Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (40)


Recommended Posts

Salut fetele, Noi (adica eu si Mircea) am fost ieri sa facem vaccinul antigripal (asta de AH1N1). Deocamdata suntm bine amandoi [:D] Doare doar un pic locul unde ne-a intepat. Ieri am reusit sa desfacem si noi bradul. Pana acum nu am avut voie de la Iulia. In rest suntem cuminti, iesim la zapada, ii place foarte mult Iuliei. Ii spunea ieri bonei ca vrea sa faca ingerasi pe zapada si tanti nu intelegea. De dimineata ii explicai si zise ca o va lasa sa faca [:D] Bambo gravida? Bravo ei! Sarcina usoara si bebe sanatos [pup] Ank, noua ne zicea medicul sa ii punem in urechi vreo 6-7 picaturi de ulei cald. Adica faceam asa: - incalzeam intr-o sticluta mica niste ulei de bucatarie (puneam sticluta intr-o cescuta cu apa incalzita la microunde); - puneam 6-7 picaturi de ulei cald intr-o ureche, apoi statea cu urechea in sus vreo 10-15 miunte; - puneam putina vata in urechea cu ulei apoi repetam operatia pentru cealalta ureche. Am tinut-o asa vreo cateva saptamani, daca nu luni. De fiecare data cand mergeam la control, se uita doctorul in ureche si spunea ca mai trebuie sa continuam ca nu reuseste sa vada bine timpanul. Astazi o sa iau rezultatele la analizele de i le-am facut Iuliei. Sper sa fie in regula.
"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare" Angi [url="http://picasaweb.google.com/angighita3"]poze[/url] [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]"]Iulia[/url] [copil] - 3 noiembrie 2006 - [url="http://www.iuliaghita.blogspot.com/"]Jurnal[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ank, si eu stiu de metoda care ti-a scris-o Angi ptr urechi. Stiu ca daca nu iese si i se pare medicului ca-i prea mult- sau nu stiu de fapt pe ce criterii- ii poate face spalaturi acolo, la cabinet, dar tot ceva asemanator. Bambo burticoasa? Sigur? Ca eu n-am mai citit pe la fulguleti ca n-am avut timp. Atunci....felicitari, dar cred ca noi suntem "vinovate", [:D], stiti atunci cand una am scris si alta s-a inteles? I-am facut pofta si s-a pus pe treaba[pk] Vreau sa ma duc azi in Carrefour si Metro. Duminica si-a dat duhul aspiratorul meu[:D], si am ajuns la concluzia ca nu prea mai stiu sa tin matura in mana[:D], asa ca ma duc sa iau altul. Ce stiti de aspiratorul cu filtrare prin apa, aveti, cum este? Am vazut unul in Metro, de la Zelmer, in oferta, la 4 mil, cu garantie 4 ani, acelasi e si in Altex, doar ca la 6 mil. Toata ziua am stat sa caut pareri pe net si tot nu m-am lamurit prea tare. Ideea e ca eu il folosesc zdravan, am dat la bani pe aspiratoare in ultimul timp ca mi s-a luat, initial vazusem unul la 95 ron, dar am inteles ca tot atata si face[:D], ca nu trage si...are alte belele. Nu ma dau banii afara din casa, dar daca as sti ca-i bun l-as lua. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...