Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (41)


Recommended Posts

morgane... aia e telenovela ce povestesti tu... mis e zbarleste pielea pe mine... cat despre pielea ta... ei, uite, si de-al naibii pe aia n-o capata! e a ta si tine cu dintii de ea! pupici sclipiciosi si geroshi dintr-un 2010 care trebuie sa fie mai generos decat 2009! pe toate planurile! eu subscriu la propunerea antonelei: vineri in woluwe. alte doritoare? ulecom bec ardeiash! pe unde umbli mihooooooooooo! oana, ai primit mashina? si mais crie si tu doo vorbe ca nah, zici tu ca esti ocupata, servici, alea alea, dar... restul de gagici, va pumpizez si ne mai auzim noi oareshcumva. miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe (jé)rémy noah sapt.25 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare pralinutze, Morgane, mult curaj [pup][pup] Anto si Miri, tare mult mi-ar fi placut sa va vad vineri la Woluwe dar nu e posibil. E prea departe ca sa ma mai las sa plec in conditii hivernale cu masina si apoi nu stiu unde voi fi vineri. [:D] Ieri am fost la gine si am colul deschis de 2cm, scurtat si inmuiat asa ca bebe Arthur poate veni oricand. [olala] Noi il asteptam. Pupici la cutiutza si va tin la curent cu noutatile despre noi. [pup][pup][pup] Acum [gravi] 37+ cu bb mic si scumpic [baietel] Arthur AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred) Am intrat in luna a noua !!!! [url="http://community.webshots.com/user/danielajm1107"]pozele mele [/url] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou pralinute! Va multumesc mult pt urarile de ziua mea,pt cadouri,pt telefoane si mesaje...va iubesc mult! Nu ma pot intinde la scris ca am o gramada de treaba,plus lectii cu Alex.Vreau doar sa confirm si eu pt vineri la woluwe...prezent!La ce ora ne vedem??? Miha spunea ceva de un kara...s-a hotarat ceva?Eu spun prezent oricum[:D] gata inchei si va urez toate cele bune! PS:Mirika....cum fu mah la Paris???Inca o data multumesc pt gazduire si cand ai nevoie,sunt aici... Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninette, n-am mai fost la parisu, am vazut parisu cu ochii lma solduri! am luat haine de gravid, iti imaginezi? pai eu nu sunt gravid frate, sunt numa in negare:))) si in faza de ingrasare rapida. nici un purcel nu-l ingrashi asa frumos cum ma rotunjesc eu zilele astea:))) cat despre gazduire, stiu ca reina nu ma mai iubeste, dar tot a fost o experienta frumoasa:) cel putin pt noi. bruno vroia a doua seara "reina? alex? mergem?" si eu ii explicam ca sunt acasa la somn. complicat mama, complicat. si cu mare drag si alta data dar cred ca reina... alex probabil ar mai veni. mai am ins ao dilema cu un produs dintr-o olita<; poate ii intrebi tu daca nu cumva bruno a lasat bomba si a fugit, sau s-a petrecut treaba spre amiaz... danyelano, cred ca toata lumea te intelege ca nu ecazul sa te avanti niciunde neinsotita nici pe vremea asta, nici la ceasul asta. lasa, sa-ti tihneasca nasterea lui bb arthur fara sa fie grabita de alt neprevazut decat sorocul dat. mai zi-ne de tine si nu ne lasa in ceata cu ce se intampla prin "urbea" voastra! simonette, la voi cum e? mama eroina de 3 nazdravani! ti-ai revenit? aveti un ritm? merge, merge? stiu ca merge dar nah vroiam sa te fac s-o zici cu voce tare, asa ai sa crezi si tu in cazul in care ai dubii:) miha1171! ai sosiiiiiiiiiiiiiiiiit? fetelor, daca nu innbeunesc pana pleaca maica-mea si proteza ei si toate zgoùmotele pe car ele face cand mananca si cand bea, eu ajung la nebuni! si ma baga in mormant hipoglicemiilme ei, mai repede decat altceva... miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe (jé)rémy noah sapt.25 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit in noul an pralinute dragi, Pe mine m-a lovit lenea anul asta, sunt intr-o stare de apatie, n-am chef de nimic, nu cred ca o sa ma deplasez sa va vad la intalnirea planuita mai ales ca nici nu stiu pe unde se afla, cum se ajunge samd. Planuisem ca incepand cu noul an sa incep cu ceva sport sau ma rog...miscare, cu o dieta sau macar cu mancat mai sanatos si mai....putin si altele, dar se pare ca eu inca n-am intrat in noul an. Poate in februarie.... Morgane, am ramas masca cu intamplarea ta, n-am cuvinte, este foarte crud din partea Biancai ce ti-a facut si sper ca in al 12-lea ceas a realizat sau va realiza cat rau ti-a facut. Si sa nu mai pomenesc de ex-ul care profita de orice ocazie sa te distruga. Sper si-ti doresc sa ramai puternica la toate atacurile, sa se termine odata cosmarul prin care treci si anul asta sa-ti aduca linistea mult dorita. Ce mai fac gravidutele noastre Carmen, Danielana, Miri ? La doresc pe aceasta cale o sarcina usoara pana la capat si copii sanatosi, cuminti si mancaciosi. In ceea ce priveste kara, desi inca nu s-a stabilit nimic, eu as veni ca poate in felul asta mai ies din letargie. Am multe de intrebat despre fiecare dar acum sunt in curatenie si am facut o mica pauza. Probabil mai tarziu. Oricum vreau sa va zic ca mi-e dor de voi si char imi doresc sa va vad. Va pup pe toate si va doresc tot ce va doriti. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cou Cou bau fete [:D] am revenit... Drumul la intoarcere a fost relativ OK, doar putintel mai lung din cauza zapezii, dar important este ca am ajuns cu bine, safe si intregi [:D] Sunt in concediu de revenire, dara pana acum nu am facut decat sa rezolv treburi administrative, precum recuperare cartela sim telefon pierdut in Germania, dat telefoane pentru reparat centrala, care dupa ca ce nu prea facea fata si luni seara de cand am revenit am inghetat bocna in casa, astazi dimi la 5 a cedat ...nervos; dar s-a rezolvat si asta, acum este OK, numai shopping-ul meu nu este OK si celelelte planuri pe care le aveam....pentru MINE[:D] Deci: 1. intanlire pe 8 la cafea DA, doar sa spuneti ora si locul; 2. kara DA DA DA, caci la destrabalrea continua din RO, unde revelionul a tinut 3 zile in care am dormit cateva ore, va dati seama ca nu pot pune frana brusca acum....trebuie lent, adica incepem cu .....dans [:D][:D][:D] Alteceva in program? Eu am tare mult chef de in film ...ce ziceti? Asta ca si plan indepartat, pentru Feb, caci stiu ca ne miscam in reluare la confirmari [:D]. Cam atat despre noi, suntem OK cu totii si cu chef de ...vacanta...nici copchilul Moni care s-a distrat extraordinar, nu intra inca in ritm...dar vine el [:D]. Pupe tuturor si imi este dor de toate !!!! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Norishorul nostru drag si scump... citisem mesajul de pe facebook si am alergat intr-un suflet pe taste sa vad daca esti pe aici... mi se pare o impietate sa te sun:( insa iti spun aici ce poate n-as reusi a pronunt la telefon: Dumnezeu s-o odihneasca in pace! va doresc sa treceti impreuna (tu, bogdan, baietii) cu bine din durerea care va inghite acum. sa vina cat de repede ziua in care sa te poti bucura de razele soarelui si sa nu te simti pierduta... ma gandesc si la sora ta... si-i doresc sa duca cu bine sarcina la termen, iar sfashierea ce-o simte acum sa nu-i umbreasca bucuria unui sufletel care asteapta cu nerabdare sa vina pe lume... curaj! plange si restul lacrimilor care au mai ramas de plans si ia-o de la capat cum poti mai bine... miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe (jé)rémy noah sapt.25 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...