Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (91)


Recommended Posts

La multi ani! Mihnea Sa cresti sanatos .
Citat:
citat din mesajul lui iulia-stefy zz.ll.2006 – Andreia (Darria) zz.ll.19xx - Darria (Nadia)
Lacramioara: la noi raman doar anii [flo] Al meu este 1976 [:)] Cristina(herra):uite programul afisat la noi, la gradi. 4ian - 29 ian. curs. 30 ian-7 febr. - vac. intre semestre [b]sem. II: 8 febr. - 11 iunie 2010 8 febr. - 2 apr. - curs 3 apr. - 11 apr. - vacanta 12 apr. - 11 iunie - curs 12 iunie- 12 sept. - vac. vara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI !!!! Va doresc sa aveti un an plin de sanatate si realizari pe toate planurile si de asemeni sa reusiti sa va bucurati de familie si copilasi! Noi am ajuns aseara acasa si azi am inceput scoala...cu un chef...nu va zic...Octavian nici nu se putea trezi si nu voia la scoala...Matei abia astepta sa ajunga sa se intalneasca cu colegii...deci eu trebuie sa ma adaptez...Partea simpatica e ca azi noapte pe la 12 misunau prin casa...ca ei nu pot dormi, se bagasera pe la 10 in pat si nu adormisera...e drept ca au dormit in masina in drum spre casa, de la bunici si cat au fost la bunici au exagerat cu ora de culcare...ducand-o pana la 12-1 noaptea. Speram ca saptamana aceasta sa ne revenim...daca nu cumva mai repede, caci Otto are teza miercuri la lb. romana... Anca, LA MULTI ANI pentru puiut, sa creasca mare si sa va bucurati de el![pup] (daca aveti nevoie de cate ceva pentru aniversari, petreceri, etc...dati un semn din timp pentru ca am salvate tot felul de nr de telefon de la firme care se ocupa de decoratiuni, clovni, etc...cu care am mai colaboraqt eu de-a lungul timpului [flo]) Mihnea , LA MULTI ANI , sa cresti mare si puternic si sa fii sanatos!!! Voua fetelor va doresc o saptamana plina de spor si sa va acomodati din nou la program: scoala, gradi, serviciu, etc... Dau cafelutza azi...desi e cam tarziu acum. Pupici, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sar'na de cafea!
LA MULTI ANI ALICE!
Carmen, zi-ne si noua cum a fost cu inscrierea si..... daca se poate si daca e cazul despre vreo sponsorizare, ceva [:D] Trebuie sa inscriu si eu fata. Sa avem o saptamina usoara ca sa ne intram in ritm! http://decoratiuni-pentru-copii.blogspot.com/ http://gospodina-bubulina.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...