Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (60)


Recommended Posts

lexi, daca n-as face ceva sport...cred ca si-un pahar cu apa s-ar vedea si la mine [:D] [pup] pe toate sa aveti un we plin de iubire Monica-Elizabet [url="www.reteteinimagini.com"]Retete in imagini[/url] [url="http://www.reteteinimagini.com/forum/index.php"]Impresii, pareri, retete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ohhh... plin! [:D] multumim Monica, la fel! [il] [pup]

 

stiti ca e obiceiul cu mersul la nasi duminica asta, asa incat eu azi am dat o fuga pe la cofetaria Alice si am cumparat un tort in ton si cu sarbatoarea de Sf.Valentin.... [il][il][il][il][il] credeti ca zice cineva ca nu putem declara iubire si nasilor de sf.valentin? [:D] va fac o poza si v-o arat ca tare fain e! abia astept sa-l si papam [sm] [:D] (noi o sa mergem maine in vizita pt.ca asa am convenit; duminica sa fie timp si de nasii nasilor si tot asa [:D])

 

revin cu poza deci... [recevere]

 

kid="limegreen">aid="pink">rid="green">lid="orange">iid="purple">gid="blue">uid="red">tid="limegreen">zid="yellow">aid="blue">

sunt mamica Adelutei [bis]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moamaaa, ce bine arata tortul![pofta] Distractie placuta la nasi![pup]

Monica, ai dreptate, eu nu fac miscare deloc. De aceea abia astept luna aprilie ca sa imi fac abonament la aerobic.

Eu ieri am avut o surpriza soc: cand am ajuns acasa mi-a spus sotul ca au venit aia in sfarsit sa ne bage netul, asa ca acum avem internet si acasa, dupa aproape 4 luni de asteptari...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Aici iarasi ninge, iar azi eram singura care isi curata masina dis-de-dimineata, pentru ca azi e zi libera si la nemti si la luxemburghezi. Numai noi lucram...[q]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helllo fetelor,

 

da, tortuletul a fost bun, iar weekendul perfect! am fi vrut sa mergem si noi la portile deschise la CASA POPORULUI dar ne-a speriat televizorul cu cozile pe care le filmau acolo; dar cred ca am luat teapa cu televizorul si poate ca in realitate nu era asa o mare de lume sau poate ca nu se astepta mult pana la intrare; vedem, data viitoare poate suntem mai curajosi!

 

in schimb am fost in plimbari prin alte locuri ceea ce a fost pe placul nostru al tuturor, mai ales al Adelutei! [cool]

 

Lexi si la noi a nins/lapovitat ieri pe aici, dar azi vad ca e soareeeeeeeeeeee de primavara si senin chiar (cu toate ca la ora 6.30-7.00 era o ceata groasa... brrr)

 

Monicutza super fain ca e liber.. vrem si noi la carnaval; vrem si poza cu voi daca vrei sa faci/sa pui... poate daca nu public, macar pe email sa ne dai vreun link ceva sa va vedem in pozici de carnaval brazilian adevarat! [olala]

 

Alinuta unde ai bagat nasu'? in plapumioara? nu mai iesi de-acolo? hai ca vine iar primavara, vezi? [:D]

 

pup si pe restul fetelor! [pup]

[recevere]

 

 

 

kid="limegreen">aid="pink">rid="green">lid="orange">iid="purple">gid="blue">uid="red">tid="limegreen">zid="yellow">aid="blue">

sunt mamica Adelutei [bis]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Karli, si aici e soare azi dar nu-mi fac iluzii ca va tine prea mult vremea frumoasa. Ma bucur ca ati avut asa un weekend frumos.[pup]

Restul fetelor, unde sunteti?

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helloooo,

 

eu sunt aici, va citesc [asia]

astept primavara ca m-am saturata de atata zapada,apa,ploi [ninge]

ieri mi-am luat cizme de la piata ca am ajuns acasa cu picioarele ude[alcool]

 

va [pup] pe toate

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vioid="purple"> [trombon], mamica lui MIHNEAid="blue"> [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Pastreaza-ti gandurile pozitive, pentru ca aceste ganduri vor deveni cuvinte.

Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni.

Pastreaza-ti actiunile pozitive, pentru ca aceste actiuni pot deveni obiceiuri.

Pastreaza-ti obiceiurile pozitive, pentru ca acestea pot deveni modul tau de a trai.

Pastreaza-ti modul de viata pozitiv, pentru ca acest mod de viata poate deveni destinul tau.id="size2">

Mahatma Gandhi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...