Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (60)


Recommended Posts

Buna tuturor.

Am avut si noi sambata vreme buna si ceva soare, asa ca am iesit repede in parc la leagane, apoi la o plimbarica prin padure, pana la o troita. A fost foarte frumos, desi mai batea vantul si se facea putin mai frig din cand in cand. In schimb ieri a fost urat, a nins peste noapte, apoi a inceput sa ploua...Am stat in casa mai ales ca Mariei a inceput sa-i curga nasul ca o cismea. Azi noapte a dormit ff prost, nu putea respira, se foia, tusea, plangea... tare mila mi-a fost de ea, sper ca in noaptea asta sa fie mai bine.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] si eu fetele rahoviste primavaratice [:D]

sa va fie de bine salatzicile rodicuta si alinutza [pup]

sanatate multa Mariutei tale lexi [pup]

 

noi n-am fost la carnaval...ne-am uitat la tv la cel de la rio...aici in oras nu e decat mare aglomeratie, costume de proasta calitate...si nebunie mare...prefer sa nu ma mai duc...am mai fost in alti ani si nu ne-a placut...la rio e altceva insa si acolo e periculos...

 

sa aveti o saptamana buna[pup]

 

Monica-Elizabet

 

Retete in imaginiid="size2">

 

Impresii, pareri, retete

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Am avut o noapte foarte grea din cauza ca Maria id="orange">nu a dormit aproape deloc. Sunt chiauna. Si, colac peste pupaza a inceput sa ma doara si pe mine in gat, semn de raceala...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi
Buna Mushil, bun venit printre noi. Sa-ti traiasca baietelul![flo]In ce zona din Rahova stai?[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">Si primele perluteid="orange">id="size1">
Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">Buna,Eu stau pe Birca colt cu Dumbrava Noua, pe laga Guliver.Darius Matei 3 luni si 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola frumoaselor

 

Karli promit ca astazi, maine cel tarziu, va arat poze cu burtoiul. Te invidiez pentru vizita la targul de la Muzeul Satului. Eu habar n-am avut, ca altfel eram si noi pe acolo motz cocotz.

Lexi pfuuuuu, ce nasol. Mai intai enteroviroza acum ... ati dat-o in altceva. Sanatate multa multa, sper sa scapati repede repede. Ma gandesc ca poate ati cules un virus de pe undeva, dat fiind faptul ca imunitatea era destul de scazuta in urma luptei cu enteroviroza. Nasol oricum.

Monica si voi aveti parte de carnaval, nebunie, costume de proasta calitate??? Ca si noi pe aici tot ceva de genul asta. N-am avut de lucru aseara si m-am uitat la televizor la emisiune de stiri/talk show...o chestie de genul asta. Vai de capul nostru!!!!!

Vio nu vrei sa apari sa ne spui despre ce "scula" e vorba??? Ne-ai facut curioase. Sa stii ca intram la banuieli [:D]

Mushil bine ai venit printre noi. Sa iti traiasca baietelul. Sa intri sa ne mai povestesti despre voi.

 

Astazi am facut o super plimbare cu copilul pe afara, cu tricicleta normal ca de cand pofteste la ea saracutul. Caaaaaald si bineeeeee, mai ales pe Barca era un soare de l-am lasat cu hainuta descheiata si cu capul gol. La intoarcere bietul copil a adormit in tricicleta. [bang]. De s-ar mentine vremea asta asa frumoasa si de n-ar ploua iarasi.... Nu de alta dar eu nu am apucat sa imi iau cizme de cauciuc.

In alta ordine de idei, eu am intrat in saptamana 28, adica in luna a 7-a, adica in ultimul trimestru. Sa va mai spun ca (,) cu ocazia asta mi-a intrat si o bucata din morcov ...stiti voi unde? [panic] Vai de capul meu ce putin mai am!!!!!!!

Si de parca nu sunt eu suficient de depresiva in ultima vreme, ma mai si manaca in [indecent] sa ma uit pe zone reality la Birth Stories (povesti ale nasterilor) si cand vad cum nasc femeile alea pe acolo si cand vad bebelusii aia mici si dragalasi si nou nascuti, ma apuca mai fetelor un boceeeeet de sare camasa pe mine.

 

Gata, ma duc la treburile mele

[pup] fetele

 

Alina, mamica mandra a piciului Tudor si [gravi] 27+

 

Handmade by Alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iupiii...avem vecina noua [:D]

bine ai venit Mushil si maica-mea tot pe barca sta f aproape de Guliver, si vio(mamica lui Mihnea la fel)

cand vin in ro...abia astept sa ne vedem toate in formula largita cu multi bebelasi

vickyyy...mai zii si tu ceva...tot asa incet ne-a abandonat si cris(aissa) [q][q]

 

Monica-Elizabet

 

Retete in imaginiid="size2">

 

Impresii, pareri, retete

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
iupiii...avem vecina noua [:D]bine ai venit Mushil si maica-mea tot pe barca sta f aproape de Guliver, si vio(mamica lui Mihnea la fel)cand vin in ro...abia astept sa ne vedem toate in formula largita cu multi bebelasivickyyy...mai zii si tu ceva...tot asa incet ne-a abandonat si cris(aissa) [q][q]Monica-Elizabet Retete in imaginiid="size2">Impresii, pareri, retete
align="right" id="quote2">Uau, locuiesti in Brazilia.Cat de frumos!Am facut si eu acum vreo 4 ani un curs de portugheza, imi place f mult, mai ales accentul.Darius Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...