Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(32)


Recommended Posts

'neata!

Anca, la multi ani, sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca toate visele!

Oti fetita?[:D] sa fie sanatoasa, e practic, nu?

Nico multa sanatate!

Cristina a ajuns bine familia? cum a fost revederea?

 

la noi a nins ieri, azi e soare dar tare frig.

Il las pe fiu-meu la comp acum ca vrea sa se joace nu stiu ce.

pupici si un we placut tuturor.

 

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] doamnelor inginere [flo][flo2][flo]!

 

Cristinaid="red">, distractie placuta cu familia!

Claudiaid="red">, da, super practic, am nevoie doar de mici completari, in rest e oricum toata casa roz.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) si 18+ [fetita]id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI SI FERICITI ANI TUTUROR MANDRELOR POSESOARE DE SEX FRUMOS!id="red">id="size4"> [:D]

 

LA MULTI ANI, Ancuta, sa-ti aduca anul asta o bucurie care sa aibe ochisorii tai! Sa fii sanatoasa si sa ai parte in viata de tot ce-i frumos si scump pe lumea asta!id="red">id="size4">[flo][flo][flo]

 

Eu am trecut peste hop-ul RMN-ului, care mi-a stat ca un ghimpe in inima. Ieri am luat rezultatul si totul este in parametri normali, ceea ce inseamna (in traducere libera), ca in afara deficitului de hon de crestestere, Vladut nu mai are alte probleme. Azi inainteaza doctora dosarul la CJAS pentru aprobare si imediat ce comisia constituita ad-hoc isi va da acordul, vom primi tratamentul injectabil pentru 3 luni, dupa care urmeaza alta monitorizare, ajustarea dozajului in functie de rezultatele noilor testari si din nou eliberearea tratamentului pentru alte 3 luni si tot asa pana se echilibreaza corpul.

 

Va [pup] pe toate si va multumesc din suflet pentru extraordinarul suport moral pe care ni l-ati oferit in tot acest timp! [flo][flo][flo]

 

P.S. Imi cer scuze ca intru asa telegrafic, dar cred ca mi-a degerat timpul si s-a contractat teribil! Imediat ce voi avea mai multa vreme voi intra sa mai taifasuiesc cu voiid="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Am pregatit [cafea] din belsug si o portie zdravana de ceai cu lamaie.

Avem cod galben, deci ninge, ninge si iar ninge [:D]. Sper sa imi fac timp pentru sanius.

Pisi ma bucur ca nu sunt si alte probleme. Sper sa scapati repede si de injectii, sa fie ok dupa primele 3 luni. Cum reactioneaza la injectii? Alex e dezastru.

Am trecut si eu prin stresul RMN-ului cand avea Andra doar 14 zile. Pana la urma nu i-am mai facut, sper ca am luat cea mai buna decizie.

 

Eu am o perioada aglomerata, mult de lucru si chef de munca zero. Nu stiu cum sa ma adun [bang]. La casa ne-am oprit iar din lucru din motive de vreme. Am inceput sa cautam materiale pentru finisaje. Mi se pare foarte greu. In mare stiu cum vreau sa fie dar, am nevoie de cineva care sa ma ajute sa imbin totul frumos.

 

Cum ati petrecut de 8 Martie? Mie mi-a venit sotul cu flori, pizza si multe prajituri acasa. Asi fi vrut sa nu mai servesc prajituri o periada dar era pacat sa le arunc [:I]. Seara am mers la niste prieteni.

Cadou mi-am facut singura un set de argint. A fost greu sa nu il cumpar dupa ce l-am vazut.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=I6dhD8XWiYQ[/tube]

 

 

Deci ninge! Ninge - de - ninge! [q][q][q]

 

Vreau sa vina primavara cu alaiul ei de flori, sa zburde mieii pe campii, sa explodeze verdele crud si miile de culori sa ne-mpresoare din orice coltisor si miresmele sa ne-valuie cu delicatete... [flo][flo][flo] ...Curatz pushca si vorbesc prostii, ca iepurasul [bang][bang][bang]

 

Nicoid="red">, ce sa zic, Vladutid="red"> a rezistat eroic la spital cand i-am facut injectii si n-a zis nici pas, insa la RMN a fost un cosmar: nicicum nu am reusit sa-l conving sa se mai lase intepat, desi l-am rugat si l-am trombonit mai bine de-o jumatate de ora. Pana la urma a venit un muschiulos si l-a imobilizat pana i-au bagat fluturasul pe vena, dupa care s-a linistit. A recunoscut ca nu l-a durut si-a stat apoi cuminte pana a adormit. Aiurea ... nici nu mai vreau sa-mi amintesc. Zic multumesc c-am trecut si peste asta si sper sa nu mai ajungem pe acolo never!

 

... Cat despre partea de amenajari interioare, te cred ca esti debusolata: ai vrea multe, dar nu stii cum sa le combini ... Asa am patit si noi cand ne-am amenajat apartamentul si, pentru ca n-am putut sa ne facem ordine in idei, am angajat un designer si acum uitandu-ma la ce a iesit, ma bucur ca am procedat asa ... [pk]

 

[pup] fetele!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf Pisi, sper din tot sufletul sa nu mai ajungeti acolo.

Ce bine descri tu primavara. Am si uitat ce anotimp frumos e [:I].

La partea de amenajari ar fi simplu cu designer dar la noi in oras nu stiu pe nimeni. Stiu un arhitect tare priceput si in zona asta dar are un pret ....l-am consultat la inceput dar pana la urma am lucrat cu altul.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez de zor, fara prea mult spor, ca acum pe langa treaba efectiva am si sarcini organizatorice care consuma timp....

 

Zilele trecute a murit din cauza cancerului la colon (intins de fapt si la alte organe) si a lasat in urma un copilas de 5 ani pe care il va ingriji bunica, ca tatal lui era de mult iesit din peisaj. Si m-am intristat si ma obsedeaza gandul asta oribil de a lasa copilasul orfan. Am momente cand ma apuca bocete la ganduri din astea referitoare la "drobul de sare".

 

 

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

La multi ani Ancuta! Sa fi sanatoasa si tot ceea ce iti doresti sa ti se ideplineasca.

Pisi doamne sper sa scapati cat mai repede de toate astea....[pup]

Noi suntem bine azi. Roxy in fiecare zi mai putin azi a plans de nu se poate cand o duceam la scoala. Cred ca ii este greu bietului copil ca ea este vorbareata si acum nu poate sa se exprime plus invatata cu clasa ei unde toatalumea cred ca o cauta in coarne... In orice caz este bne azi ca nu a plans si plus a invata sicantec si mai multe cuvinte.

Ne-am si distrat. aseara am fost la piscina si acum doua zile la Alice in tara minunilor 3D si Roxy a fost impresionata. I-a placut mult si noua la fel. A fost asa de amuzant ca ar fi luat-o la fuga dupa un fluture care zbura catre tine din ecran. Este cel mai bun 3D pe care l-am vazut pana acum.

Sa va zic si eu la multi ani de ziua mamicilor ca deh eu musca fara cap am si uitat... Aici este pe 14 anul acesta.

Sper sa intru mai des. Acum fug ca a venit timpul sa plec sa o iau pe Roxy de la scoala.

Pupici!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...