Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(32)


Recommended Posts

Doamna Ancaid="red"> cat mai suferi pentru frumusete. Pe cand se intrevede ca va veni rezultatul mult dorit si scapi de aparat?

Nasa voastra ce mai face? Mai de mult scria pe aici.

Nicoid="red">, deja la tigla, wow, taceti si faceti. Voi sunteti mereu in actiune, bravo!

 

Eu tot incerc sa ma concentrez sa termin ceva. Doamne ce greu se urneste un neuron gravid, sunt de toata jena.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Haideti fetelor la [cafea][cafea].

Abia astept sa ajung la dr. azi, ca deja m-am umflat iar de mancat nu mai poate fi vorba.

Oti, mai am aproximativ 1 an de tratament, dupa spusele medicului. Pana acum a fost "parfum" dar acum intru in etapa cea mai grea. Sper totusi sa nu dureze prea mult [:D]. Rabda baba la frumusete. Dar dupa cum spuneam, e mai mult pt sanatatea toata munca asta desi clar conteaza si partea estetica.

Nasa mea e ok, cea mica creste vazand cu ochii si e foarte haioasa insa foarte temperamentala.

Ce-as vrea si eu un neuron gravid [:D].id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Sper ca la voi e buna ca la mine .... parca asi avea 60 de ani. Ma dor toate [bang]. Macar am incercat sa imi fac ziua mai frumoasa si mi-am postat un buchetel de ghiocei pe birou [olala].

Claudia "La multi ani!" puiului drag [pup]. Cand vedem pozele de la petrecere?

Anca imi pare rau ca te chinui asa ca aparatul. Si cand ma gandesc ca ma tenta si pe mine .....

Am remarcat si eu ca lumea e mult mai rea acum. Prea multe neajunsuri, nu se mai bucura de nimic. Eu ma lovesc de rautatea unui coleg aproape zilnic, uneori il inteleg, alteori ma depaseste.

Otilia noi suntem presati de timp. La vara trebuie sa ne mutam. Daca ma intrebi pe mine suntem cu lucrarile in urma. Eu asi fi vrut sa pun acoperisul in decembrie [:D]. Sincer imi e groaza de perioada ce urmeaza. Multe decizii, timp putin, bani limitati, ....

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Eu fetelor ce sa va spun sunt dupa o zi de luni in care am avut 13 ore de meeting ca v-am zis profesorul meu corecteaza cu mine langa el... Of ca mare mai este gradina ta doamne .... Macar a mai ramas un capitol de corectat si asta nu stiu cand se va intampla.

Ancuta chiar ca este suferinta pentru frumusetea asta... Eu nu as fi capabila sa ma supun la asa ceva. Cat redpre rautatea oamenilor s anu va mai zic eu de rautaciosi ca si aici este plin de asa ceva....

Otilia si eu sunt ca tine: abia ma urnesc si nici macar din motive de neuron gravid [:D. Asa sunt ei lenesi....

Nico zic si eu ca Ancuta ce as comite si eu o vacanta...dar no se poate...poate dupa terminarea marii faceri de doctorat [:D]. Parca nu a fost asa greu nici cand am nascut-o pe Roxy.

Claudia ce mai fac strumfii tai?

Pisi esti bine?

Va pupic si sper sa intru cat de curand!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluare!

am o lene acum, cred ca de la vreme. de dimineata am fost harnica, am facut si curatenie, am fost si la coafor, acum insa nu mai am chef de nimica.

Nico multumesc frumos. pozele nu sunt inca descarcate[:D].[pup]

Cristina sa ai spor! cand te duci acasa, la Pasti? strumfii sunt bine,multumesc. marc cu scoala, luca cu gradi.

invidiosi si rautaciosi sunt si la noi, ca peste tot.

avem o vreme oribila, e cenusiu si ploua pe reprize, mai e si putin vant pe deasupra. insa e cald, nu e frig.

Pisi ceva noutati? ce fac copilutzii?

 

pupici si ne mai auzim.

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Claudia ai mei vin saptamana viitoar epe 6 la mine pentru o luna si o saptamana deci nu ma duc eu acasa. Suntem in probe. Roxy se va duce aici la scoala in perioada asta sa vedem cum se descurca. Incercam sa vedem daca ne putem desprinde de Romania... Este o decizie grea... Ma bucur ca frumosii tai sunt bine. La multi ani cu intarziere... Eu sunt cam cu capul i noti in utima vreme....

Elena cum este noua pozitie la serviciu?

Pisi [pup]si asteptam vesti.

Eu ma duc sa ma apuc de scris ca azi vreau sa termin corectiile la capitolul doi.

Pupici!

 

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Cristina ce fain ca vine familionul la tine! si cred ca ati luat o decizie tare buna, succes cu acomodarea. multumesc de urari si spor la corectat.

Elena ca tot uitat sa-ti zic...felicitari pt promovare! m-am tuns asa cum ma tund eu de obicei, imi sta bine, mai scurt, sa arat mai tanara [:D] (nu cereti poze ca n-am, nu are cine sa imi faca[:D])

cristies felicitari pt bebe, sa va traiasca!

 

ai mei aseara au fost asa dulci, am stat toti pe canapea in sufragerie si fiecare din noi a inceput sa povesteasca cum a fost ziua lui, a inceput Luca care ne-a povestit cum a fost la gradi, ce a mancat, cu cine s-a jucat, apoi barbatu-meu, eu, in final Marc cum a fost la scoala. Si apoi ne-a cantat Marc ceva ce a invatat la scoala, a fost asa dragutz, am fost ft placut surprinsi. iar Luca sa nu se lase la el, a inceput si el sa ne cante de la gradi.

 

va las ca trebuie sa ma duc sa fac ceva pe aici si apoi plec la scoala.

o zi buna tuturor.

 

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hcclara


Elena ca tot uitat sa-ti zic...felicitari pt promovare! m-am tuns asa cum ma tund eu de obicei, imi sta bine, mai scurt, sa arat mai tanara [:D] (nu cereti poze ca n-am, nu are cine sa imi faca[:D])



align="right" id="quote2">
Multumesc frumos.
Ba cer poze, ca eu am vazut o poza de-a ta candva si din ce imi amintesc in poza aratai "breath taking" .

Cristina, lucru de zor, citesc legislatie si documenatii precedente si cand vreau sa ma odihnesc fac grafice cu infiltratia in puturile piezometrice din corpul barajelor...pentru rapoartele ce trebuiesc predate pana la 15 aprilie.

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...