Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

aditu, uite aici sunt pozele: http://kosmailer.homeip.net/

 

sanzi, ooof, e tare dificil de sfatuit in situatii de-astea, poate fetele care au avut puiutii la buni in ro, stiu mai bine sa te ajute...eu nu cred ca as rezista departe de ei vreodata...sunt nebuna ca nevoie de pauze in mod normal au si ei si noi...dar nu pot, am un gol in suflet...simt ca nu am aer... eu de cate ori am venit de acasa, inapoi aici in avion erau copii singuri pe care-i asteptau parintii la aeroport...si aveau tare mare grija de ei flight attendant, sper sa te ajute asta

 

mire, care dintre voi e unguroaica? :) am vazut oua umplute pe masa facute cum le face si prietena mea...care-i romanca-unguroaica :)...sunteti frumoase toate! v-am admirat rochitele si picioarele sexoase si subtiri [pup]

 

l-am vazut pe mosul la bisericuta, nu mi-a placut ca avea ochelari de soare...:) dar in rest frumos totul, voi, copii... masa!

 

Ioana, mamica lui Matei Nicholas [baietel] (25 ianuarie 2007)

si a lui Lucas Gabriel[baietel] (03 ianuarie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noua ne e tare greu sa decidem...sotu nu prea vrea...

Dar ma gandesc mai mult la el...in Romania are multi prieteni care stau in cartier cu buni (cu care a crescut pana am venit aici, si cu care s-a vazut in fiecare an), o are pe Mariuca (prietena lui), e parcul Tabacariei (care e super) la 5 minute de buni, neamurile mele care il adora (singuru copil in familie), unchiu' tocmai ce si-a luat barca si i-a promis ca il duce in delta la peste, satu de vacanta cu tot felu[:D], buni vrea sa il duca la munte, la inot si la pian[:I]...aici nu prea am ce sa ii ofer...decat un summer camp de la 7.00am la 5.00pm toata vara...[q]. Nu cred ca va avea timp sa ii fie prea dor de noi[:I]

Pentru el va fi super...pentru noi...va fi groaznic[q]

 

 

ps..ati vazut asta:

http://video.yahoo.com/network/100000089?v=4533761&l=100022574

 

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziid="red">[:D][:-)))][:-)))][:-)))]...nu trebuia mai sa ma pui asa...sa ma vada toata lumea!Glumesc,dar si eu m-am chinuit acu cateva saptamani sa parchez masina cu spatele vreo 3 minute,dupa care am renuntat;Cred si eu ca nu e usor sa luati o asemenea decizie....e totusi cam mult 2 luni,hai 2-3 saptamani....ar mai fi cum ar mai fi.Dar daca pui binele copilului mai presus si daca stii ca e pe maini bune acolo si inconjurat de oameni care il iubesc si se pot ocupa fain de el...suna bine,tentant.eu cred ca as plange 2 luni...in fiecare zi,am probleme grave de dependenta fata de piticul meu[:I]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana de calatorit cu avionul sa nu ti faci probleme ca au f mare grija de ei. Noi avem prietenuta care de la 5 ani merge singura in RO. Si am vazut si eu cum ii imbarca primii, cum ii retine la debarcare ca sa i duca ei la cam. de joaca/ caci acolo stau cat asteapta la schimbarea avioanelor.

Nu asta este problema. Tu il stii cel mai bine pe David cum i ar fi LUI mai bine. Noi suntem parinti si si daca ne e greu daca stim ca puiului ii este bine nu mai conteaza nimic. De ex. Raluca si daca ar sta in casa aici toata ziua toata vacanta nu ar merge singura in Romania (chestia cu ombilicul...).

Am tot vrut sa te intreb, David nu are cam mari cercanute la ochisori? asa pare in poze, sau doar pare.

 

 

Ioana ce baietasi frumosi ai tu acolo, ce dulci sunt cum fac ei nani. Si ce iarna frumoasa in poze (asa mi place mie iarna- in poze).

Ouale si eu le fac asa, se fac fff repede si nu s unguroaica. Le faceam inainte cu deschizatura cum va in sus dar ia mai mult timp.

 

Andreea multumesc.

 

 

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, multam de sfat!!!

Nu stiu ce sa spun cu cearcanele...asa a fost de mic[:D]...nu pare sa fie un semn de ceva...rinichii sunt ok...cu ceva proteine in urina din cand in cand...

David e tare sociabil...se plictiseste ingrozitor singur...mereu tre sa chemam vecini in vizita[:D]...tre sa ii mearga guritza nonstop!!!

Si vecinii nostrii sunt cam puturosi...mereu se uita la tv, sau se "relaxeaza" sau le e lene sa iasa la batut mingia in fata casei...[q]...si cand vin in vizita vor play station, nintendo sau wii...[bang]. Doar cateva fetite sunt mai active, si le place sa joace jocuri, sa mearga cu bici, sa deseneze...

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...