Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (166)


Recommended Posts

Vreau si eu pe lista ca poate asa ma incumet si trec mai des prin dreptul oglinzii [:D] si cu ocazia asta imi voi permite sa-mi fac si eu planuri pentru sfarsitul de an viitor sa ajungem undeva la soare,la mare...[:I] Donia, pot sa spun ca te invidiez [pup]?Distractie placuta si sa aveti parte de vreme excelenta Va urez si eu un An Nou 2010 mai bun, mai bogat, DD sa ne dea la toti sanatate si sa ne bucuram cat mai mult de ceea ce avem. Distractie placuta. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am intrat pe fuga sa vad ce mai faceti, si am nimerit la fix! Va rog mult, treceti-ma si pe mine pe lista. O sa fac probabil mai mult miscare cat o alaptez pe Sophia, dar voi incerca si sa tai dulciurile si saraturile. Nelia, multumesc pentru link-uri (la Mihaela Mihai am si [q] un pic). Pucku, cand nasti? Incerc sa citesc din urma si revin cand ma lasa fetele. [pup] Laura "At first, dreams seem impossible, then improbable, and eventually inevitable. " Christopher Reeve
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele de pe lista, mai aveti doar o zi si o noapte de mancat [:D] Din fericire, eu sarbatoresc trecerea in noul an muncind pret de 4 zile, incepand de maine, asa ca n-o sa prea am ocazia sa mananc, drept pentru care nici nu gatesc. Oricum, dupa zilele pline de la Craciun incoace, tare mai tanjesc dupa ceva buruieni, frunze, tulpine sau radacini. bebitzu, philip si LauraB, bun venit pe lista! Oare sa facem subiect separat si sa ne apucam sa marturisim ce metode secrete avem? Ce exersam si ce mancam? Si cu ce rezultate? Numai ca daca o fi sa fie, tare as vrea sa ramana subiectul la Diaspora, ca pe la Femina intim eu de abia trec din an in paste, efectiv nu prea am timp sa ma plimb printre forumuri. Na, mai veniti si voi cu pareri, eu nu-s musai pro subiect separat, insa ma gandesc sa nu monopolizam discutia la sezatoare. mamaana, daca esti cu adevarat ingrijorata de neputinta de a te ingrasa, discuta cu medicul de familie sa iti testeze tiroida. Poate suferi de vreo hipertiroidie. Eu am fixul cu tiroida, stiu [:D] Dar de ceva vreme incoace am realizat cat de comuna e disfunctia tiroidei si cat de des e nebagata in seama. mQQm, ce Craciunel dragut ai avut pe langa brad! [olala] Oare ti-am mai zis? Ca asa cunoscute imi suna cuvintele astea... bebitzu, crezi ca eu ma duc in Cuba ca sa ma etalez? Nuuuu, o sa ma acopar cat mai gratios cu putinta... mai am putin si o sa propun obligativitatea purtarii hainelor pe plaja si in piscina [:D] Intrebare intrebatoare prinvind Cuba - primim de la hotel si prosoape pentru plaja, piscina?
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ati prins cu dietele, asta e si obiectivul meu pe 2010 printre altele.[:D] De cand am venit in Ca, se tot aduna kg. Ana, eu am abonament la Swann. www.swann.ca Din pacate, nici o data pe sapt. nu ajung. Ce e bine ca exercitiile sunt supervizate, sedinta e de 30 minute cu muzica, si ca au camera cu jucarii, TV, filme pentru copii. Eu merg mereu cu Anca. Eu merg la un centru de aici de lg. casa pe Samson. Daca te tenteaza, poate ne dam intalnire, si o sa avem si rezultate mai bune. De fapt, intrasem sa va spun La Multi Ani pentru 2010. Sa fim sanatosi, si sa ne bucuram de ce avem, si ceva in plus. Donia, da, primiti de la hotel prosoape la piscina-plaja. E bine sa aveti si unul de al vostru la voi, la noi la hotel, se mai terminau. Unde mergeti in Cuba ? Noi am fost in Cayo Coco (Guillermo) in mai[:D] la Iberostar Daiquiri, si a fost cea mai frumoasa vacanta a noastra. Vacanta placuta !! Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cge Noi am fost in Cayo Coco (Guillermo) in mai[:D] la Iberostar Daiquiri, si a fost cea mai frumoasa vacanta a noastra.
Cayo Coco si noi [pk], Blau Colonial, si de abia astept! Multumesc de urari si de prosoape [:D], iau totusi si unul de samanta in valize... Vaaai, deja imi vine sa plang ca o sa stam doar 7 nopti [q]
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, mersi- vin- cum sa nu, e ca singura nu ma tin de treaba; vorbim in ianuarie si ne dam intilnire [pup] tocmai ce-am calculat indicele de masa corporala si mi-a crescut determinarea (uoof:)) http://www.swann.ca/calcul-imc Donia, ce sa zic- ar merge subiect separat dar aici la calatorii- numai sa nu ni-l transporte moderatorii pe la forumuri specifice. ualeu ce te invidiez cu vacanta [:)]; se dau tot timpul prosoape de plaje: unul/persoana- la iesire din camera in drum spre plaja le culegi, cind le predai primesti la schimb uscate (dupa-masa)- asta in Cuba, in Dominicana aveam la discretie lasate la indemina linga piscina si un loc unde le aruncam pe cele umede; du-ti doar prosoape de dus, de plaja nu cred ca-i cazul sa incarci bagaje; sa iei multe jucarii de plaja pentru copii: prostii de la dollarama (acolo-s scumpe) marule, ce ma distrezi cu nominalizarile :)) http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce nominalizare, care gala??? Detalii, ca nu stiu despre ce vorbesti. Sa stiti ca si eu m-am gindit toata dupa-amiaza la cum facem: subiect separat, scriem aici sau ne luam inima in dinti si cerem subforum ca la MJ si la alegeri!?! Eu am slabit dupa Agata impreuna cu o prietena, la distanta si e tare-tare stimulant cind nu esti singura.
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...