Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Angajatori si angajati in Romania si pe glob


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui violetan
Elena, multumesc foarte mult! Imi cer scuze si eu ca am fost off topic; initial deschisesem subiect, dar am renuntat la idee, pentru ca nu mi s-a parut suficient de atractiv...[bang] Inca o data multumesc mult pentru info! [pup] Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
Cauta "Director de Dezvoltare".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu lucrez la HR, am cautat pe internet acest COR, asa ca daca raspunsul meu este aiurea imi cer scuze. Am gasit pozitii de director departament cercetare-dezvoltare (121027) sau director stiintific cercetare-dezvoltare (121007) sau conducatori in cercetare-dezvoltare (1237) - care mie mi se par mai potrivite. Depinde ce anume face angajatul respectiv caruia tu ii cauti incadrarea. De exemplu in cazul nostru, BDM nu se ocupa deloc de clienti, ci dezvolta portofoliul de produse ale companiei (prin achizitii/preluari) - deci inlocuirea lui cu "director de vanzari" nu merge deloc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, De ce nu il pui "product manager"? standard sau senior, depinde de cerinte evident. Ruxi, chiar daca e stresant nu vreau sa plec si asta nu din cauza crizei. Am oferta in orice moment si pe pozitie similara. Dar din perspectiva dezvoltarii profesionale ceea ce am de facut cel putin in prima parte a lui 2010 se potriveste la fix cu path-ul anterior. Nu oriunde ai ocazia sa faci mari integrari pe sisteme de data warehouse, nu oriunde ai bani pentru investitii si cel mai important oamenii sunt super (ma refer la developeri si working level)[:D] si mi-e jale sa-i las pe mana altuia. Asa ca pana una alta, ne "foim" unul pe altul cum bine spunea Mediajust [:D] Evident ca nu exclud total o mutare, dar in ro nu prea mai am unde sa ma duc, oriunde m-as duce sigur gasesc cate ceva din metehnele pe care bine le cunosc, asa ca ar trebui sa ma duc in strainatate pe alti bani, ceea ce nu vreau din motive de familie. Numai daca s-ar decide si sotul sa plece, atunci ar fi o treaba super. Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...