Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti maricei de nov-dec 2006 (3)


Recommended Posts

[gvid]http://fs104.trilulilu.ro/stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=7bef72170c1e74&username=barthy&key=x.jpg[/gvid] Salutare ... mamici ce mai faceti?Vine sau nu vara asta odata! Sanatate tuturor![pup] Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06) "Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa nu ramanem nici noi mai prejos [:)] deci pt bucuresteni: Muzeul Labirint - Randuiala vietii Cei doi vecini de la Sosea, Muzeul National de Istorie Naturala "Grigore Antipa" si Muzeul National al Taranului Roman se muta in Piata George Enescu (langa Ateneu), pentru o zi si o noapte. Va asteptam, de Noaptea Muzeelor, de la ora 18.00, pana dimineata la 4, sa va pierdeti si sa va regasiti intr-un Muzeu Labirint. Cautati-ne o noapte intreaga si a doua zi de la 10.00 de dimineata pana seara, la 17.00! Cei care parcurg acest traseu muzeal stradal, unic in cadrul evenimentului Noaptea Muzeelor, vor avea ocazia sa afle despre obiceiurile si sarbatorile satului traditional, sa cunoasca mai multe despre speciile de vietuitoare ale acestei planete sau sa descopere care au fost personalitatile care au schimbat destinele celor doua muzee. Nu vor lipsi nici concertele sau activitatile speciale pentru copii. Labirintul va fi prevazut cu un sistem de signalistica si harti pentru orientare, se vor semnaliza expozitia permanenta (dialogul celor doua muzee), spatiile aditionale (zona multimedia, zona de expozitie temporara, zona de activitati cu copiii, zona de relaxare, zona info) si iesirea. http://www.antipa.ro/pnoutati.php Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum G a stat acasa in vacanta, apoi cat a fost suspect de scarlatina, blabla.. era intors la gradinita deja de cateva zile.. cand, intr-o dimineata, cand sa-l scol.. incepe sa ma ia la rost - Cat am stat acasa si n-am fost la gradinita, am pierdut! (pe un toc usor acuzator) - Ce-ai pierdut mami? (gata sa ma bufneasca rasul) - Pai ce-au facut colegii mei, jocuri... Acu io nu stiu de unde-a auzit el.. banuiesc ca are legatura cu un prieten de-al lui care a lipsit mai mult fiind bolnavior. Sau poate cu faptul ca la ultima serbare statea in primul rand si habar n-avea ce cantau colegii sai, nici macar la lalaiala [:D] Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cunoasteeeemmm [:)] cand a avut varicela, I. m-a pus sa-i aduc acasa caietele de la grupa pregatitoare, sa isi continue activitatile in paralel cu colegii si erau 4 caiete, mate, stiinte, scris si nu mai stiu ce... M. n-are treaba cu d-astea, doar i se facuse dor de prietena lui, Alinutza [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Minunatelor, avem nevoie de noi! avem nevoie de o mare de ganduri bune! o minunata tare draga noua, Donia, trece prin momente grele. Donia, suntem alaturi de tine. Sa fie bine! [ruga] este un moment delicat, nu stiu daca este ok sa fie bombardata cu intrebari Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia, m-am intristat sa stiu ca suferi,sper sa treaca repede,repede si sa revii la povesti pline de voie buna!santem alaturi de tine,trimitem ganduri bune si multa energie pentru toti cei dragi![grup][grup][grup] Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia Doamne ajuta ca orice sa treaca usor! ne gandim la voi! Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Laura&year=2011&month=7&day=9&babycount=1"]prichindel[/url] [baietel] [url="http://community.webshots.com/user/lpetres13"]Poze Daniel[/url] [url="http://community.webshots.com/album/558718316pZDbiH"]Mamici din Iasi[/url] Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor ! Intrasem cu atata bucurie si nerabdare sa va revad...imi pare rau sa aud ca Donia trece prin momente dificile, nu stiu despre ce e vorba, dar sper sa se rezolve totul, Doamne ajuta ! Ma gandesc ca de atatea ori Donia a avut o vorba buna si inteleapta pentru problemele fiecareia dintre noi, sper sa gaseasca putere si cand e vorba de ea..Ma gandec la voi Fetelor, eu am pierdut toate nr. voastre de telefon, s-a varsat biberonul Mariei pe telefon, asa ca va rog, daca aveti chef trimiteti cate un mesaj cu nr. voastre sa pot pastra legatura cu voi, va pup. Roxana, mama lui David (20 noiembrie 2006 ) si a Mariei ( 2 octombrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Donia, ma rog la Dumnezeu pentru tine, pentru voi toti!

 

Dragi minunate, va cer scuze pentru absenta, pe fundul butoiului stau, 90% nemultumiri legate de serviciu, deci nu-i foarte grav, dar destul cat sa ma impinga inapoi cand dau sa mai ies cate putin...

Ce e important: Eva e bine, e minunata, familia, prietenii perfecti,doar eu imi "fac de cap"...Poate primavara asta sa ma scuture putin...

 

Va imbratisez!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...