Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata tuturor mamicilor din Iasi. Este prea tarziu sa ma inscriu si eu in club? Puiul meu e cam mare, strengarul are 8 anisori...Dar ce conteaza? Traim in acelasi oras si respiram acelasi aer (garantat). Ma primiti si pe mine[flo]? (cam tarziu cu sorcova, dar eu sunt cam cu sorcova tot anu dusa[alcool], asa ca....[:D] )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Anca,Ionitza,Gabi,multumesc fetelor,nu e chiar asa... Anca,tu ai grija cu cazutul asta..:)).Ce-ti mai face piciorul? Ioana,nu e martipan ci pasta de zahar sau de lapte praf.Sant cam scumpe migdalele ca sa-mi permit sa fac martipan,cate 1.2 kg cat imi trebuie sa ma joc la un tort. Gabi,zi-mi si mie de unde cumpar un balon cu heliu ,de ala argintiu nu din cauciuc.Mi-ar trebui si o felicitare de aia hazlie,ceva cu insanatosire grabnica..cica sant prin oras,insa pe unde oare? Lacramioara,multumim de cafea. Iasmin,bine ai venit! Va doresc o zi buna! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Herra, fetita mea termina anul asta la Cuvioasa Parascheva - f buna gradinita, si Doamna Directoare e o femeie etraordinara! Adriana, nu e cazul sa fii modesta m-am uitat si la alte minunatii din urma [olala] Iasmin, noi ne cunoastem deja de la IPL [:D] http://decoratiuni-pentru-copii.blogspot.com/ http://gospodina-bubulina.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc adi pentru urarea de bun venit. Ionitza, asa este, noi ne-am cunoscut la subiectul tau de la femina club (parca) IPL. Fii-mio a facut gradinita la cea cu program prelungit Sfantul Nicolae, fata in fata cu baia comunala. Doamnele educatoare si domnisoara directoare sunt toate dulci si super (te poti intelege cu ele foarte bine). Dar exista si o anumita domana ''supraveghetoare'' care ...cam altoieste copiii. Spatiu este si el prea mic fata de necesar, mancarea e..aproximativ ok. Din cate mi s-a spus, intr-adevar, la gradinita cu program prelungit Sfanta Paracheva (din Cantemir) ar fi conditii ideale. Eu si sotul meu am stabilit ca atunci cand vine vorba de kinder sa nu ne zgarcim, asa ca de cate ori a fost vorba de inscris puiul am...''uns'' cum se zice. Deci un pachetel de cafea, o atentie, ceva, cred ca fac de multe ori ''miracole'' si copilul poate fi inscris cu succes. Trebuie doar un pic de tupeu. Dar acest tupeu noi mamicile il capatam imediat ce ne tinem puiul in brate, nu?[flo][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Kisstherain, daca locuiesti in zona si vrei sa-l inscrii la program scurt, nu cred ca ai nevoie de pile! La program lung e mai aglomerat. Eventual poate iti recomanda cineva o educatoate buna. Imi pare rau, eu nu cunosc deloc zona aceea. Numai bine, Ioana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire Carmen[flo]! Adriana, tortul tau e ceva extraordinar. Se vede ca ai talent si nu in ultimul rand rabdare[cool]. Ma gandesc totusi ca te ajuti de ceva ca sa poti face asa minunatii. E vorba de anunmite matrite sau mulaje? Toate sunt superbe. Eu oricum sunt ''doua maini stangi'' (cum imi zice mama). Poate ne spui si secretele acest minunate realizari culinare???[:D] Iasmin, mama de strengar de 8 anisori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, e posibil sa ne stim macar din vedere, daca nu-s in aceeasi grupa. Deea e la d-na Fodor Ana si D-na Ioana. Am depus dosarul la Gen 23. sper ca inseamna ca am inscris-o, nu? [:D] Parca Alex tot la 23, nu? http://decoratiuni-pentru-copii.blogspot.com/ http://gospodina-bubulina.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...