Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 77


Recommended Posts

Neata

am dat sange, dar am uitat sa intreb cand e gata [bang]

M-am enervat f tare pe drum, pt ca am facut mai mult de 1 ora pana in Grivita si dadeam sange la ora la care trebuia sa fiu la servici. La analize era o masa compacta de oameni, mi-au recoltat la MMF.

Ma tot uit pe site, sper ca dupa 12 sa vad rez, cam asa afiseaza parca.

Am luat si rezultatul la testul MAR indirect, din care nu inteleg mare lucru. d-na Vaduva a zis ca e negativ, si ca sotul sta bine, asa ca nu ma mai stresez si cu el.

 

---------------------------------------------

MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote

 

sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6

Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt id="size1"> id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FAAASSSS ! Nu e cu ochisori. nu stiu ce valoare am. am primit un tel, dar nu eram in birou asa ca am citit doar sms-ul ca e negativ si sa intrerup tratamentul. asta e, mai tragem o data.

diseara "sarbatorim" cu un pahar de vin rosu de tara. Luna asta cred ca ovulez pe partea fara trompa, asa ca poate luna viitoare incercam iar

 

---------------------------------------------

MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote

 

sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6

Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt id="size1"> id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor.

pe de-o parte sunt resemnata, luasem in calcul varianta asta, mai ales avand in vedere prin cate peripetii am trecut, dar o farama mica de speranta tot licarea in sufletul meu cand m-am dus azi la test.

nu stiu ce o sa facem mai departe. am cheltuit destul cu IA, nu stiu daca intr-o luna stangem bani de un FIV, iar mie mi-e groaza de stimulare la rezerva mea.

o sa vb cu Albu, el initial dupa chiuretaj imi recomandase FIV, eu am tinut-o langa cu IA, convinsa fiind ca o sa reusim avand in vedere ca ramasesem natural in oct. si ar trebui sa vad ce fac cu endometrul, a fost destul de micut si am stat cu stres ca a trebuit sa iau Climen din cauza asta.

 

---------------------------------------------

MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote

 

sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6

Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt id="size1"> id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elena hai macar tu cu vesti bune !

 

---------------------------------------------

MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote

 

sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6

Tratament actual de pregatire: Femibion1 1/zi, CETEBE+Zn 2/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 2/sapt id="size1"> id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IMI PARE NESPUS DE RAU CA E NEGATIV DAR AI SA VEZI CA VA IESII SOARELE SI PE STRADA NOASTRA!EU ASTEPT SA IMI VINA CICLU SI DACA VREA BUNUL DUMNEZEU SA NU VINA SAPT ASTA MA DUC LUNI LA BETA!TI-AM ZIS ,MIE IMI VENEA SI IN TIMPUL TRATAMENTULUI CU UTROGESTAN DAR NU STIU ACUM CE VA FI.VOI VEDEA PANA LUNI CE SE VA INTAMPLA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...