Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR. DORINA CODREANU! GIULESTI


Recommended Posts

Buna.Dupa 5 ani si 3 fiv-uri esuate facute la Giulesti cu dr Marinescu, mi-am zis ca nu mai calc in viata mea prin acel spital. Insa din lipsa de bani si mai ales beneficiind de acea reducere de 600E m-am gandit sa merg la acelasi spital insa la alt dr.Ma orientasem spre Ungaria, insa am vazut si acolo destule nereusite, care m-au descumpanit.Am ajuns la concluzia ca nici un dr nu-i D-zeu, FIV-ul este o loterie si depinde in primul rand de organismul nostru. Nu am ce sa-i reprosez dr Marinescu, el si-a facut datoria, dar e ff ocupat.As vrea sa merg la dr CODREANU.Din vedere o stiu, e o draguta,stiu si un caz concret reusit cu gemeni, care m-a determinat s-o aleg. V-as fi indatorata daca mi-ati da mai multe amanunte, daca ati facut FIV cu ea, daca are reusite.Va multumesc![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

IAZMIN[pup][pup] tu stii ca eu am reusit cu ea. Tot ea m-a operat ,m-a curatat bine si apoi am facut fiv.In afara ca am reusit am reactionat asa bine ca am 4 embrioni si la congelat. Tu stii povestea mea am intrat sa-ti zic ca mergand la eco. de sarcina primele luni erau multe femei pe care la ajutase,dar care nu scriu pe D.C/,ba chiar era o doamna cu tripleti si era tare ocrotita de ea. Sfatul meu este sa te duci la o prima consultatie si sa-ti faci o edee. TE PUP SI ORIUNDE AI FACE SA FIE CU REUSITA.[pup] iana [gravi]34+ [baietel] Mario Constantin si[fetita]Sophia Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

POSTAT DE ALID LA SUBIECTUL FIV: buna la toate fivoasele, nu am mai intrat de mult pe forum, dar acum vin cu o veste buna. am facut fertilizarea la giulesti in aceasta luna cu doctorita Codreanu, iar pe 23.12.2009, beta hgg a iesit pozitiva de 240. Am fost foarte fericita si eu si sotul pentru ca de 6 ani ne chinuim sa facem un copil. de cate ori ne duceam la controale, nu ne gaseau nimic anormal. eu am avut in schimb o mica problema cu prolactina, care era mai ridicata. vreau sa va spun ca trebuie sa fiti optimiste si sa aveti incredere ca cineva acolo sus ne iubeste. tot ceea ce se intampla se face numai cu voia lui d-zeu. POSTAT DE ALID LA ODISEE: Romania Trimis la: - 29/12/2009 : 18:22:15 iana mari - am facut la giulesti cu doctorita Codreanu; este o persoana de nota 10. alid4+ iana [gravi]34+ [baietel] Mario Constantin si[fetita]Sophia Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Citat:
citat din mesajul lui iazminn
Buna.Dupa 5 ani si 3 fiv-uri esuate facute la Giulesti cu dr Marinescu, mi-am zis ca nu mai calc in viata mea prin acel spital. Insa din lipsa de bani si mai ales beneficiind de acea reducere de 600E m-am gandit sa merg la acelasi spital insa la alt dr.Ma orientasem spre Ungaria, insa am vazut si acolo destule nereusite, care m-au descumpanit.Am ajuns la concluzia ca nici un dr nu-i D-zeu, FIV-ul este o loterie si depinde in primul rand de organismul nostru. Nu am ce sa-i reprosez dr Marinescu, el si-a facut datoria, dar e ff ocupat.As vrea sa merg la dr CODREANU.Din vedere o stiu, e o draguta,stiu si un caz concret reusit cu gemeni, care m-a determinat s-o aleg. V-as fi indatorata daca mi-ati da mai multe amanunte, daca ati facut FIV cu ea, daca are reusite.Va multumesc![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Din nefericire doamna doctor nu mai merge la Gynera (nu stia tipa de la receptie sa-mi spuna daca o sa lipseasca doar o perioada sau nu va mai merge deloc). Stie cineva daca dansa mai merge pe la vreun alt cabinet sau clinica particulara? Eu sunt pacienta dansei din noiembrie anul trecut. Pana la dansa am fost pe la vreo alti 10 medici, unii mai competenti, altii mai putini competenti. Ma lupt sa fac un bebe de 4 ani si sufar de sindrom de ovare polichistice. Pana acum la dansa am facut 2 interventii: o punctionare vaginala de chist si o laparoscopie, ambele la Giulesti. Sunt foarte multumita pana acum, mi se pare un doctor sufletist si competent, o combinatie destul de rar gasita in Romania zilelor nostre. Din nefericire eu trebuie sa merg in continuare la dansa pentru monitorizari, iar programul nu-mi permite sa merg la spital la orele pranzului cand face dansa consultatii. Daca stie sau daca afla cineva daca doamna doctor merge pe la vreun cabinet particular va rog sa dati de veste. Multumesc si bafta multa in demersurile fiecareia pentru obtinerea celui mai de pret lucru in viata unui om : un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...