Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (41)


Recommended Posts

Anto...cat imi este mie de rau acum....si tot nu ma indur sa aman dantuiala....cel putin in ceea ce ma priveste....daaaaaaar ce zici tu...daca dansam si pe 6 si pe 12-13??? Why not [:D]??? Fetele??? Sper ca nu te superi....[:I]...[pup][pup][pup]....si daca da, pune-o pe seama medicamentelor...caci m-au dopat rau unii astazi....[:)] Noapte buna tuturor,M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihaela, insanatosire grabnica, ai grija de tine. Cred ca munca sustinuta si extra-activitatile te-au doborat. Sper sa-ti revi definitiv si cat de repede. Anto, eu n-as avea nimic impotriva, deocamdata n-am nimic in agenda pt weekendul 13 -14 martie dar depinde si de celelalte fete. Poate atunci vor putea veni si fetele care initial nu pot pe 6 martie....nu stiu. Hai sa vedem ce zice restul lumii. Va pup si va doresc un weekend super. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania, Miha, pt kara va fi cum vrea toata lumea, absolut si fara nici o problema. Mirik, felicitari pt finalizarea tranzactiilor imobiliare. Cu baby-sittera ati rezolvat? Miha, multa sanatate. Weekend placut, pupici la toata lumea, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anto, am luat-o pe prima care s-a prezentat si nu am gresit. in sensul ca e descurcareata, copii sunt veseli si sunt fericita ca sambata am dimineata libera. ma costa 30 de euro pt amandoi copiii pe 4-5 ore. maine vine a treia oara. va sta cu bruno pana mergem la osteopat cu sacha, ^p-orma cu amandoi, probabil la somn pana mai facem un tur de magazine. vreaus a mergem sa aruncam niste ochi pe eventual tapet. lunga poveste si incurcata. da rnah, sa vad ce gasim... pupizauri miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe jérémy noah sapt.33 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikule asa cum bine ai vazut la odiseea mea nu am nascut inca, data limita e 3 martie, daca nu vine ea singurica o scoatem cu forta grrrrrrrr sincer nu prea as vrea, da` vad ca nu vrea si pace si am sentimente mixte, vreau sa vina cat mai repede si parca in acelasi timp as vrea sa mai stea, ca mi-e frica. Si voi ati simtit la fel cu primul copil sau numai eu sunt aia nebuna? By the way mersi de sfaturi, mai mai ca m-as baga si eu la o esarfa de aia, da' daca o scap pe copila pe jos? Hai ca incep si eu cu drobul cu sare [:D] Ninucule burtica e bine, azi la eco mi-au zis ca Lorena cantareste cam 3440g insa stiti si voi ca nu pot calcula cu exactitate. Eu cred ca va avea 3700, nu stiu de ce, am asa un presentiment... In orice caz nu conteaza ea sa fie bine, ca eu rezist. Aaa si sper din toata inima sa-si faca efectul homeopatele ca nu vreau epidurala, natural e cel mai bine zic eu, mai dureros un pic, dar la sfarsit e mai bine decat anestezia care e invaziva atat pentru mama cat si pentru fat. Iertati-ma ca nu am mai dat nici un semn de viata pe aici, dar voi stiti ca va iubesc mult de tot si ca mi-e un dor teribil de voi. ce m-as mai baga si eu la un masaj la Sanda sau la un dezmat la kara.. dar acum chiar daca as vrea nu as putea. Sa va ganditi si la mine, da? [pup][olala] Ma duc sa trag pe dreapta, va [pup] mult pe toate! [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Carmen&year=2010&month=2&day=23&babycount=1"][gravi]40+[/url] [fetita]Lorena am intrat in prelungiri.. [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto merci de intelegere [pup][pup] si merci de urari [pup]; Miricutz ce bine cand incep sa se aseze toate...tinem pumnii[pup] Carmencita bafta multa, ne gandim la tine si iti dorim tot binele din lume...; da, si eu eram speriata inainte, dar o sa te descurci negresit si cand va aparea Lorena, nu-ti fac griji [pup]; Merci de urari fetelor, va pup pe toate; dupa ce doctorii au oscilat intre diagnostice precum sarcina extrauterina sau hemoragie interna..[:-@]..in final s-au rezumat la o infectie urinara; ideea este ca aveam niste durerei infioratoare sub-abdominale, care nu m-au lasat sa respir 2 zile....dar sunt muuuuuult mai bine acu', chiar o sa fac un test sa ma urc pe bicicleta caci m-am cam ruginit [:D] WE placut si va pup!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Bruno! Sa cresti mare, sanatos si fericit. Mirik, sa va traiasca baietul! Felicitari ca ati gasit baby-sitter, e mare lucru. Eu sunt bolnava...iar, de data asta o gripa cred, dureri groaznice de gat si fabra, dureri musculare, tot tacamul. Mama e la fel ca mine si de aseara face si Victor febra. M-am gandit si cel mai bine e sa ramana kara pe 6 martie cum s-a stabilit initial. Eu sunt bolnava asa de des in ultima vreme ca nu are sens sa mai planific nimic cu saptamani inainte. Pupici, duminica frumoasa, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Bruno, sa cresti mare, frumos, voinic si destept alaturi de parintii si fratii tai!!![s][s] Miri, sa va traiasca flacaul si sa fiti mandri de el pana la adanci batraneti [flo][flo][flo] Carmenush, iti inteleg starile prin care treci, este firesc dar lasa ca in curand iti vei tine minunea in brate si totul va fi dat uitarii. Iti urez nastere usoara si toate cele bune. Pupici mii.[pup][pup] Anto, insanatosire grabnica. Da' ce-i cu tine in ultima vreme draga mea? Si tu dar si copilasii va imbolnaviti frecvent. Sper sa iesiti odata din perioada asta ca-mi inchipui ca te-a exasperat iarna asta. Sanatate multa tuturor. Fete, e o furtuna groaznica afara! Cortul meu de pe terasa sta gata sa zboare, pisica s-a cuibarit langa mine de frica iar eu ma tot uit pe geam sa nu cada acoperisul de la vecini care au o casa gata sa se naruiasca pe ei. Si mi-s singurica acasa. Va pup si va doresc o saptamana ce vine excelenta [pup][pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BAU!!! Ce faceti frumoaselor? Credeati c-am disparut definitiv? La multi ani Brunooooo!!!! Sa fii fericit cate zile vei avea si sa te pasca norocul la tot pasul!!! Mami de Bruno sa fii sanatoasa si voioasa ca implinita sigur esti si sa te bucure voinicii pana la adanci batraneti si dincolo de asta[flo][flo][flo]!!! Anto va doresc din suflet sanatate multa!!![pup] Haaa, vad ca se pune de intalneala[olala] Va invidiez[alcool] Vad ca nimeni nu se inghesuie la masaj........eh lasa ca punio mana pe voi!!!! Va pup indesat pe toate!!! Carmen abia astept s-o vad pe micutza Lorena! astere usoara si bebelina sanatoasa si frumoasa![pup] Tania ce faci frumoas-o? Mi-e tare dor de tine![pup] [mamica]de [bonjovi]Luca Anthony , de [copil]Yannis-Cristian si de [bebic] Nicholas Ellan [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...