Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ionitza
Carmen, e posibil sa ne stim macar din vedere, daca nu-s in aceeasi grupa. Deea e la d-na Fodor Ana si D-na Ioana. Am depus dosarul la Gen 23. sper ca inseamna ca am inscris-o, nu? [:D] Parca Alex tot la 23, nu?
Alex e la cealalta grupa pregatitoare. Eu ajung rar la gradinita, mama il aduce - il las in fata gradinitei adica - si ia la 12 de la gradinita pe Alex. Deci eposibil cum spui si tu sa ne fi incrucisat pe holurile gradinitei. Nu stiu ce sa spun. Ai optat pentru o anumita invatatoare? Daca esti din zona ai prioritate, adica copilul e inscris dar dupa 20 ian suna la ei sau mergi la ei si intereseaza-te ca sa afli la ce invatatoare e fetita. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Eu sant stramba toata-adica ma dor toate oasele.Fii-mea asnoapte s-a apucat de strigat dupa mine c-a visat urat si m-am intins langa ea in pat,si-am dormit pe o dunga,cu o mana pe sub capul ei.M-am tot trezit si incercat sa plec insa se trezea si ea de fiecare data si-mi spunea sa nu plec inca. Si-acu dorm pe mine. Bine ca azi n-avem scoala. Anca ,mersi,am gasit in Carrfoure chiar ce-mi trebuia,cu urari de insanatosire,10 lei,la Jokee. Multumesc fetelor,tortul a fost o provocare si ptr mine,trei zile m-am gandit cum sa-l fac si in doua l-am facut. Iasmin,la corabie n-am folosit alte unelte decat doua maini,un cutit mic si o scobitoare. Cu mulaj dupa o statueta am facut mana cu fetita. Cat despre secrete..placere de a lucra,rabdare,perseverenta...exercitiu si multe ore pierdute pe net ptr a invata diverse . Azi am de strans bradul,de spalat rufe,facut ordine,calcat si lucrat cu fiimea la bratari de prietenie-au inceput sa-si cadoriseasca prin clasa,iar fiimea vrea sa dea la toti copiii..-..sper sa nu se topeasca leaca de zapada cat am eu treaba prin casa,poate mai prindem macar de o plimbare. Va doresc o zi buna si va servesc cu o ceasca de ceai caldut ! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va amintiti cumva de un restaurant - bar - ce-o fi fost el, New Yorker ? Era prin 1995 cred pe Stefan cel Mare, in spatele cubului, inainte sa fie acolo Avicena. M-ar interesa daca stie cineva daca mai exista in perioada 1997-2000. Multumesc. Gea, mami de Catinca-Ruxandra [url="http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=59102"]frumoasa mamei[/url] [url="http://s582.photobucket.com/albums/ss265/cgeea/?track=share_email_album_view_click"]Catinca[/url] [url="http://lucianblog.wordpress.com/"]sotul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, e total mister pentru mine tortul minunat pe care l-ai facut[alcool]. Eu am facut casuta de turta dulce de Craciun, si dupa multa, multa munca pot sa spun ca nu mi-a iesit asa minunat. Am ornat casuta de turta dulce cu un fel de ''sirop'' pe care l-am gasit pe un site, facut din 4 albusuri si 500 de grame de zahar toss. Am avut mult de furca cu acest sirop si de aceea vroiam sa te intreb ce fel de pasta de zahar ai folosit (stiu ca ar trebui sa fie secret, dar please, macar indruma-ma la o pagina ceva[batcap] ca eu ma dumiresc mai greu cu unele treburi). Multumesc mult. Iasmin, mamica de strengar de 8 anisori.[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte... si fug. Asa frumos ninge afara.... Adi, orice ar fi.... tot talent iti trebuie... Eu ma minunez cand ma uit la ce mesteresti tu.... Acolo e maiestrie.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][flo]Buna dimineata tuturor! Ma gandeam ca odata ce puii se maresc (al meu baietel are 8 ani), mai scapam de unele griji.. Asta noapte a venit Codrin la mine la ora 2.30 ca nu poate dormi... L-am luat in pat cu mine si cand sa-l pup am vazut ca ardea tare. Ba inca respiratia ii suiera din cauza febrei. In gat nu are nimic, la burtica nu pare sa fie nimic (pentru ca nu are scaune moi), ma intreb ce o fi. Abia astept sa merg cu el la medicul de familie (nici nu mai stiu ce program are). Uff...copiii!!!! Multa sanatate va doresc si pentru cele care ies afara la un sanius, joaca placuta![flo] Iasmin, mamica de strengar de 8 anisori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...