Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Miere ca de obicei Aidan e un scump are o fatuca expresiva..e super![:)]

 

Ramona, Carmen nu pun poze pana nu invat sa aranjez cat e cat dezastrul asta, nu e rea tunsoarea numai nu ma pricep eu sa asez parul rebel.

 

Ruxi cum au iesit cozonacii? pune o poza la bucatarie..[:)]

 

Andrada ca aperitive: ciupercute la cuptor(palarii de ciuperci cu un strop de unt si sare si piper la cuptor - sunt grozave si reci si calde, daca ai vreme poti sa toci coditele cu ceapa verde, marar si patrunjel si le umpli, sau o branza buna deasupra), pasta de branza, icre, salata de vinete, mai sunt idei pe la subiectele de la bucatarie.

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cozonacii nu's asa crescuti bine bine, dar sunt dulci, ca d'aia nu's crescuti. Am pus mai mult zahar decat reteta, ca barbatu' a zis ca nu ii place paine pufoasa si fara gust. El a declarat ca cica sunt cei mai buni cozonaci pe care i-am facut eu vreodata, asa ca declar ca mi-au iesit. [:D] Altfel as zice asa si asa. Am facut doi cu nuca si unul cu rahat. Am facut si eu salata de vinete ieri, da' s-a mancat deja. Salata boeuf sta in frigider, tot de ieri, ne abtinem. N-o sa mai fac friptura de revelion, doar somon la cuptor asa chior, cu salata verde, salata aia boeuf si cozonac, ca am halit prea mult. Andrada, dar de ce nu-i mai faci barbatului cozonaci, ce esti asa rea?:)) Bai nu mai pot sa pun poze, ca nu gasesc firu' ala de la aparat, cine stie pe unde l-oi fi pierdut!! Oare se poate cumpara doar fir d'ala pt transfer? Am in aparat curcanu' de Thanksgiving :))

 

Altfel ne jucam cu Wii de am cocosat. Am fost deja la masaj ca nu mai puteam de spate!:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...