Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (91)


Recommended Posts

Gabriela, depinde de multe... as veni sincer, sa vad cum negociez cu ai mei... de la 17 Alex are tenis... si ma gandesc ca dupa aia nu mai fac engleza cu el... mai m-am saturat de eu de engleza lui... nu mai are bietul copil timp de joaca nu alta! sunt in dubii sincer! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sorcova ,vesela, Sa traiti sa infloriti, Un an nou fara griji sa primiti! La multi ani 2010! La multi ani de Sf VAsile! La multi ani Ionilor si Ioanelor! La multi ani Matei,Mihnea,Codrut,David-Andrei! La multi ani Alice! La multi ani Cristina! Sa ne traiti intru multi ani sanatosi si frumosi si sa va bucurati de viata impreuna cu cei dragi! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Refac strigarea pt cuconada...dar se poate si vineri pe la 18...daca sunt mai multe doritoare. Edit: Ramane vineri..adica maine la ora 18 la Pizaa Pazzo in Tudor. Deci 1. CarmenP 2. Nora 3. Eu 4. Kisstherain 5. Acvi... 6. mariussimiuc ? 7. aime ? 8. adusca ? 9. amironeanu 10 Mihaela..prietena Norei 11.adi69 si mai asteptam inscrieri...anuntati sa completam lista. Pupici Gabriela Edit: Am facut revervare la Pizza Pazzo la ora 18...numele Gabriela. Abia astept sa ne revedem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand LA MULTI ANI!, un an cat mai bun, cu sanatate, bucurii, dragoste si bani multi! Noroc de telefonul Norei ca eu nu am intrat de mult, vad ca sunt pe lista, deci spun prezent. Vad eu cum jonglez cu familia, sa vad cum il mituiesc pe al meu sot ... Pupici, Andrea [mamica] de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"]Stefania [/url][zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007) Poze[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! LA MULTI ANI CRISTINA, si buni! eu nu pot sub nici o forma sa vin, am o luna ianuarie super-aglomerata. dar nu ma pot abtine - tot in tudor? nu mai schimbati locatia? daca tot iesim atat de rar, sunt atatea locuri mult mai faine - parerea mea...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluty! Fetele, nu promit ca ajung la cuconiada, incerc.... Mi-as dori tare mult. Despre scoala romaneasca...nu stiu ce sa spun. Eu doar am povestit cum a decurs testarea. Nu cred ca fost sub forma unui test eliminatoriu. Probabil doar ca sa isi faca d-na invatatoare o imagine despre nivelul copiilor. Zic si eu... Intr-adevar, trebuie sa avem incredere in invatatoare, ca stie ea mai bine. Ce imi doresc eu intr-adevar: sa il faca pe Stefan sa se simta iubit, placut. Asta am gasit la gradinita, la d-nele educatoare si de aceea nici nu m-am interesat atat de mult ce anume face, daca scrie, citeste acolo sau nu. Consider ca la gardinita mai ales, dar si la scoala, copilul trebuie sa se simta valorizat, incurajat si acceptat asa cum e el, asta e cel mai important. La cum e sistemul nostru de invatamant acum...notele sunt neimportante. Nu cred ca mai are vreo relelvanta nici daca e la o anume scoala sau nu. Important e sa deprinda niste reguli de igiena intelectuala, sa inteleaga ca e important sa muncesti ca sa obtii rezultate si...cam atat. Zic eu acum...in prag de clasa I. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa citesc impresii despre intalnire, dar se pare ca nu am ce citi.... eu nu am reusit sa ajung... Sunt racita si merg si la dentist si ziua de ieri a fost full, ca toata saptamana si nu am reusit sa ajung, desi mi-am dorit sa ajung... Se pare ca n-a fost sa fie... Va ofer o [cafea] fierbinte si va doresc week-end placut. Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...