Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (41)


Recommended Posts

Hellau, hellau, Vad ca se scrie aici si mai vad cateva propuneri pt data de 5 martie la mine acasa. Pai atunci sa fie 5 martie!!! M-as bucura daca s-ar putea sa fim cat de multe. Deci vineri 5 martie la ora 10 se deschide usa casei mele si va sta deschisa pt toate pralinele impreuna cu copilashii pana seara. Va astept cu mult drag si cu mare nerabdare. Dar as vrea si pe 6 sa iesim la un dans, ce ziceti se poate? Haideti dragelor sa simtim si noi ca-i ziua noastra! Mobilizati-va, faceti un mic efort, gasiti o portita ca sa puteti iesi si sa va incarcati (sau descarcati-depinde cum o luati) bateriile! Va pup si mai revin. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Prettysunshine, bine ai venit printre Praline! Pai nu ne zici si noua cate ceva despre tine? Arunci cu intrebari si atat? Mai ales ca pomeneai de casatorie. Inseamna ca in curand vei veni aici in Belgia si daca-ti face placere poti intra in randul pralinelor. Suntem oricand deschise pt noi membre. Si la o adica nu strica sa ai noi prietene in noua tara. In ce zona vei locui? Fete, eu sunt prinsa cu treburi in perioada asta. De maine se deschide Batibouw, azi merg sa decorez standul, sa fac curatenie si sa pun la punct ultimele detalii....dar mai sunt atatea de facut.... Asa cum ziceam, pe 5 martie adunarea la mine acasa. Nu accept scuze. Va rog sa confirmati ca sa stiu cate sarmale fac.[:D][yami] Gata, mi-a expirat timpu, trec la treaba. Va pup. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare repede : este dans pe 6 martie sau nu? ca sa stiu daca invit si alte fete , desi cred ca o sa fie crunt de greu pt mine cu mutatul s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tania, io vreau 4:))) ca nah, suntem la pachet promotional:))) morgane, tu graiesti, eu os criu. punm de scenariu de film:) de la simonette citire: va invita cu drag, pe toatele, la ea acasa la un masaj, cadou de 8 martie. cu o singura conditie, sa mergeti pe rand. abia asteapta sa-si infiga degetelele in spinarile noastre:) in rest sunt bine, ar eun bb model, doar ca nu are nici internet nici tv. aia de la belgacom ii fac viata amara:) deci, va roaga sa nu refuzati invitatia!!! mihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! halooooooooooooooooo! nora, e delicioasa ann-sophie! si ma bucur ca mimi e o rasfatata si ca tatal tau si-a gasit locul la voi> conteaza enorm! carmen? ai nascut? toate bune? danielana, tu, chiar nik nik despre arthur? zgarcituleeeeeeeeee! pumpizez si pe 5 atunci:) daca semnam, eu aduc sampanie caci se pare ca repede tot nu ne mutam... va spun io romants cand ne vedem. miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe jérémy noah sapt.33 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineatza [:D] Dau raportu': astazi sunt acas', in pat, ZAC ...EU....nici mie nu imi vine sa cred....trebe sa fie ceva serios de m-a retinut sa nu ma duc la serviciu [:D]...da nu poci sa stau la verticala si pace....[q] Deci, Miricutz sa fie intr-un ceas bun cu casele, vanzarea si cumpararea, sa va mearga bine la mutat (Doru s-a oferit sa ve ajute cu orice aevti nevoie, nu ezita); intre timp, ai grija de tine!!! si de BB3!!! Bepi DA la tine pe 5 Martie, dar probabil dupa pranz, incerc sa imi i-au 1/2 zi libera, oricum pana la 11.30 am sedinta in Asse. Si DA la kara pe 6 Martie, este stabilit, nu? Va pup pe toate, sa aveti o zi excelenta [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!Spun si eu prezent pt vineri,5 martie la Bepii.Abia astept!Si mergem si la karaoke pe 6,da???Deja l-am pus in tema pe fratelo si abia asteapta si el![:D] Carmencita la tine cum se mai prezinta situatiunea?E totul ok?Trimite si tu porumbelul cand e pe cale sa se intample marele eveniment![pup] Miha,la tine cum mai e?Tot ocupata esti(se cere un dans,nu)?Bafta la "serviciuri" si pupici Monicai...n-am mai vazut-o de un car de ani! Vroiam sa scriu mai mult dar iar sunt in criza de timp....tre sa plec!Va pupicesc si scuze ca nu am scris fiecareia in parte dar stiti voi ca-mi sunteti dragi toate si mi-e dor de voi!!![pup][flo] Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu:), Am o sugestie/intrebare, daca tot ne vedem pe 5 la Tania, ce ziceti sa amanam karaoke pt saptamana viitoare, pe 12 sau 13 martie? Sunt si eu libera weekend-ul acela si as putea veni fara probleme. Dar numai daca e ok pt toata lumea, daca nu, nu e absolut nici o problema, ramane karaoke pt 6 martie. Pupicizez fetele, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...