Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Praline belgiene (41)


Recommended Posts

Neatza!Scriu repejor ca iar ma iau cu treaba si uit...deci ziceati de kara??Super!Si eu simt nevoia sa ma "eliberez" la un dans nebun cu voi...dar eu pot doar vineri,pe 5 februarie ca pe 6 si 7 plecam in germania.Daca se hatoraste data de 5,vin si eu,daca nu se poate atunci ,ramane pe alta data!Haideti fetele,cine mai vrea la dans???Spune-ti si voi ori da ori ba! Gata ,fug ca o am pe Reina acasa si o doare burtica...o vrea pe mamiiii! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

S-a nascut Anne-Sophieid="size4">, fetita surorii mele[s], la ora locala 6:28 (12:28 la noi), are 3600g, perfect sanatoasa si, fireste, foarte frumoasa[:)]!!!id="red">id="size3">

 

Suntem foarte fericiti, sper ca mama se bucura si ea, acolo din Ceruri[ruga]!

 

Va pup pe toate cu drag,

 

Noraid="red">[hia]cu Andreiid="blue"> & Victor id="blue">si matusica lui Anne-Sophieid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora, felicitari din toata inima, multa sanatate micutei Anne-Sophie, surorii tale si intregii familii.

Unde locuieste sora ta?

 

Buna seara praline, am multe de spus, sper sa nu uit.

 

Tania, mersi de gazduire la cafea, a fost o placere sa stam de vorba, e adevarat ca timpul trece ff repede si sper sa ne mai vedem asa.

 

Mirik, mersi de aprecieri, hai ca m-ai uimit. Pai eu nu ma vad deloc calma, sunt/ma simt mai mereu agitata, stresata ba de una, ba de alta, grabita si/sau pe fuga, etc. Oricum, eram asa ca m-am relaxat cu fetele la cafea, ceea ce e super-ultra[cool].

 

Nina, felicitari pt examen si spor la cursul urmator. Am zambit citind nazdravaniile Reinei, dar comportamentul lui madame nu mi se pare ok, cum adica sa n-o vada si s-o incuie acolo? Sper sa nu se mai repete.

 

Mihaela, pup fata busy-busy, ca de obicei.

 

Karaoke daca e pe 5 februarie pot sa vin, pe 6 nu pot ca lucrez seara si pe 7 dimineata.

 

Danyelana, ma bucur ca ne-ai scris si ca citesc vesti bune despre voi, e foarte frumoasa perioada aceasta. Pupici lui bebe Arthur.

 

Simonette, voi ce mai faceti?

 

Oana, naspa rau si cu statul pe afara si cu marlanul acela care a venit cu scandal la usa ta.

 

Remarc si eu absenta Anei si a lui Ror, cucu, fetele, unde sunteti?

 

Ardeiash, spor la mutat sa iasa cum vreti voi.

 

Pup fetele, o seara buna,

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noricic-matusica sa va traiasca nepotica, sa fie sanatoasa si sa aiba parte de mult noroc! [pup] Antoanela mercic si [pup] si tie Simonette sa fie intr-un ceas bun noua achizitie, sa o stapaniti sanatosi si bafta la mutare [pup] Ardeisah de ce este greu...nu gasiti intr-o anumita zona? Oricum, multa bafta ! [pup] Am vazut astazi bucatica scumpa tare de Mariuca, vorbareata si dansatoare mare, si mi-a cantat si un cantecel in flamanda!!!! Anamana sa va traiasca, aveti o minune de odor, frumoasa si desteapta!!![pup] Mercic inca o data de ajutor [pup]; Fetele incepe sa se lege kara pe 5 Feb dupa cate vad eu; si eu pot, asa ca suntem pana acum Bepii, Nina, Antoanela si eu; supeeeer; haideti, cine mai subscrie ? [:D] Va pup pe toate si va doresc WE cat mai placut [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nina, Miri, Luci, [pup] ieri am petrecut o zi pe cinste alaturi de voi, va multumesc pt. vizita si pt. cadouri(Nina, azi a butonat la telefon toata ziua si sa vezi ce lua receptorul si-l punea pe umar [:D], eu ziceam alo si radea de numa, Miri, am spalat deja salopetica de la tine, e buna sigur ca am masurat-o, imi place f. mult, Luci, aseara a plecat la nani cu doua cubulete din setul adus de tine) Nina hai ca ti-ai luat 2 rochite super de super, sa le porti cu placere, ce-a zis Reiji de achizitii [olala], sexy asa-i? Aaa si mi-a ramas gandul la tricoul mov, cred ca merg si eu sa-l probez ca-mi place mult. Am uitat sa te felicit pt. examen, super rezultatul. Miri fata, tu esti nebuna rau. Am ras la greu cu tine, tu faci omul sa iasa din depresie una-doua, nu conteaza ca ploua si e mohorat, Miri danseaza [:D] Imi place bluza verde, cum iti vine? Luci tare sexi erai in blugii aia, ma ce te-am mai admirat [olala]. Ma bucur mult ca totul s-a rezolvat pana la urma si esti happy. Nora FELICITARI sorei tale pt. minunea Anne-Sophie, sa fie sanatoasa si papacioasa! Te cred si eu ca esti fericita [olala] Ardeiash bafta cu mutatul [pup] La kara nu-sh daca pot ajunge, daca da, va sun. Pup toate fetele si va doresc un weekend pe placul inimilor voastre [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora, matusa fericita, sa-ti traiasca nepotica. intleg perfect sentimentele tale .. eu o ador pe nepotica mea.. [olala]

 

Mihaela: este greu ca am vizitat in nestire gramada de apartamente.. ori nu au aia .. ori nu au ailalta.. ori tre sa ai bani multi [bang][:D]

 

Oantje mama , eu cred ca spargeam geamul cu o piatra.. nu aveam atata rabdare ca tine.. [:D].. si iar insist.. sa-ti publici aventurile. .ca tare frumoase/haioase/senzationale/uimitoare... etc .. mai sunt [:)]

 

morgane: esti ok.. vad.. ma bucur mult pt tine

 

rorutz tu ce mai faci? tot ocupata?

 

tania : pupici

 

tinere .. mamici , daanyela si sanduc : ce fac bebicii??

 

mirik " stiu ma ca ai dreptate cu diabetul.. fara-ndoiala ca este asa.. insa vroaim sa-ti ridic si eu putin moralul [pk].

v-ati mutat in noua casa?

 

carmita? ce mai faci? cate saptamani mai ai? nu inteb cate kilo ai ... [:D]

 

anto" si scumpilici " mercic mult .. [pup]

 

nina : super reina.. e bestiala ... o ador.. scuze , dar nu ma pot abtine

 

ana: ia zi, ce fac cu sticla aia? [:D]

 

maducule: tu ce mai faci?

 

 

sper ca nu am uitat pe nime.. si daca am uitat [asia]

 

va tin la curent cu mutatul.. deocamdata cica am gasit un mic apartament ... pe langa schumann .. insa e gol golut.. daca aveti idei de cum sa-l umplu mai ieftin si mai agreabil dati-mi si mie pontul /..

 

in rest.. am posta de vorba despre scrap scrap very scrap .. in semanatura mea pt cine e interesat

 

pupici stransi la toata lumea si o duminica placuta

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

scrapbooking yeee - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiam eu ca am uitat ceva: bepii: vezi ca in luna aprilie este anuntat ultimul concert scorpions in belgia.. apoi mai au cateva in cateva tari si se pensioneaza domnii. deci e o ocazie unica .. [olala] fetele care mi-ati dat banuti pt copilasii bolnavi: inca o data mii de multumiri .. dupa cum stiti nu am mai reusit in decembrie sa dau a 2-a parte// din banuti.. stiti voi de ce...;( insa au ajuns la un alt copilas care a fost operat la cap... acum se simte super ok.. si daca doriti amanunte vi le pot da face to face cand ne-ntalnim.. [pup][flo][flo] va-mbratisez s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- scrapbooking yeee - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...