Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Sinzi, ma ierti ca uite am fost bizi cu podelele. Intre timp a nins si ieri, aseara chiar au facut copiii un om de zapada. Poze nici nu i-am facut, ca-i prea crappy camera sa fac poze seara. Azi oricum se facura 55F si n-a mai ramas mare lucru de pozat.

Altfel te-as chema la mine dar sint EXACT in aceeasi situatie si mi-as lua si eu lumea in cap. Poate ne unim cu Buflea (care sufera tot asa) si plecam temporar in lume.[:D]

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragele mele, veniti la mine, am nevoie de baby sitter for 2 weeks:))

Ca tot v-am inebunit cu cresele mele, la gradinita visurilor mele (la baptisti) eram pe waiting list, 20 de persoane inaintea mea...ma suna azi sa imi spuna ca am un loc!!! (asta dupa ce a intervenit sotia unui coleg de servici de-a lui Luc, ea fiind educatoare acolo). Sunt zapacita totalmente, ar tb sa le dau preaviz astora unde l-am inscris pe fi-miu, exact in ziua in care incepe el daycare[alcool] si sa-l mut in partea cealalta peste doua saptamani! Yupiii, nici ca se putea mai bine!

 

Si acolo au criburi si pt toddlers, ca tot am eu chestia asta cu cribul si sutn doar 6 copii in grupa, fata de 12 cati erau aici.

 

Clar luna decembrie a fost favorabila pt noi!

 

Baby Gator

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va multumesc ca existati. Chiar daca scriu mai putin nu inseamna ca nu va citesc, si ca nu sunt cu sufletul la voi cand aveti probleme si nu numai, cand aveti nevoie de instalatori, sau de gradinite sau de job-uri.

 

Va doresc un an nou fericit plin de sanatate , multumire sufleteasca, impliniri pe toate planurile si nu in ultimul rand fericire.

 

Cu drag pentru voi toate.

 

Liliana

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona acu' ne dai si poze cu Anuta si Alex? [:D] si parchetu' nou.. pleeease...asa sa ne treaca pana ne pune Andrada cu countertopu' si Miguelito..[:D]

 

Miere ce fain ca s-a rezolvat asa .. super!! Bafta si la gradi lui Aidan si tie la noul job.[flo]

 

Fetele cu probleme..big hug si sa treaca timpul cat mai repede!![flo]

 

Liliana multumim[flo]

 

Anamaria cum merge cu demolarile?[:)]

 

 

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, mi-ai facut ziua!!!!!![olala][flo] Ce frumos e la voi!!!!! Vreau si eu zapada!!!![pofta]

Deci, Ramona, Buflea, cand plecam si unde??? Eu pot sa merg si pe soare si pe luna si tot imi va fi mai bine[:I]

 

Irina, am vb cu Radu...luni plecam acasa dupa ce vii tu de la munca [:D]...hihi..deci pt o zi ai babysitter[asia]

 

Fetelor...mi s-a indeplinit visu meu cu privire la shopping!!!

http://nextdirect.com/us/en/?utm_source=Adhoc&utm_medium=Email&utm_campaign=December_Raf

firma mea preferata din Uk si-au facut magazin international!!!! Stau in dormitor baricadata si ma gandesc cati bani am de shoppuit[flo]

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ups.. am dat send si am uitat ce ma rodea:[help]

pe scurt: ieri m-a mancat undeva(nu zic unde[:D]) si m-am tuns.. scurtut...ok scurt!! Ieri toate bune si roz ca m-a aranjat tanti coafeza gigea mai-mai, azi... well... eu am doua maini stangi asa ca arata .. ca dupa razbel..Recomandati-mi si mie ce placa sau cum ii zice de indreptat/aranjat parul folositi voi si ce produse ca ii musai sa cumpar ceva si repede. Ceva ce se foloseste usor ca repet sunt fericita posesoare a doua maini stangi si asta imi da o indemanare ceva de speriat..[bang] sanchiu!![flo][pup]

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrada
Sinzi ti-am zis de doua luni de next si asos si mi-ai si multumit:)
align="right" id="quote2">Nu era next[:I]...era asos si inca ceva[:D]...hihihi...nextu' abia i-au dat drumu[:I]...hihi[:D] dar am pb la checkout[q]...uf...[q]Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul[cool]
[foto]id="size1"> id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...