Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti maricei de nov-dec 2006 (3)


Recommended Posts

Mamici, unde gasesc eu lapte fara lactoza? Adica in ce gen de magazine? Cand am fost m-am uitat in Carrefour si nu avea, pe unde sa ma mai uit data viitoare? Ca nici eu si nici R nu putem sa bem din cel obisnuit.

 

ruxandra [grup]

 

lizzy, bravo cu alergatul, esti cel mai nou erou al meu.

 

Yagmur, ce curajoasa ai fost cu operatul. De Luca nu mai vorbesc!

Teutz, vad ca si voi tot catre asta va indreptati, sper sa mearga totul bine.

 

Laura, ce aproape esti de nastere. Imi place cum iti faci tu planuri de batut drumul cu burtoiul, activa cat de mult se poate.

 

Pe la noi cand soare, cand ploaie cu tunete si fulgere... si la propriu si la figurat...

Multumesc inca o data pentru mesaje [pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani! tuturor copiilor![s]id="red">

O zi minunata tuturor!

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum]LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!id="red">[bum] Sa fie sanatosi si sa se bucure de copilarie!

 

Noi am programat operatia Alexiei pentru 16 iunie, ca sa treaca serbarea de la gradi, pe care o asteapta cu mare nerabdare. Ea va fi papusa balerina in "Dansul magazinului de jucarii". [8D] Intre timp a trecut conjunctivita Maiei, dar a facut otita la ambele urechiuse, asa ca acum suntem pe antibiotic. Eh, asa ne facem mari: mai o raceala, mai o otita, mai un muc, o varicela... [:D] Doamne fereste de mai rau!

 

Ruxandraid="red">, [grup]

 

Pupici tuturor![pup]

 

Teutz, mami de Alexia (2006) si Maia (2010)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, ce repede a trecut timpul...

 

Yagmur, multa sanatate lui Luca.

 

Lizzy, daca vii la Iasi da un semn. Ca noi la voi mai greu....

 

Teutz, multa sanatate la printese.

 

Donia, cand am avut nevoie de lapte fara lactoza, l-am gasit la farmacie, sau am mai folosit lapte de soia....

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fuseram la eco si iar ma apropi periculos de butoi. tripla circulara de cordon, slabe sanse de nastere naturala. drept e ca mai e ceva timp, poate se invarte in sens invers, dar ... :(

oricum, vestea bune e ca am colul inchis si destul de lung ca sa ma aventurez maine spre bucuresti si sa ne distram cu dani :).

salut si pup fetele

 

Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [gravi] prichindel [baietel]

Poze Daniel

 

Mamici din Iasi

 

 

Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,

Imi pare rau..dar nu ca slabe sanse..nici sa nu te gandesti la nastere naturala..nici macar cu dubla circulara..

Eu sunt sigura ca mi-am pus copilul in pericol,la nastere,cu circulara stransa de cordon..si cu toate problemele lui..am mai spus..ne-a ajutat Doamne Doamne sa nu se intample nimic rau..

Nu avem noi doctori implicati si nu risca nimic..Uite iti spune Dandusa cum e la cezariana versus naturala!

Distractie maxima si calatorie usoara!

 

Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce m-a entuziasmat TARE azi...

 

"stii tu ce înseamna sa fii copil? Înseamna sa crezi în dragoste, sa crezi în speranta, sa crezi în credinta.

Înseamna sa fii atât de mic încât spiridusii sa ajunga sa iti sopteasca la ureche, sa transformi bostanii

în calesti, josnicia în noblete, nimicul în orice, caci orice copil poarta o zâna nasha în sufletul lui."

Francis Thompson

 

este motto-ul unui proiect local:

 

http://www.tabaradeacasa.ro/detalii.php

 

 

later edit ca nu se intelegea nimic din cauza diacriticelor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...