url]
... MERSI OTILIA [pofta] ... minunat tort ... Si eu am facut o praji cu albus de ou deasupra , pentru prima data am prestat-o ca tot am zi de carbo si a iesit tare buna. Le place gustul alor mei asa ca o voi mai face. In mare , jos blat sfaramicios, feliute de mere pe pat de gris, apoi albus batut spuma cu zahar deasupra. E interesanta si la gust si la aspect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianaiulie2009
Cami, am vazut pozele de la Rev (cred) pe facebook. Tare bine iti sta cu parul lung. Sunteti la voi acasa ? O intrebare legata de farmvill , ce rol are "multi tool" si " ribbons" ? Inca nu m-am "prins" [bang]
Ma bucur ca iti plac pozele, da, de la revelion sint.Nu la noi acasa, ci la niste prieteni care s-au mutat in caza noua atunci, cu vreo saptamina inainte de anul nou.Poate te-a derutat shortzul rosu al colegului, si l-a pus pentru ca el a condimentat pestele acolo. Ai o ferma faina acolo, intru si eu cit de des pot, acuma am donat $5 de vreo 3 zile si pun porumb non stop, am urcat deja un level si punctele sporesc de numa cu el, plus ca ii ia 6 ore sa se faca, nu se usuca nici daca il culegi prea tirziu si e si cu spor[:D] "Multi tool" nu are nici un rol, doar cind folosesti tractorul, semanatoarea sau culegatoarea, dind clic acolo poti sa le schimbi intre ele, e un fel de "buton de schimbat" doar.Sau cred ca schimba indiferent ce faceai inainte de a da clic pe el. Ribbons sint medalii, dupa ce cultivi un anumit fel de seminte de mai multe ori, ei te premiaza si atunci primesti ribbons. Imi trebuie si mie elefanti, tu de unde ii ai??? Voi nu puneti poze pe facebook? te pup si iti doresc spor la munca (am vazut ca mereu esti busy cu cite ceva).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...